Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. A co ma łącznik (plecionka)uszkodzona do poduszek silnika ??? Pojezdzij z odpietym katem a zrozumiesz. No chyba nie chcesz mi powiedzieć że Ty to przetestowałeś i padły Ci przez to poduchy silnika...
  2. A co ma łącznik (plecionka)uszkodzona do poduszek silnika ???
  3. Niestety nie ale chciałem pomóc w miare mozliwości ...Może ktoś jeszcze Ci poda te wymiary...
  4. Etka nie podaje rozmiarów tych uszczelnień tylko numer zestawu uszczelnień (038198051C). koszt takiego zestawu ori to około 162zł
  5. Hmm już sam nie bardzo kumam po podanym przez Ciebie numerze o jaki zawór Ci chodzi Według etki w tym roczniku jest inny numer zaworu Ty, razem ja myslę że o dobrym zaworze piszę ,i o ten zawór Ci chodzi Popatrzyłem u siebie i powiem Ci tak ....żeby sie przewód przerwał od tego zaworu sam to jest mało prawdopodobne no chyba ze ktoś coś tam kombinował i urwał na siłę .Na końcu tego przewodu jest kostka (trzy pinowa ) mniej więcej .pod plastikową rurą dolotu zobacz tam na stan pinów czy są czyste jak to wygląda Co do demontażu tego zaworu bez wyciągania pompy to....Koledzy wyzej skromnie opisują to .... . Ja tego nie demontowałem ale...... Ja jak bym musiał to robić to bym spróbował .Jest tam ciasno .na pewno trzeba by było zdemontować filtr paliwa by uzyskać lepszy dostęp ,potem zgrabne rączki i do dzieła według rysunku to chyba są tam dwie srubki które trzeba odkręcić i zawór mozna wysynąć z pompy Myslę ze to jest do opanowania ....Tu masz foto moze Ci to coś pomoze .... [/url]">http://
  6. Tak to prawda pomyliłem zawory... dzięki Kolego Łukasz .za sprostowanie ...Przepraszam
  7. Kolego...Dobrze by było byś uzupełnił sobie profil to wiele mówi o jaki samochód chodzi -silnik- rocznik To ważne info dla pomagających ....W Twoim przypadku to tylko domysł ...Nawet w wątku nie ma nic na temat Twojego silnika...
  8. OLIVER odpowiedział(a) na przemek11 temat w Audi A4 B5
    Masz Ty niewierny.... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  9. OLIVER odpowiedział(a) na przemek11 temat w Audi A4 B5
    ADR , AFY jest to samo co w AEB...
  10. OLIVER odpowiedział(a) na Adams148 temat w Audi A4 B5
    Tu masz ... http://autowanda.pl/?page=catalog/browse&cat%5Bcat%5D=2a6102a5&cat%5Bcmf%5D=2ea&cat%5Bcmo%5D=3e2&cat%5Bcve%5D=5649&cat%5Bgen%5D=7af&offset=0&sort=1
  11. OLIVER odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6
    Ty znalazłeś to a chodzi Ci o co?? [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  12. Takie coś znalazłem tylko sobie popatrz na oznaczenie ...strony i przód- tył Moze Ci to pomoze .... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  13. OLIVER odpowiedział(a) na jaarekm temat w Audi A4 B5
    szukaj .... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/?hl=%2Bsprz%EAg%B3o+%2Bafn
  14. No tak..Na pewno młotek jest przydatny ale bez przesady..Tak mówią bo nie dałeś im tego robić .... Ja u siebie jak rozbierałem to dzień prędzej tylko moczyłem w WD-40 ranty a na drugi dzień opukałem młotkiem po muszli w okoł rantu i pusciło bez problemu Palnik gazowy też jest skuteczny ..Wiadomo grzejesz bez przesady ale grzejesz po muszli w koło rantu, też powinno puscić NO I UZUPEŁNIJ SOBIE PROFIL..!!!!
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6
    Tu popatrz sobie [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  16. N75

    OLIVER odpowiedział(a) na jaroka temat w Audi A4 B6
    To Ty masz taki silnik więc popatrz o który Ci chodzi ... Według mnie poz 14 to sterownik EGR-m ale mogę sie mylić ... Masz tam wszystkie numery...i schemat połączenia wiec popatrz u siebie o który Ci chodzi...
  17. N75

    OLIVER odpowiedział(a) na jaroka temat w Audi A4 B6
    popatrz na schemat ..Czy o ten Ci chodzi (13 ) bo jest jeszcze jeden poz,12 [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  18. OLIVER odpowiedział(a) na PaWeł111 temat w Audi A4 B5
    Tu masz śruby jarzma [/url]">http:// A tu masz sruby do montażu zacisku ich numer obecny to N 010 241 24 [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  19. 1) z przegubami to jak z łożyskami ..kupisz dobrej firmy to posłuzy długo 2)Moim zdaniem ...Jeśli drugi nie ma luzu to poco go wymieniać... 3)Tu udej sie do Toma 77 lub do Dzika z forum i oni Ci powiedzą ile taki przegub dobry kosztuje ...
  20. Panowie czas na kolejne głupie pytanie z mojej strony Jeśli zamiana pomoże to mogę tak zostawić czy przywrócić n75 i n18 na swoje miejsce i wtedy wymieniać n75 na nowy? Moze co niektórzy Ci napiszą byś tak zostawił ...Ja znowu jestem innego zdania N18 jest zrobiony do sterowania EGR Wiadomo on duzo mniej pracuje niż N75..Gdy by to było to samo i tyle samo wytrzymywało to konstruktor zastosował by w obu przypadkach jeden typ zaworu"N" Ale to jest moje zdanie ....a decyzja nalezy do Ciebie ...
  21. OLIVER odpowiedział(a) na talesbite temat w 1.9TDI
    to jest numer z etki puszka Garrett
  22. OLIVER odpowiedział(a) na talesbite temat w 1.9TDI
    Ori numer puszki ciśnieniowej to... 028 145 716 C
  23. OLIVER odpowiedział(a) na dacre temat w Audi A4 B5
    zobacz sam jak to wyglada tylko wypinasz przewód zasilajacy (rurka) 1 srubka i wyjmujesz ...... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  24. OLIVER odpowiedział(a) na dacre temat w Audi A4 B5
    sam sobie to zrobisz ...Podnieś dobrze(w miarę wysoko) auto na lewarku od strony kierowcy DOBRZE ZABEZPIECZYĆ PRZED SPADNIĘCIEM Z LEWARKA !!!! Zdejmujesz osłone i masz wszysko widoczne Na pewno sobie poradzisz ...
  25. OLIVER odpowiedział(a) na dacre temat w Audi A4 B5
    Jesli Ci płyn hamulcowy ucieka to musi on gdzieś wypływać jesli nie w układzie hamulcowym to zostaje Ci zbiorniczek płynu hamulcowego do sprawdzenia . pompa sprzęgła ,przewód od pompy do wysprzęglika i sam wysprzeglik ...gdzieś musi być widoczny wyciek...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.