Treść opublikowana przez OLIVER
-
Przewody hamulcowe elastyczne
Numer przewodu to 8D0 611 707 D Ja polecam ATE .. Napisz do kolegow z forum TOM77 lub Dzik dobiorąci odpowiednie i w dobrej cenie ...
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
ma być sztywno przykręcony .On jest wsadzony na takim zaczepie roz prężnym który jest na tym zbiorniczku (akumulatorze )w uchwyt metalowy i od dołu przykręcony w kretem (krzyżakowym ) przynajmniej ja tak mam .... To ze Ci lata to nie ma wpływu na prace pod cisnienia jedynie Ci stuka puka ...ale lepiej niech jest przy kręcony ....
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Nie!!! Tych sztywnych nie wymieniaj one są super...Jak naj mniej elastycznych tym lepiej
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Panowie nie wypisujcie bzdur Kolega wyzej mówi o przewodach silikonowych ...a one bez problemu sie zakłada do układu podcisnienia ... Ale UWAGA Te wężyki nie nadają sie na kontakt z ON. np. przelewy puchną
-
[A4 B5] Świecę żarowe - kontrolka od razu gaśnie
To ok..ale jak masz dostęp do Vaga to sprawdź sobie czujnik temperatury czy z nim wszystko ok jak jest zimny ... Po odpaleniu zimnego silnika swiece grzeją nadal około 3minut mimo ze kontrolka nie swieci na blacie ... Mozna to sprawdzić miernikiem ...Podłączasz miernik do kapturka świecy i powinno ukazać się 12V możesz jeszcze sprawdzić czujnik stopu i czy stop Ci swieci dobrze bo mruganie kontrolki swiec moze mieć z tym zwiazek ...
-
[A4 B5] Świecę żarowe - kontrolka od razu gaśnie
U mnie jest dokładnie tak samo około 1sekundy i gaśnie z innymi kontrolkami, natomiast jak były mrozy to świeciła dłużej kilka sekund Ja uważam ze tak powinno być ,Nie wiem co jest lub było nie tak u Ciebie ... Moze ktoś inny coś Ci dopisze....
-
[A4 B5] Świecę żarowe - kontrolka od razu gaśnie
No i tak powinno być ...To nie są temperatury na polu gdzie swiece zarowe grzeją "wstępnie"
-
Czyszczenie turbiny ajm
A czemu nie tutaj ? Za chwile ktoś inny będzie pytał a tak to juz bedzie ....
-
Czyszczenie turbiny ajm
Nie wiem jak u Ciebie to dokładnie wyglada i o jakiej bańce mowa bo ja mam AFN-a a Ty AJM ale na pewno idzie to zdemontować tylko jak widzisz potrzeba różne klucze a moze i trzeba bedzie kolektor ssacy zdemontować by był lepszy dostep do tych srub Moze ktoś inny Ci coś dopowie???
-
Czyszczenie turbiny ajm
Obawiam się ze Ty tego nie ogarniesz ....Wszystko sie da zrobić ....tylko zalezy od umiejetnościi od uszkodzenia . Popatrz sobie na zdjęcie wyzej i tam masz wszystko pokazane ...jak przykręcona jest druga strona rurki ,części składowe przy turbinie ..itd. Moze wystarczyło by wymienić nową baryłkę (pod nakrętką )i było by ok...To zalezy na ile wystarczy tej rurki ..Albo kupić uzywkę (całą rurkę olejową i podmienić ...
-
Czyszczenie turbiny ajm
Tu masz wszystko... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
-
Czy w ALZ jest dwumasa ?
W silnikach ALZ jest dwumas Produkowane od 2000,07r.>2000,11r
-
A4 B6 AVF - Czujnik Stopu Hamulca
Od lipca 2007r stosuje się z końcówką RDW tamte zostały wycofane Czyli 1K2 945 511 RDW
-
co to za cześć?
O to Ci chodzi? [/url]">http://http://www.directupload.net'>
-
Jaka sprężarka, kompresor klimatyzacji
Przecież widać u góry w niebieskim okienku twój silnik wiec
-
Jaka sprężarka, kompresor klimatyzacji
[/url]">http://http://www.directupload.net'>
-
Wibracje wydechu
Ja podobne odczucie miałem i wywaliłem kata na zamiennik wraz nową plecionką i spokój ... A gumy-wieszaki mam jeszcze ori nic nie wymieniałem ... Ps. następnym razem patrz na dział w którym piszesz bo powinno to być w dziale "układ wydechowy"
-
Wibracje wydechu
Zbiegiem lat plecionka traci swoje właściwości (sztywnieje)i nie spełnia już tak dobrze tłumienia drgań .,...Noo chyba ze coś kombinowałeś przy wydechu i pozmieniałeś ustawienia rur do poprzednich ustawień to też moze mieć wpływ
-
Poduszki skrzyni AVG/AFN
Strona lewa skrzyni poduszka zdjęcie 1 Strona prawa poduszka zdjęcie 2 Również mozesz sobie zaglądnąć pod auto to zobaczysz i ocenisz ich stan [/url]">http://http://www.directupload.net'>
-
Oznaczenie skrzyni biegów audi a4 b5 95r 1.8 5v ADR
Według mnie CPD jest taka sama jak DDB, DDU1,DHZ występowały w 1,8 i 92KW
-
Oznaczenie skrzyni biegów audi a4 b5 95r 1.8 5v ADR
No jestem ale ja nie bardzo wiem gdzie w 1,8 jest wybite na silniku kod silnika co do oznaczenia skrzyni to spróbuj odczytać ze skrzyni u siebie jest wybite na wierzchu skrzyni kod tak jak na foto dwa posty wyzej ....
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Z tego co mówią Panowie mundurowi w TVN Turbo "Uwaga Pirat" to z dowodem osobistym u siebie w komendzie sprawdzą Ci ile posiadasz punktów
-
Zadane ciśnienie przez ecu na turbine jest zbyt niskie afn
I tak turbo nie nadąża za zadanym ..Trochę późno wstaje ale tragedii nie ma ..Masz kata? Najlepiej zrób komplet logów i Koledzy ocenią Ci motor i dowiesz się wszystkiego ......
-
wgniecenie w półosi bardzo bardzo pilne
A nie jest ta osłonka dziurawa?bo to jakoś tak usmarowane jest a powinno tam być sucho jesli nie wyrzuci Ci smaru to możesz zakładać ale jeśli Ci wyrzuci to przegub długo nie po chodzi..
-
Ubywa płyn chłodzący mokra podłoga
Jeśli Ci płunu chłodniczego nie ubywa to raczej masz niedrożne otwory odprowadzające wodę pod akumulatorem ..Sprawd czy tam nie stoi Ci woda jak pojeździsz po deszczu ..Albo to gorsze jesli płyn chłodniczy znika to nagrzewnica dziurawa i wymiana tylko na inną ..Ale to musisz zlokalizować ...No chyba ze masz nieszczelność gdzieś indziej i jak jeździsz po deszczu to wciska Ci wodę do środka ... Tego nie lekceważ tylko demontuj dywaniki i wykładzinę i susz to bo jak sie za śmierdzi toooooo.