Treść opublikowana przez OLIVER
-
Poduchy silnika AVON
SORRY!!! Mariusz Mój błąd Nie wiem jak to sie stało ze podałem Ci błedne numery Już poprawiłem ...masz dobre numery ... Jeszcze raz przepraszam za mój błąd
-
Poduchy silnika AVON
Hmmmmmm ja tylko napisałem że w etce w 2001r nie znalazłem silnika AJM Gdy by poduszki były zamienne to były by te same numery L i P Czasem mnie ludzie dziwią z takimi pytaniami ale .....
-
Pomoc w doborze przepływomierza
silniki : AHU,AFF,AHH,AJM,AFN,AVG mają te same przepływomierze nr.028 906 461 lub z literką X na końcu, szukaj ori a nie zamienników Szukaj z takim oznaczenie może być używka ale wiesz jak to z używkami jest ...Jak masz pewne źródło i wiesz ze jest sprawny 100% to ok .... Tu masz poglądową aukcję http://allegro.pl/przeplywomierz-audi-a4-a6-c6-vw-passat-b5-1-9tdi-i6364451438.html
-
Poduchy silnika AVON
Patrząc na profil masz rocznik 2001 a w tym roczniku według etki nie występuje silnik AJM To jak to w końcu jest ? według etki silnik AJM powinien mieć poduszki silnika L - 8D0 199 379 AE p - 8D0 199 382 AE
-
Łożysko wiatraka chłodnicy
Tu masz tańsze ale zato firma inna .... http://archiwum.allegro.pl/oferta/lozysko-wiskozy-audi-skoda-vw-058-115-136-a-i6253526740.html ori to koszt około 150 zł
-
Łożysko wiatraka chłodnicy
A moze by kolega uzupełnił profil by wiedzieć do jakiego silnika szukac..chodzi tu o kod silnika profil pokazuje 1B a takiego kodu nie ma a w zapytaniu też nic nie wspominasz ..Więc czego mamy szukać o to Ci chodzi ? Tu masz aukcje poglądową http://allegro.pl/walek-sprzegla-lozysko-visco-wisko-audi-a3-a4-a6-i6182957540.html
-
2.0TDI BPW pasek i rolka
Pasek a pod nim napinacz http://imgup.pl/di/H35RBAEU/1.jpg
-
Prośba o sprawdzenie numeru części
Wąż oznaczony na obrazku numerem 4 lub 5 Jesli tak to prosze numery http://imgup.pl/di/T6LS/bez-tytu-u1.jpg A czy ETKA nie podaje numerów samych oringów? Wąż oznaczony na obrazku numerem 4 lub 5 Jesli tak to prosze numery http://imgup.pl/di/T6LS/bez-tytu-u1.jpg A czy ETKA nie podaje numerów samych oringów? Chodzi mi o numer oringu w wężu 8E1 819 372F nie same oringi nie występują osobno jak już to są razem z wężem ..tak ze tu nie pomogę ... pozostaje ci zdjąć starego i szukać w sklepie z oringami ...Na pewno coś takiego znajdziesz ...
-
Prośba o sprawdzenie numeru części
Wąż oznaczony na obrazku numerem 4 lub 5 Jesli tak to prosze numery http://imgup.pl/di/T6LS/bez-tytu-u1.jpg
-
Prośba o sprawdzenie numeru części
To mi mało mówi bo nie znam tego modelu ...Ale według etki to są weże zasilające nagrzewnice Patrz u góry na numer vin a po nizej masz numery 1 i (1) zasilanie 2 i (2) powrót To już musisz sobie sam dobrać nic wiecej Ci nie podpowiem A by uniknąć pomyłki to najlepiej by było podjechać do serwisy by gościu zobaczył i dobrał odpowiedni ... http://imgup.pl/di/95NT/2.jpg
-
Prośba o sprawdzenie numeru części
Nie znam numeru tego węża przecież wysłałem ci foto z etki to popatrz na nie i podaj numer z obrazka ...A ja postaram Ci sie podać ori numer ....
-
Prośba o sprawdzenie numeru części
podaj numer o którego węż chodzi Ci
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
zobaczysz jak podmienisz na inny ale przeczyścić nie zaszkodzi jak masz ori sprej do przepływek a jak nie to wypłukać w benzynie ekstrakcyjnej
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
no to już jest coś opanowane bo auto pali i chyba już nie gaśnie.,bo nie wspomniałeś A co do mocy to chyba Ci zostało podmienić przepływke jak masz taka możliwość albo zrobić logi i wtedy powinno sie okazać dlaczego jest mułowaty..A co z tym błedem ? dalej sie pokazuje .A próbowałeś czyścić przepływomierz?
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
Hm ...oby Ci sie poszczęściło z tą przepływką ale objawy jakie opisałeś nie wskazują na przepływkę ...A Co po wymianie filtra tak nagle przestała działać ? To dlaczego po odpaleniu gaśnie?? Zobaczymy. Napisz jak się uporasz z tym ....
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
zalewając filtr do pełna przez otwór po odkręceniu śrubki M6 na pokrywie filtra (kontrola podkładki pod tą śrubką M6 zalecana jest jej wymiana każdorazowo na nową ......ale ...bez przesady...)
-
AFN słaby. Problem z porannym odpalaniem
Ja miałem podobny przypadek po wymianie filtra paliwa ..Okazało sie że pękła ta mała uszczelka ,Przełożyłem ze starego filtra i wszystko wróciło do stanu jak powinno być ...Dodam ze uszczelki były posmarowane olejem przed przykręceniem ...A filtr markowy .. Tak że warto to sprawdzić a potem dobrze odpowietrzyć
-
A4 B6 2.4 BDV (numer części - wąż układu chłodzenia)
To w takim razie o te węże chodzi tylko patrz uważnie bo są różne w zależności od Vin dwa pierwsze to win do a ponizej to win od A tu inny Vin tu w zasilaniu są dwa ten i ponizej numer (patrz na opis ) Myslę ze się w tym połapiesz . To tyle tyle co ja mogłem
-
A4 B6 2.4 BDV (numer części - wąż układu chłodzenia)
czy o tego węża Ci chodzi ? jesli nie to zaznacz czego szukasz moze uda sie pomóc
-
Wyciek przy łączeniu węża z chłodnicą. Jaki Oring?
No to podaj wymiary tego dobranego oringa ,może się to komu przyda...
-
Tylne lampy
Hm jesli Ci to pomoze to masz .... piny na kostce od lewei ;;; 1 popielaty z czerwonym paskiem 2 czerwony z czarnym paskiem 3 brązowy 4 niebieski z czerwonym paskiem 5 popielaty z białym paskiem 6 zielony jak powiekszysz sobie foto to moze sie dopatrzysz na 6 zielony kabelek u mnie jest złączka niebieska więc tym się nie sugeruj powodzenia Aa to lampa prawa tył
-
Tylne lampy
A jaki masz problem samemu do tego dojść? Przecież jak zdejmiesz wkład z żarówkami z lampy to po ścieżce od każdej żarówki dojdziesz do przyłącza wtyczki a w swojej wtyczce znajdziesz sobie próbówką + z odpowiedniego światła ... czy to tak wiele pracy??
-
Rozkodowanie koloru lakieru
A na wlepce w bagażniku lub w książce serwisowej patrzyłeś ? Tam powinien być kod lakieru ..
-
[A4 B5 AFN] Czy w tym silniku jest tzw. ssanie?
A to ciekawe Niby gdzie w AFN jest czujnik zasysanego powietrza ???
-
Ciężko pali afn po zmianach pompy wtrysków turba wałka
Kolego ... czytam twój temat i postanowiłem wtrącić moje dwa grosze ... Masz taki sam silnik , masz taki sam rocznik i wywnioskowałem ze problem według mnie masz gdzieś indziej ...Sprawdź sobie silnik - stopień sprężania itd bo disel a dokładnie taki disel w obecnych temperaturach panujących + pali od strzała bez żadnego grzania swiecami żarowymi Mało , nasze disle nie mają tak zwanego wstępnego grzania w temperaturach + dopiero po odpaleniu silnika załączają się swiece żarowe by dogrzać komorę spalania .trwa to około 2,5 minuty , takie dogrzewanie komory jest tylko na zimnym silniku bodajże do 50 *C powyżej już się nie załączają . Osobiście dzisiaj sprawdzałem jak sprawa wyglada .... temperatura w garażu +10*C Zdjołem jedną fajkę ze swiecy i podłączyłem do niej kontrolkę 12V Przekręcasz kluczyk kontrolka świec żarowych na na blacie zapala się na około 1 sekundę i gaśnie - kontrolka w fajce świecy nie zapaliła się nawet na sekundę mimo ze na pulpicie kontrolka od świec zapaliła się na ok . 1 sek. czyli jak widzisz nie ma zadnego grzania swiecami przed odpaleniem..... Odpalam - silnik i kontrolka w fajce ( 12V ) zapala sie mimo ze na blacie nic nie swieci i świeci jak pisałem około 2,5 min. Czyli - swiece dogrzewają komorę jak pisałem . Zrobiłem jeszcze jedną próbę zdejmując kostkę z czujnika temperatury Po zdjęciu koski i przekręceniu zapłonu kontrolka od swiec zarowych na blacie swieciła się przez kilka sekund i od razy w fajce pojawiło sie napiecie (12V) czyli Po zdjeciu koski przed odpaleniem mamy wstepne grzanie takie jak to ma być w temperaturach ujemnych Moze mój opis naprowadzi Cię ze czujnik masz ok tylko coś masz nie tak z silnikiem skoro potrzebuje w temperaturze + grzania świecami To tyle ...