Treść opublikowana przez OLIVER
-
Wyciek żółtego płynu. Zdjęcia. Proszę o pomoc
Patrząc na foto to widać jakby był wyciek płynu chłodniczego na połączeniu pompy ,,,A jak z płynem nie ubywa Ci?
-
wyciek paliwa po wymianie filtra paliwa
Wyciek ON. ma zły wpływ na węże ,kable , środowisko , itp.... Powinieneś jak najszybciej zlokalizować wyciek i go usunąć Każdy filtr do AFN ma dwie uszczelki jedna mała w okół gwintu a druga po obwodzie .filtra ..Trudno nie zauważyć :-)))) Uszczelki te powinno sie przesmarować olejem przed zakręceniem by sie dobrze ułozyły a nie podwijały sie ...(po tym nie ma problemu z odkręcaniem ) Filtr po zakręceniu powinien być zalany do pełna ON. by sie nie zapowietrzył układ ...(śrubka M6 na dekielku filtra ) służy do tego Proponuję odkręcić filtr raz jeszcze i po oglądać uszczelki w jakim są stanie no chyba ze wyciek masz gdzieś indziej ....ale to już Ty musisz go zlokalizować
-
Czujnik temperatury silnika
Jeśli Ci chodzi o ten podwójny ,4-stykowy to 059919501A zielony koszt ori to około 120zł Kupuj raczej ori bo z zamiennikami różnie to bywa
-
nr seryjny wtrysków
Od Października 2010r literka M zastąpiona T A literki MX literkami TX
-
Nr uszczelki za servem
Jednak nie chodzi o tę uszczelkę. Dokładniej chodzi o tą białą co na zdjęciu. Przykro mi etka nie pokazuje osobno tej uszczelki więc nie pomogę numerem A moze tak po rozkręceniu to miejsce przesmarować silikonem i skręcić też powinno uszczelnić wdzieranie sie wody
-
Poszukuje nr uszczelki pod zaworami. Zna ktos moze ?
To powinien pytać o uszczelki pokrywy rozrządu to jest ori numer...Jakby co ... 059 198 025 cena ori zestawu około 120 zł
-
Poszukuje nr uszczelki pod zaworami. Zna ktos moze ?
Nie wiem czy oto ci chodzi bo tak to opisałeś ze Ale jeśli oto to masz ....
-
Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG
To nie jest zaden filtr ,tam nie ma co się zapchać Możesz go najwyzej przemyć w benzynie ..ale to bez potrzeby nic nie zmieni sie
-
Nr uszczelki za servem
No tu Ci już nie pomogę ...nie robiłem z tym . Moze ktoś inny podpowie Ci
-
Nr uszczelki za servem
1J0 611 243 koszt ok 22 zł Sorry poprawiłem numer taki jest do ATE
-
AJM-Wywalenie odmy poza silnik?
Poza tym ze dodatkowo siebie trują , innych i środowisko
-
zbiorniczek pod spryskiwacze reflektorów do 1.8t BEX
Tego dokładnie nie wiem ale większości zbiorniczków można dołożyć drugą pompkę do spryskiwacza lamp najlepiej by było sprawdzić u ciebie
-
zbiorniczek pod spryskiwacze reflektorów do 1.8t BEX
A patrzyłeś u siebie na swój zbiorniczek ? Moze idzie w nim zabudować drugą pompkę do spryskow ...zazwyczaj miejsce jest zaslepione
-
Osłona silnika oraz miski olejowej, hokej spojler przedniego zderzaka polift
HOKEJ -spojler dolny - 8D0807110AB ori koszt około 297 zł osłona pod silnik 8D0863827Q osłona pod skrzynie 8D0863822N osłon szukaj uzywek lub zamienników bo Cię ceny zrujnują
-
Wężyk odmy, 1.8T AVJ
058 103 221 E - Przewód odpowietrzajacy Ori około 86 zł
-
numer przgubu przedniego
masz silnik AJM tak.. 3B0 498 099 B lub BX
-
Pomocy w zidentyfikowaniu nr oringa
Czy aby dobry numer podałeś bo jakoś nic pod tym numerem mi nie wyskakuje A druga sprawa nie jesteś wstanie sobie tego jakoś sam pomierzyć ? nie masz starego?
-
Rolka napinacza klimatyzacji
Kolego.... chciałeś numer masz numer nawet cene ori podałem ... jak nie pasuje Ci to kupuj zamiennik A jaki i jakiej firm Ci polecą to już tego nikt nie wie ...Rolka jak jest nowa to po hula sporo dostaniesz INA to super ale to nie ma większego znaczenia ,przecież z jej wymianą nie ma problemu a cena zamiennika myslę ze 50-100 zł
-
Rolka napinacza klimatyzacji
Sama rolka nie występuje jako ori tylko razem z uchwytem 058 260 511 Ori około 318 zł
-
Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
Kurcze blade..... zastanawiam się czy ją w ogóle wymieniać(pompa jest na pasku osprzętu,), auto jeździło i było serwisowane w dobrym warsztacie w niemczech i z pewnością ma coś dobrego założone, dlatego też nie chciałbym zamienić siekierki na kijek . Jak chcesz jeździć spokojnie nie martwiąc się do kolejnej wymiany rozrządu o pompę to proponuje mimo wszystko wymienić na nową .. Ja przy wymianie rozrzadu po 60k sprawdzałem starą pompę i miała już minimalny luz na łożyskach mimo że nie było zadnego wycieku ... Była to pompa Hepu ...Obecnie również pracuje pompa Hepu i jest polecana prawie przez kazdego mechanika Chyba nie ma nic lepszego na rynku ...A co zrobisz to już Twoja decyzja ....
-
Rozrząd do A4 B6 1.9 tdi avf 2003 r.
W każdym ASO powinieneś dostać w podobnej cenie ..
-
Rozrząd do A4 B6 1.9 tdi avf 2003 r.
Myślę ze to bedzie to Nowe cena około 106zł
-
Czy da sie zdiagnozowac stan przegubu zew. ?
Jeśli dziurka była mała to smar na pewno nie wywaliło wszystek po rozbiórce zobaczysz Można go wymyć ze starego smaru i założyć nową gumę z nową porcją smaru ...(proponuję) albo nowa guma i dołożyć smaru Dobry przegub jest sztywny wewnątrz nie posiada żadnego luzu.... Piszesz że nie ma żadnych objawów niepokojących ..więc raczej nie ma mu nic ...
-
Numer wspornika montażowego wtyczek przy zbiorniczku płynu wspomagania
A drutem byś sobie to przydrutował te kabelki i też by było .... prosze 4B0 971 845
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja śmigam na "kandsie " już 3 sezon i kręce już 15 tysiąc na nim i złego słowa nie powiem na niego ...załozyłem do niego tylko opony szosowe conti węższe niż były ori no i jakość duuuuużo lepsza po 6 tyś zmieniłem łańcuch na ten wytrzymalszyno i hila bez zarzutu ....Za taką kase ja polecam ....Mimo że ja dałem 100 wiecej Jakie miałeś opony a jakim włożyłes i jaki był rozmiar prze i po bo u siebie chce tak wlasnie zrobic? Opony były założone 42-622 (700x40C ) producent Chiny A założyłem Continental Grandprix 28-622 700 x 28C prod. Germany ....minusem jest ich cena coś takiego....mam