Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Patrząc na foto to widać jakby był wyciek płynu chłodniczego na połączeniu pompy ,,,A jak z płynem nie ubywa Ci?
  2. Wyciek ON. ma zły wpływ na węże ,kable , środowisko , itp.... Powinieneś jak najszybciej zlokalizować wyciek i go usunąć Każdy filtr do AFN ma dwie uszczelki jedna mała w okół gwintu a druga po obwodzie .filtra ..Trudno nie zauważyć :-)))) Uszczelki te powinno sie przesmarować olejem przed zakręceniem by sie dobrze ułozyły a nie podwijały sie ...(po tym nie ma problemu z odkręcaniem ) Filtr po zakręceniu powinien być zalany do pełna ON. by sie nie zapowietrzył układ ...(śrubka M6 na dekielku filtra ) służy do tego Proponuję odkręcić filtr raz jeszcze i po oglądać uszczelki w jakim są stanie no chyba ze wyciek masz gdzieś indziej ....ale to już Ty musisz go zlokalizować
  3. Jeśli Ci chodzi o ten podwójny ,4-stykowy to 059919501A zielony koszt ori to około 120zł Kupuj raczej ori bo z zamiennikami różnie to bywa
  4. OLIVER odpowiedział(a) na szachu71 temat w Audi A4 B7
    Od Października 2010r literka M zastąpiona T A literki MX literkami TX
  5. OLIVER odpowiedział(a) na kamyk2112 temat w Audi A4 B6
    Jednak nie chodzi o tę uszczelkę. Dokładniej chodzi o tą białą co na zdjęciu. Przykro mi etka nie pokazuje osobno tej uszczelki więc nie pomogę numerem A moze tak po rozkręceniu to miejsce przesmarować silikonem i skręcić też powinno uszczelnić wdzieranie sie wody
  6. To powinien pytać o uszczelki pokrywy rozrządu to jest ori numer...Jakby co ... 059 198 025 cena ori zestawu około 120 zł
  7. Nie wiem czy oto ci chodzi bo tak to opisałeś ze Ale jeśli oto to masz ....
  8. OLIVER odpowiedział(a) na s3b temat w 1.9TDI
    To nie jest zaden filtr ,tam nie ma co się zapchać Możesz go najwyzej przemyć w benzynie ..ale to bez potrzeby nic nie zmieni sie
  9. OLIVER odpowiedział(a) na kamyk2112 temat w Audi A4 B6
    No tu Ci już nie pomogę ...nie robiłem z tym . Moze ktoś inny podpowie Ci
  10. OLIVER odpowiedział(a) na kamyk2112 temat w Audi A4 B6
    1J0 611 243 koszt ok 22 zł Sorry poprawiłem numer taki jest do ATE
  11. Poza tym ze dodatkowo siebie trują , innych i środowisko
  12. Tego dokładnie nie wiem ale większości zbiorniczków można dołożyć drugą pompkę do spryskiwacza lamp najlepiej by było sprawdzić u ciebie
  13. A patrzyłeś u siebie na swój zbiorniczek ? Moze idzie w nim zabudować drugą pompkę do spryskow ...zazwyczaj miejsce jest zaslepione
  14. HOKEJ -spojler dolny - 8D0807110AB ori koszt około 297 zł osłona pod silnik 8D0863827Q osłona pod skrzynie 8D0863822N osłon szukaj uzywek lub zamienników bo Cię ceny zrujnują
  15. OLIVER odpowiedział(a) na DarePB temat w Audi A4 B6
    058 103 221 E - Przewód odpowietrzajacy Ori około 86 zł
  16. OLIVER odpowiedział(a) na piotr1269 temat w Audi A4 B5
    masz silnik AJM tak.. 3B0 498 099 B lub BX
  17. Czy aby dobry numer podałeś bo jakoś nic pod tym numerem mi nie wyskakuje A druga sprawa nie jesteś wstanie sobie tego jakoś sam pomierzyć ? nie masz starego?
  18. Kolego.... chciałeś numer masz numer nawet cene ori podałem ... jak nie pasuje Ci to kupuj zamiennik A jaki i jakiej firm Ci polecą to już tego nikt nie wie ...Rolka jak jest nowa to po hula sporo dostaniesz INA to super ale to nie ma większego znaczenia ,przecież z jej wymianą nie ma problemu a cena zamiennika myslę ze 50-100 zł
  19. Sama rolka nie występuje jako ori tylko razem z uchwytem 058 260 511 Ori około 318 zł
  20. Kurcze blade..... zastanawiam się czy ją w ogóle wymieniać(pompa jest na pasku osprzętu,), auto jeździło i było serwisowane w dobrym warsztacie w niemczech i z pewnością ma coś dobrego założone, dlatego też nie chciałbym zamienić siekierki na kijek . Jak chcesz jeździć spokojnie nie martwiąc się do kolejnej wymiany rozrządu o pompę to proponuje mimo wszystko wymienić na nową .. Ja przy wymianie rozrzadu po 60k sprawdzałem starą pompę i miała już minimalny luz na łożyskach mimo że nie było zadnego wycieku ... Była to pompa Hepu ...Obecnie również pracuje pompa Hepu i jest polecana prawie przez kazdego mechanika Chyba nie ma nic lepszego na rynku ...A co zrobisz to już Twoja decyzja ....
  21. W każdym ASO powinieneś dostać w podobnej cenie ..
  22. Myślę ze to bedzie to Nowe cena około 106zł
  23. Jeśli dziurka była mała to smar na pewno nie wywaliło wszystek po rozbiórce zobaczysz Można go wymyć ze starego smaru i założyć nową gumę z nową porcją smaru ...(proponuję) albo nowa guma i dołożyć smaru Dobry przegub jest sztywny wewnątrz nie posiada żadnego luzu.... Piszesz że nie ma żadnych objawów niepokojących ..więc raczej nie ma mu nic ...
  24. A drutem byś sobie to przydrutował te kabelki i też by było .... prosze 4B0 971 845
  25. Ja śmigam na "kandsie " już 3 sezon i kręce już 15 tysiąc na nim i złego słowa nie powiem na niego ...załozyłem do niego tylko opony szosowe conti węższe niż były ori no i jakość duuuuużo lepsza po 6 tyś zmieniłem łańcuch na ten wytrzymalszyno i hila bez zarzutu ....Za taką kase ja polecam ....Mimo że ja dałem 100 wiecej Jakie miałeś opony a jakim włożyłes i jaki był rozmiar prze i po bo u siebie chce tak wlasnie zrobic? Opony były założone 42-622 (700x40C ) producent Chiny A założyłem Continental Grandprix 28-622 700 x 28C prod. Germany ....minusem jest ich cena coś takiego....mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.