Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    Jest tam taki oring na którym może ciec ...Jeśli odma jest cała nie popękana ...zobacz sobie ... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  2. O co Ty pytasz Kolego....Skoro mu zabrali za punkty to znaczy ze nie umie jeździć według przepisów i musi się tego na uczyć .... I tego mu życzę na przyszłość ....Nie jest sam na drodze ...nie wszysko idzie kupić za pieniądze ...jak mu sie wydaje ..... Chyba to nie odpowiednie miejce na takie załatwianie spraw ....
  3. OLIVER odpowiedział(a) na szymek20 temat w 1.9TDI
    Nie wypisuj bzdur.. .Chyba ze chcesz kolege na mine wpędzić i zapowietrzyć układ ... On ma AFN-a !!!!!!......
  4. OLIVER odpowiedział(a) na szymek20 temat w 1.9TDI
    Spuść zawartoś z filtra (mozesz wszysko ale nie musisz ) korkiem spustowym od dołu... Po tym odkręć śrubeczke M6 która jest w pokrywie u góry , zalej filtr czystym ONi po sprawie śmigaj jeszcze drugie tyle km... No chyba ze wyleci Ci jakiś syfprzy spuście to wtedy wymiana na nowy....
  5. W 1Z występuje skrzynia CPC... A skrzynia DHL. występuje w silniku AHH..a odpowiedniki skrzyni DHL są skrzynie DVS, i EAB.... To tyle odemnie ...według tabeli skrzyń...
  6. OLIVER odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Przecież masz opisane w aukcji do jakiej marki i silnika zestaw jest dedykowany.... A pytałeś Toma77 lub Dzika ..z forum po ile oni maja zestawy sprzęgłowe ?Może by warto było zapytać ....i kupić z pewnego źródła
  7. OLIVER odpowiedział(a) na Normano1973 temat w 1.9TDI
    Kolego przede wszystkim to UZUPEŁNIJ PROFIL !!!! Jak Ty chcesz by turbina Ci ładowała poprawnie jak masz wyeliminowany zawór N75 Kup nowy załóż i podłącz go wężykami poprawnie i problemu nie powinno być
  8. Prosze .... [/url]">http:// Kolego .....Gdzie tak masz oringi????
  9. Lewa (z czujnikiem)... 8E0 199 379 AB byla Obecy numer od 2008 roku to.... 8E0 199 379 BF Prawa 8E0 199 382 K byla Obecny numer od 2008 roku.. 8E0 199 382 AB
  10. OLIVER odpowiedział(a) na citeq temat w Audi A4 B7
    Dwie pierwsze pozycje .... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  11. OLIVER odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w 1.9TDI
    Czy chodzi Ci o numer z etki głowicy AJM z 2000r? Jeśli Ci to pomoże to prosze [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  12. Bo na łączeniu silnika ze skrzynią nie stosuje sie żadnych mazideł uszczelniających Prawda jest taka że jak masz wyciek z komory sprzęgła to bez wyjazdu skrzynią wycieku nie zlikwidujesz A czy Ci cieknie skrzynia czy silnik to już powinieneś dawno znać odpowiedź... W końcu co to jest za olej ?rozpoznałeś?
  13. Może to wydawać się dziwna sugestia ale po wąchaj ten olej (wyciek Olej ze skrzyni ma specyficzny zapach zupełnie inny niż silnikowy ....Będziesz wiedział skąd masz wyciek, czy to na pewno puszcza olej skrzynia ... No i Uzupełnij sobie profil !!!!!
  14. OLIVER odpowiedział(a) na pereska temat w 1.9TDI
    Według etki to sx zostało wycofane w 2008r i zastosowano s tu masz ..... zobacz sobie .... Popytaj na forum moze ktoś ma z AFN-a w bardzo dobrym stanie bo na allegro to loteria [/url]">http://
  15. Hmmmm z tym to raczej nie ma problemu ...Zdemontować czujnik poziomu paliwa i zobaczyć sitko w jakim jest stanie .....To góra 1h roboty przy browarku Przynajmniej jedno wykluczysz
  16. najpierw podepnij pod komputer by dowiedzieć się o które koło Ci chodzi a potem możesz regulować odległość czujnika ( walca jak to nazwałeś )od koronki ABS....
  17. dzięki za wyjaśnienia ale następnym razem nazywaj rzeczy po imieniu bo to nie jest podgrzewacz tylko zaworek A Tobie chodzi o ten oring po nim ..... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  18. Sorry ale rozwiń to .. O jakim podgrzewaczu mowa bo czytam to i nie kumam o jaki podgrzewacz chodzi
  19. OLIVER odpowiedział(a) na wrr temat w 1.9TDI
    Tu masz filmik bo na forum jest gdzieś ładnie to opisane ale wyszukiwarka świruje i stare linki nie dają się otworzyć http://www.youtube.com/watch?v=U8bpUydtJ0g
  20. OLIVER odpowiedział(a) na losiu2002 temat w 1.9TDI
    Wszysko wskazuje na to że zaworek u Ciebie źle radzi sobie z regulacją doładowania Ja nim zakupił bym nowy zaworek N75sprawdził bym jeszcze czy sztanga pracuje bez zacięć .... Pod gruszką od spodu są dwie nakrędki M6 które trzeba odkręcić (wymaga to troche kombinacji ..ale da rade) łapiemy za gruche i podciągamy do góry i w dół ...Sztanga powinna iść łagodnie w obydwie strony bez zacięć .....Jeśli są jakie kolwiek opory wyczuwalne to turbo na stół i generalne czyszczenie po tym raczej bym starał się podmienić zaworek z jakimś kolegą ..lub sprawdzić podcisnienie przed zaworkiem ...( na wejściu -i wyjściu z zaworka N75) bo zaworek nie jest tani .... le decyzje pozostawiam Tobie .......
  21. OLIVER odpowiedział(a) na losiu2002 temat w 1.9TDI
    Hmmm no to raczej nie masz za bardzo duzy wybór ...Chyba ze pozyczysz od kolegi jakiegoś sprawdzony ,sprawny N75 na czas proby Akumulator podcisnienia mozna wykręcic i sprawdzić to nie filozofia N18 radzi sobie zupełnie dobrze w miejscu N75 ,chociaż na dłuzszą eksplatację ja wybrał bym raczej N75 A jeszcze sprawdż sobie zaworek zwrotny na układzie podcisnienia ..czy jest dobry..(ten biało czarny)
  22. OLIVER odpowiedział(a) na losiu2002 temat w 1.9TDI
    Przy takim podłączeniu nie powinno się tak wysoko kręcić na obroty ..góra do 2,5 tyś Na początek posprawdzaj wszyskie wężyki od pod ciśnienia czy są ok mozesz zamienić N75 z N18 i zobaczysz czy będzie poprawa ...
  23. Odkręć plastikową osłonę z silnika , idź za tym wężem od chłodnicy w kierunku silnika co masz zaznaczony czerwoną strzałką . Dojdziesz do plastikowego trujnika i od tyłu ..czuli od sciany grodziowej w tym trujniku jest czujnik tęmperaturu płynu ....(plastikowa niebieska wtyczka cztero pinowa) zabezpieczona takim zabezpieczeniem z drutu , sciskasz do kupy te uszka druciane i zsuwa ci się wtyczka z czujnika .... Myslę że zrozumiesz jak zobaczysz to .... Co do tego łącznika to raczej musisz zastosować nowy bo zadne reperowanie tu nie pomoze .... tu masz przykładowe aukcje.... http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=%C5%82%C4%85cznik+gumowy+kolektor+ss%C4%85cy+audi+a4+1%2C9+tdi&bmatch=s0-default-0905&requestDescription=1&mode=desc [/url]">http://
  24. podłącz sobie żarówkę do listwy a nie patrz tylko na kontrolkę do zobaczysz Dokładnie ...świece zarowe przy takich obecnych tęperaturach(+) odpadają .To znaczy nie grzeją tak zwanego grzania wstepnego ...dopiero po odpaleniu dogrzewają przez około 2-3 minuty chuba ze obroty wzrosną po wyżej 2,5tys to również wyłączane są automatycznie 1. czy przed wymianą filtra paliwa też był problem z odpalaniem? Podłącz kompa i sprawdź kąt wtrysku Dawkę paliwa Sprubuj odłączyć wtyczkę z czujnika temperatury i odpal ...czy jest różnica .... (po tej operacji zapisze ci się błąd czujnika tem. ale to nie szkodzi ...i w niczym nie przeszkadza ..jak podepniesz kompa to go skasujesz .... Wykonaj test czujnika temp czy pokazuje to samo do ECU i na pulpit..jak już bedziesz miał kompa podłaczonego .... To tyle na dzień dobry......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.