Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Kolego.... Ten wypust na klucz 17 to jest pomocne przy odkręcaniu filtra ..a śrubka ( M6) na tym wypuscie to śrubka przez którą zalewasz do pełna filtr ON i jednoczesnie odpowietrzasz ten układ który Ci sie zapowietrzył przy wymianie filtra ..Pod tą śrubką powinna być miedziana podkładka ...Zalecane jest ją wymienić na nową ...każdo razowo ale.....nie koniecznie ...Z czuciem dokręć i powinno być dobrze ..... nie wypisuj bzdur....koledze.... Nie wypisuje bzdur bo odpowietrzyc mozna na dwa sposoby mozna tak jak Ty napisales ale i mozna zalozyc przewod na odpowiedni kruciec(zasilajacy pompe) i zaciagac gruszka badz odsysarka i ten drugi sposob jest lepszy/dokładniejszy No tak ...Ale twoje sposoby już wymagają odpowiednich dodatkowych narzędzi i odpowiedniej wiedzy o króćcach który od czego ... prawda ? Jak wiesz na forum większość użytkowników nie posiada takich narzędzi i wiedzy wiec trzeba radzić im to prosto jeśli jest to możliwe ..A w tym przypadku jest i i zrozumiale ....Ja już nie jeden filtr wymieniałem ,odpowietrzałem przez tą srubkę( M 6 ) i nigdy nie miałem żadnych problemow
  2. Hmm Wystarczyło pierw zapytać tu i na pewno ktoś by Ci doradził co i jak ...no to teraz już wiesz ...ze w Audi ten wypust na klucz 17 to nie śruba to służy własnie pomocniczo do odkrecania .... przy montażu nowego filtra posmaruj olejem silnikowym uszczelki na filtrze i dokręć z czucciem..To znaczy do oporu rekami i około 1/3 kluczem i powinno wystarczyć ...nie powinno być problemu z nastepną wymianą ....
  3. Kolego ...Nie wiem po co wszystko demontowałeś ..Przy wymianie filtra paliwa nic nie trzeba demontować zadnego wężyka ...Jest mozliwość odkręcenia filtra w tym mocowaniu jak to nazwałeś ....ale to powoli trwa bo manewr jest mały ... Jesli już masz go na wierzchu jak na foto to zakładaj filtr do imadła a z góry nasadowa 17 i musi sie dać odkręcić ....
  4. Kolego.... Ten wypust na klucz 17 to jest pomocne przy odkręcaniu filtra ..a śrubka ( M6) na tym wypuscie to śrubka przez którą zalewasz do pełna filtr ON i jednoczesnie odpowietrzasz ten układ który Ci sie zapowietrzył przy wymianie filtra ..Pod tą śrubką powinna być miedziana podkładka ...Zalecane jest ją wymienić na nową ...każdo razowo ale.....nie koniecznie ...Z czuciem dokręć i powinno być dobrze ..... nie wypisuj bzdur....koledze....
  5. OLIVER odpowiedział(a) na Gandalesch temat w Audi A4 B5
    Dolny wąż sprawdzaj nie przy króćcu silnika tylko kawałek dalej od silnika ,wiadomo że przy samym króćcu będzie się wąż nagrzewał od silnika mimo ze termostat jest sprawny i jest zamknięty Tak samo dotyczy to górnego węża im temperatura wyższa to wąż w kierunku chłodnicy robi się cieplejszy...wcale to nie oznacza ze termostat jest walnięty .... Natomiast jeśli już wąż dolny ...ale przy chłodnicy robi się ciepły np. w temp. 60* to termostat nie trzyma i jest do wymiany
  6. 1J0145769-----Klamra mocująca idź do sklepu motoryzacyjnego podaj im ten numer i dobiorą Ci zamiennik za ok 8-10 zł i poasije jak ori i po sprawie
  7. Rekjamuj ten zakupiony i zobaczysz na innym jeśli to nie pomoze to wtedy kupisz ori w ASO
  8. Około 683zł
  9. czy o to chodzi?
  10. o to ci chodzi?
  11. Hm troche po szperałem w etce i serwo które ty podajesz numer 8E0 612 107 to serwo występuje w VW Passat no i nic nie ma napisane ze to serwo ma podwójną membrane A Twoje do Audi posiada podwójną ...Więc nie kombinuj tylko stosuj to co ma być z literkami na końcu E lub J Taka jest moja rada a decyzja nalezy do cioebie ...
  12. W tym roczniku szło serwo z literką E A od 04. 2008 r z literką J
  13. OLIVER odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    Najdroższy???Ja Ci nic nie kazuje kupować ...dałem Ci tylko przykład sklepu gdzie moza dobrać częsci i porownać je z numerami etka Najdroższy to chyba ASO jest bo tam kosztuje prawie 1300zł Tu masz numery i wymiary dobierz sobie A gdzie i za ile kupisz to już Twoja sprawa
  14. OLIVER odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    czy to co podales w linku bypasowala?? no w opisie twój silnik widnieje ..Jeszcze masz podane wszystkie wymiary wiec powinieneś się im przyjrzeć i porównać u siebie ...Po nizej masz jeszcze Hella ale troche droższa
  15. Według etki te same numery wiec wsio jednoi lift -przed lift..
  16. OLIVER odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    A tu patrzyłeś ? mozesz sobie sam dobrać .... http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3134351416220-VAL231537-O4615-chlodnica-silnika.html
  17. OLIVER odpowiedział(a) na Tikas temat w Audi A4 B6
    Dzięki. Szkoda bo mi się rozsypała w drobny mak. mozna sobie samemu wykleić osłonę gągką samo przylepną kosztuje nie wiele...może nie jest to ori ale zawsze gąbka wygłuszająca... coś takiego.... http://akustycznematy.pl/pl/pianka-gladka-samoprzylepna-5-mm.html
  18. OLIVER odpowiedział(a) na Tikas temat w Audi A4 B6
    Nie ma numeru samej gąbki ..to jest razem z tą osłoną
  19. Nie wiem bardzo czym się różni AHH np. od AFN ale AHH sam występuje w etce a AFN ma zastępstwo z AHH AHU AVG Moze ktoś Ci to lepiej wytłumaczy czym sie różni ... Ja na Twoim miejscu jeśli tak ciężko jest z tymi słupkami nie masz pewnego źródła lub nie chcesz ryzykować z aukcji internetowej to pakował bym AVG lub AFN z osprzętem i po problemie ...Wiadomo cena będzie wtedy wyższa ale i wybór wiekszy ....
  20. Hmm No to szukaj z forum u kogoś inny z osprzętem ..Wiadomo bedzie drozej ale wiekszy moze wybór ...i pewniej troche...Nie wiem musisz podjac decyzję sam ....
  21. ta sprężyna nie występuje osobno to komplet jest z ramieniem ...
  22. No nie przesadzaj ze trudno znaleść ...AHH Tu masz pogladową aukcę... http://allegro.pl/silnik-audi-a4-passat-b5-1-9-tdi-ahh-90-ps-110-afn-i5922830110.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro
  23. Nie ma nic na temat czy to awant czy sedan jak widzisz na foto z etki A skąd takie info masz ?? Jak by to tak było to w etce na pewno by pisało
  24. Tu masz w jakich silnikach był taki wał ..A od 2007 r stosowali z literką na końcu T A Tu Ciebie ma być z końcówką E
  25. OLIVER odpowiedział(a) na lastjungle temat w Audi A4 B5
    No chyba że poprzedni właściciel wywalił dwumasa to wtedy nie będzie miał .... No i w takiej sytuacji sprzydała by się funkcja usunięcia swojego posta a tu jej nie ma ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.