Treść opublikowana przez OLIVER
-
[AFN] Odwadnianie filtra paliwa .
Jeśli tankujesz na dobrych stacjach to nie ma co odwadniać ja u siebie raz próbowałem odwodnić i było czyściutkie paliwo więc już tego nie stosuję ...wymiana filtra między 20-30 tyś i spokojna jazda .. A jesli już chcesz odwodnić to oczywiscie powinieneś uzupełnić paliwo we filtrze po odwodnieniu celem uniknięcia zapowietrzenia ... jeszcze jedno ...Uwazaj przy dokręcaniu korka by Ci nie został w ręce lubi sie rozlecieć ..Wiadomo plastik -temperatura- czas robi swoje...
-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
czujnik niesprawny nie ma wpływu na moc ogrzewania wewnątrz musisz po sprawdzać pozostałe czynności zwiazane z nagrzewnicą ...
-
Zaślepka w podwoziu
Przede wszystkim UZUPEŁNIJ SOBIE PROFIL, bo Ci przywalą ostrzeżenie ... nr. zaślepki ...811 803 593
-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
Tu sie z kolegą nie zgodzę Bo mimo zamkniętego ,sprawnego termostatu temperatura podejdzie górnym wężem pod chłodnice Gdyby miał uwalony termostat to dolny wąż robił by sie ciepły i to szybko Co do wskazania temperatury to tak jak Kol. wyzej pisze moze to być czujnik niesprawny. lub uszkodzenie wiazki lub licznika . Czujnik mozna sprawdzić Vagiem .. Co do wentylatora to myslę ze chodzi tu o wentylator chłodnicy ktory napędza visko ..Ten wentylator zawsze sie kręci tylko z różnymi obrotami ..Zalezy to od temperatury silnika ..Oczywiście jeśli jest Visko sprawne Słabe ogrzewanie moze mieć również inne przyczyne ..-zapowietrzony układ ogrzewania, zakamieniona nagrzewnica , nieprawidłowo działajace klapy przy nagrzewnicy .. A z innej beczki ..disle słabo i wolno sie nagrzewają a szczególnie AFN wiem bo mam przy spokojnej jeździe w zimą trzeba czasu by osiągnąć 90* na blacie Ale ogrzewanie grzeje i to dobrze ..Ja nie narzekam Tylko proszę Kolegów by nie wypisywali mi zaraz ze to nie prawda bo im motorki osiagają 90* po 5-7 km
-
Zaślepka klosza lampy
No przecież Ci podałem ...wyzej numer ...a tu masz foto i numer ...
-
Linka ręcznego z avanta do sedana
Tak to jest to samo ..Nie ma innych linek Ori Nr. to 8D0609721AA Koszt w ASO ok 350zł szt..
-
[AFN] Filtr paliwa
odkręcaj stary filtr tak by niczego nie pourywać na smaruj delikatnie uszczelki w nowym filtrze (olej silnikowy) zakręć nowy filtr odkręć śrubkę M 6 na klucz 10mm na obudowie filtra (ostroznie by nie zgubić miedzianej podkładki z pod srubki zalewasz przez otwór po śrubie Olejem napędowym do pełna zakręcasz śrubkę M6 i palisz i gotowe
-
Zaślepka klosza lampy
Jeśli Ci chodzi o swiatła zwykłe nie xenon i światło mijania to jest to ..:pokrywa swiatła mijania i numer 8E0 941 158
-
Miska olejowa 1.8t AEB
tu masz numer do Twojego AEB Po wyzej jest do ADR A czy bedzie pasowała to nie wiem numery mają literki inne i oznaczenia silnikow wysteują osobno nie razem więc chba jakaś różnica jest miedzy nimi ...
-
Oprawka postojówki lampy xenon
- [AJM] Kręci jak szalony ale nie chce odpalić.
No to super ze wszystko Ci gra ... Uzupełnij sobie profil bo Ci przywalą ostrzeżenie- zaśniedziałe tarcze, nierównomierne ścieranie
Nie!! Hamulce wymienia się parami ..Czyli na oś Kupuj nowy komplet (tarcze klocki) ATE-TRW-FERODO -BOSCH i zakładaj jak wszystko inne sprawne to musi ładnie zbierać równo tarcze ...- zaśniedziałe tarcze, nierównomierne ścieranie
koła Ci sie lekko kręcą nie trą ci klocki? skoro masz po krzywione tarcze może masz prowadniczki przypieczone lub klocek ciężko chodzi w jarzmie ,ręczny odbija dobrze? Przetaczać to raczej się nie opłaca skoro masz krzywe ... Pare dni temu sprzedałem prawie nowy komplet TRW za 150 zł z wysyłką ..Gdzie byłeś wtedy....miałbyś po pieniądzach hamulce ...- [AJM] Kręci jak szalony ale nie chce odpalić.
Ten silnik nie ma nastawnika- tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Nowa ma 25 mm grubości Minimalna grubość to 23 mm- Mocowanie spryskiwacza lampy lift
Jeśli to nie jest to lub poniżej to ta część występuje razem ze zderzakiem No chyba że się mylę ....- koło dwumasowe zamienniki
Moze oto Ci chodzi?- Oznaczenie sprężarki klkmy AVF?
Niech ktoś potwierdzi jeszcze- Jaki kod spryskiwaczy xenon do S-line a4 b6
Tyle znalazłem w tym roczniku ale nie ma nic wspomniane o S-line strona prawa jest poniżej...- [B6 AWX] Czujnik temperatury płynu chłodzącego G62
Może to Ci pomoże- miska oleju
Nie możesz znaleźć bo masz stary numer Masz miskę z otworem na czujnik poziomu oleju... A od roku (07. 2001r) numer tej miski to 058 103 598 B i takiej miski powinieneś szukać Koszt nowej ori to około 795zł- [AFN] piszczy pasek
Może Kolega uściśli o jaki pasek chodzi? Afn ma ich kilka więc trudno cokolwiek poradzić- Czy wąż i numerze 8e0145834ar czy 8e0145834m do mojego modelu?
Moim zdaniem masz węża z końcówką liter AR ...ale niech ktoś jeszcze potwierdzi...- Metalowa blacha mocująca osłonę silnika dolną
o jest uchwyt 4B3 863 843 a wymiary to chyba będzie ciężko Ci zdobyć ...- Pytanie dotyczące pasowania skrzyni.
W 1Z była zakładana skrzynia CPC..Tak samo w AHU również była CPC i DHL DVS,EAB Sprawdź u siebie jaką masz i najlepiej takiej szukaj Kod masz na górze skrzyni przy krawędzi łączenia silnika ze skrzynią (z tyłu silnika ).. - [AJM] Kręci jak szalony ale nie chce odpalić.