Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Oto Ci chodzi?
  2. W b6 od (2001r) osłona ma inny numer niż w b5 numer ten to (8E0 863 821 AN a od roku 04 2008 końcówka AR A ten stelaż o którym piszesz to jest uchwyt 4B3 863 843 A numer osłony tylnej do b6 (disel ) to 8E0 863 822 D W poprzednim poście podałem Ci do B 5 Nie wiem jak to się stało ze szukałem do 2000 roku a Ty masz w opisie 2003 b6 23 grudnia 2002 avant 2,5 v6 manulal 6 biegowy naped Q. czyli moge o te numery w aso smialo pytac ? bo to co na aledorgo to loteria jeden sprzedawca pisze ze pasuje a sie okazuje ze nie i tak sami nie wiedza co maja. proponuje szukać na forum ori używki z takimi numerami lub gdzieś indziej bo w ASO ceny kosmos uchwyt około 65zł Osłona przód około 484 zł osłona tylna około 350 zł
  3. W b6 od (2001r) osłona ma inny numer niż w b5 numer ten to (8E0 863 821 AN a od roku 04 2008 końcówka AR A ten stelaż o którym piszesz to jest uchwyt 4B3 863 843 A numer osłony tylnej do b6 (disel ) to 8E0 863 822 D W poprzednim poście podałem Ci do B 5 Nie wiem jak to się stało ze szukałem do 2000 roku a Ty masz w opisie 2003
  4. Przednia jest taka sama do disli a tylna to sobie dobierz do twojej skrzyni
  5. Tak z tym że w sklepie motoryzacyjnym podkładek miedzianych jest multum. Różne rozmiary. A nie mogę sobie pozwolić żeby najpierw wykręcić a potem kupić. Z tego co widzę to masz AFN tam przychodzi kruciec M10x1/M14x1,5 Więc szukaj podkładki miedzianej o średnicy wewnętrznej 14mm i po sprawie
  6. Ja powyzej podałem Ci numer z etki przepływomierza (028906461) nr Bosch tegp przepływomierza to 0281002216 to są numery całego przepływomierza A numer samego wkładu to Bosch F 00C 2G2 027 Tu masz wkład ....
  7. Numer przepływki pow. : 028 906 461 a podchodzi do AJM AHU AFF AHH AFN AVG Tu masz kolegę TOM i DIK
  8. OLIVER odpowiedział(a) na KubaM97 temat w Audi A4 B5
    Jest to rura odpowietrzająca o nr: 028 103 509 koszt około 67zł ori w ASO. tu masz taniej ...
  9. OLIVER odpowiedział(a) na oovazaj temat w Audi A4 B5
    W tym roczniku i silniku występują takie przepływki tu i poniżej ......zobacz sobie sam ... [/url]">http://
  10. OLIVER odpowiedział(a) na davvcio temat w 1.9TDI
  11. OLIVER odpowiedział(a) na davvcio temat w 1.9TDI
    To jest ociekacz oleju jest dostepny w ASO 153zł albo szrot albo moze ktoś tu ma...
  12. Bardzo dziekuje.oto chodzilo mi ...pozdrawiam DO USUNIECIA DZIEKI
  13. Witam Kolegow mieszkajucych w UK i iezdzacych do PL. anglikami Moje pytanie jest takie... Czy wyjezdzajac anglikiem do PL trzeba miec jakies dodatkowe ubezpieczenie czy nie ...Wystarczy to Angielskie Z gory za wiadomosci dziekuje... Hmmmmmm nikt nic nie wie na ten temet?????
  14. hmm Ja bym jeszcze podmienił N75 z N18 by sprawdzić czy czasem się nie poprawi doładowanie No i by cokolwiek powiedzieć na temat Twojego słabego późnego przyśpieszenia to logi sie kłaniają do zrobienia ... a co do zaślepienia końcówek N18. to ja mam po zakładane wężyki a w tych wężyka kulki łożyska takie by nie wypadły a zaślepiło wężyk .....Bo pod piety zawór nadal pracuje poco ma sie zanieczyścić syfem z powietrza . ..
  15. Trudno jest powiedzieć czy Ci się dobrze odpowietrzył bo węża na dole miałeś zimnego ...Więc termostat jeszcze się nie otworzył A co do opaski to z suwa się opaskę i węża z rurki idącej do chłodniczki ogrzewania (patrząc od chłodnicy to ta po lewej stronie) ona ma przy końcu otworek z góry który pozwala przy zsunięciu węża na odpowietrzenie układu ogrzewania ... Co do wentylatora to te silniki mają chłodzenie za pomocą wentylatota który napędza Vizko ( to ten wentylator co kręci się Ci cały czas )więc ten wentylator który Ci się nie włączył jak opisujesz nigdy Ci sie nie włączy . Dopiero jak włączysz klimę , bo on jest od chłodzenia klimatyzacji a nie silnika
  16. W N18 trzeci wężyk idzie do trójnika z podcisnienia ...przecież musi być podpiete by sterowanie działało . .. A co do likwidacji to mozesz całkiem zlikwidować ...ALE !!! cały czas będziesz miał zapisany błąd na Vagu....ale ten błąd w niczym nie przeszkadza .... Ja też mam zaślepiony EGR ale N18 mam po zaślepione wyjścia ale wtyczka jest w pita i błędu nie mam On tylko steruje EGR-m więc nie musi go być jeśli masz zaślepiony przy likwidacji musisz zaslepić lub zlikwidować trujnik od filtra pow..... zaślepić lub zlikwidować trójnik od pod ciśnienia Wypinając wtyczkę mozesz go wyjąć bo tam jest zbędny ...a jak nie chcesz misć błędu zapisywanego w sterowniku to zostaw go tam i wtyczki nie wypinaj ....
  17. Tu masz taki ząbek podnieś go do góry i wtyczka się uwolni z zabezpieczenia i ją z suniesz ... A co do filtra to zalezy w jakich warunkach jeździ auto ....ale 15 tyś to nie jest duzo Ale mozna wymienić jak jest już zapylony....Proponuje używać lepszych producentów [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  18. łożysko jest osobno a piasta jest osobno ..Wiadomo ze z piast musisz ściągnąć łozysko Tak to wygląda rysunkowo [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  19. Tu masz ... Do marca 2009r był taki numer a od 2009r z literkami z tyłu MX [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  20. To prawda .. Ale znowu nie są to tak duze koszty by się bawić samemu i kombinować ...szukać odpowiedniej śruby-podkładek ..itd...Noo chyba że się ma zaplecze z takimi rzeczami to można samemu się pobawić .... Przegub odpada ..Tak zwrotnica do wyjęcia
  21. Hm czy poboczem ?..raczej jade tak by móc śmigać te średnio 30km /g a nie jak na wycieczkę . Kierowcy są wyrozumiali widzą jaka droga a ja staram się im nie utrudniać życia w miarę możliwości ....Jakoś daje rade innej mozliwosci u nas nie ma ścieżki rowerowe to tylko małe odcinki dla babcinek i rodzin z dziećmi Ja często robiłem wypad z Ojcem na Słowację Z domu na Zwardoń -> Czadca -> Orawska Lesna (masakryczny podjazd )-> Glinka i powrót do domu trasa 140km albo Z domu na Glinkę -> Namiestów (szybka kąpiel w jeziorze ) -> Korbielów i znów do domu trasa ok 109km ale ładnych parę lat temu to było po Słowacji o tyle się fajnie jeździło, że ruch niewielki, szerokie pobocza i dobry asfalt wiec na kolarkę idealnie, dobra alternatywa dla Żywiecczyzny gdzie strach jeździć między tirami, ciężarówkami i artystami w osobówkach.... To prawda trasy piękne no i troche wymęcza ....(Glinka podjazd pod granice .... - Korbielów podjazd pod granice..._Wszystko to mam zaliczone nie raz w tych okolicach . A co do kierowców to wszędzie się znajdują świry trzeba uwazać ..Ja mam lusterko bardzo mi pomaga w jeździe .gdy go nie miałem było duuuzo gozej ....... Co do kasku to mam taki... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  22. Jeżeli wahacze nowe to zostało Ci łożysko koła ...wszystko na to wskazuje .... sam tego bez praski nie zrobisz bo mozna uszkodzić łozysko ...
  23. No sorry nie zauważyłem dzisiaj fotki a wczesniej jej nie było jak przeglądałem ,więc postanowiłem dodać i nie podniecaj sie tak ...Nie wszyscy mają takie pojęcie jak Ty....
  24. Hm czy poboczem ?..raczej jade tak by móc śmigać te średnio 30km /g a nie jak na wycieczkę . Kierowcy są wyrozumiali widzą jaka droga a ja staram się im nie utrudniać życia w miarę możliwości ....Jakoś daje rade innej mozliwosci u nas nie ma ścieżki rowerowe to tylko małe odcinki dla babcinek i rodzin z dziećmi
  25. To marzenie .. .Mozna objechać jeziorko jak pisałem ale normalnymi drogami publicznymi ale jakość ich nie najlepsza . ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.