Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Numer przewodu to 8D0 611 707 D Ja polecam ATE .. Napisz do kolegow z forum TOM77 lub Dzik dobiorąci odpowiednie i w dobrej cenie ...
  2. ma być sztywno przykręcony .On jest wsadzony na takim zaczepie roz prężnym który jest na tym zbiorniczku (akumulatorze )w uchwyt metalowy i od dołu przykręcony w kretem (krzyżakowym ) przynajmniej ja tak mam .... To ze Ci lata to nie ma wpływu na prace pod cisnienia jedynie Ci stuka puka ...ale lepiej niech jest przy kręcony ....
  3. Nie!!! Tych sztywnych nie wymieniaj one są super...Jak naj mniej elastycznych tym lepiej
  4. Panowie nie wypisujcie bzdur Kolega wyzej mówi o przewodach silikonowych ...a one bez problemu sie zakłada do układu podcisnienia ... Ale UWAGA Te wężyki nie nadają sie na kontakt z ON. np. przelewy puchną
  5. To ok..ale jak masz dostęp do Vaga to sprawdź sobie czujnik temperatury czy z nim wszystko ok jak jest zimny ... Po odpaleniu zimnego silnika swiece grzeją nadal około 3minut mimo ze kontrolka nie swieci na blacie ... Mozna to sprawdzić miernikiem ...Podłączasz miernik do kapturka świecy i powinno ukazać się 12V możesz jeszcze sprawdzić czujnik stopu i czy stop Ci swieci dobrze bo mruganie kontrolki swiec moze mieć z tym zwiazek ...
  6. U mnie jest dokładnie tak samo około 1sekundy i gaśnie z innymi kontrolkami, natomiast jak były mrozy to świeciła dłużej kilka sekund Ja uważam ze tak powinno być ,Nie wiem co jest lub było nie tak u Ciebie ... Moze ktoś inny coś Ci dopisze....
  7. No i tak powinno być ...To nie są temperatury na polu gdzie swiece zarowe grzeją "wstępnie"
  8. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    A czemu nie tutaj ? Za chwile ktoś inny będzie pytał a tak to juz bedzie ....
  9. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Nie wiem jak u Ciebie to dokładnie wyglada i o jakiej bańce mowa bo ja mam AFN-a a Ty AJM ale na pewno idzie to zdemontować tylko jak widzisz potrzeba różne klucze a moze i trzeba bedzie kolektor ssacy zdemontować by był lepszy dostep do tych srub Moze ktoś inny Ci coś dopowie???
  10. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Obawiam się ze Ty tego nie ogarniesz ....Wszystko sie da zrobić ....tylko zalezy od umiejetnościi od uszkodzenia . Popatrz sobie na zdjęcie wyzej i tam masz wszystko pokazane ...jak przykręcona jest druga strona rurki ,części składowe przy turbinie ..itd. Moze wystarczyło by wymienić nową baryłkę (pod nakrętką )i było by ok...To zalezy na ile wystarczy tej rurki ..Albo kupić uzywkę (całą rurkę olejową i podmienić ...
  11. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Tu masz wszystko... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Lechotek temat w Audi A4 B5
    W silnikach ALZ jest dwumas Produkowane od 2000,07r.>2000,11r
  13. Od lipca 2007r stosuje się z końcówką RDW tamte zostały wycofane Czyli 1K2 945 511 RDW
  14. OLIVER odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi
    O to Ci chodzi? [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  15. Przecież widać u góry w niebieskim okienku twój silnik wiec
  16. [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  17. OLIVER odpowiedział(a) na tulipan 1310 temat w 1.9TDI
    Ja podobne odczucie miałem i wywaliłem kata na zamiennik wraz nową plecionką i spokój ... A gumy-wieszaki mam jeszcze ori nic nie wymieniałem ... Ps. następnym razem patrz na dział w którym piszesz bo powinno to być w dziale "układ wydechowy"
  18. OLIVER odpowiedział(a) na tulipan 1310 temat w 1.9TDI
    Zbiegiem lat plecionka traci swoje właściwości (sztywnieje)i nie spełnia już tak dobrze tłumienia drgań .,...Noo chyba ze coś kombinowałeś przy wydechu i pozmieniałeś ustawienia rur do poprzednich ustawień to też moze mieć wpływ
  19. OLIVER odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Strona lewa skrzyni poduszka zdjęcie 1 Strona prawa poduszka zdjęcie 2 Również mozesz sobie zaglądnąć pod auto to zobaczysz i ocenisz ich stan [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  20. Według mnie CPD jest taka sama jak DDB, DDU1,DHZ występowały w 1,8 i 92KW
  21. No jestem ale ja nie bardzo wiem gdzie w 1,8 jest wybite na silniku kod silnika co do oznaczenia skrzyni to spróbuj odczytać ze skrzyni u siebie jest wybite na wierzchu skrzyni kod tak jak na foto dwa posty wyzej ....
  22. Z tego co mówią Panowie mundurowi w TVN Turbo "Uwaga Pirat" to z dowodem osobistym u siebie w komendzie sprawdzą Ci ile posiadasz punktów
  23. I tak turbo nie nadąża za zadanym ..Trochę późno wstaje ale tragedii nie ma ..Masz kata? Najlepiej zrób komplet logów i Koledzy ocenią Ci motor i dowiesz się wszystkiego ......
  24. A nie jest ta osłonka dziurawa?bo to jakoś tak usmarowane jest a powinno tam być sucho jesli nie wyrzuci Ci smaru to możesz zakładać ale jeśli Ci wyrzuci to przegub długo nie po chodzi..
  25. Jeśli Ci płunu chłodniczego nie ubywa to raczej masz niedrożne otwory odprowadzające wodę pod akumulatorem ..Sprawd czy tam nie stoi Ci woda jak pojeździsz po deszczu ..Albo to gorsze jesli płyn chłodniczy znika to nagrzewnica dziurawa i wymiana tylko na inną ..Ale to musisz zlokalizować ...No chyba ze masz nieszczelność gdzieś indziej i jak jeździsz po deszczu to wciska Ci wodę do środka ... Tego nie lekceważ tylko demontuj dywaniki i wykładzinę i susz to bo jak sie za śmierdzi toooooo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.