Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Przede wszystkim sprawdź co to jest na tej podłodze czy to jest płyn hamulcowy czy inna ciecz Myslę ze da się to odróżnić zdejmij osłonę na podszybiu i sprawdź czy nie masz wycieku ze zbiorniczka nad pompą i w ogóle czy tam jest sucho Pytasz czy to jest niebezpieczne ....Jesli Ci kontrolka od poziomu płynu w zbiorniczku cały czas swieci to jak chcesz dalej jeździć?? Skąd będziesz wiedział jak spieprzy Ci płyn i nie będzie czym hamować....ZASTANOW SIE !!!!To są kolego hamulce to nie żarty...
  2. według mnie masz książkowe zadane ciśnienie przez ECU w seri
  3. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Po czytak Kolego dokładnie aukcje tej rolki i dowiesz sie do czego ona służy..... Tu masz markowy napinacz i markową rolkę
  4. Oto przykład jak mozna w prosty sposób sprawdzić termostat .... Potrzebne nam będzie kawałek drutu by podwiesić termostat w małym garnku garnuszku np.05L termometr np z pieca CO. Linie czerwone na 1 foto to właśnie wieszak z drutu wieszamy termostat by wisiał w miarę poziomo zalewamy garnuszek wodą jakieś 05cm. poniżej kołnierza termostatu [/url]">http:// Do miejsca zaznaczonego strzałką nalewamy wody np. strzykawką (jeśli termostat jest szczelny to nalana woda będzie się nam utrzymywała do czasu otwarcia ) [/url]">http://[/url tak przygotowany zestaw kładziemy na palnik kuchenny i grzejemy .Do wody w garnuszku zanurzamy termometr tak w połowie garnuszka, grzejąc wode obserwujemy temperaturę na termometrze jak osiągnie temperaturę 87* to nastąpi otwarcie termostatu i woda zalana (na 2foto) spłynie do garnuszka gdy będziemy grzać nadal i temperatura wzrosnie powyzej 90* to otwarcie termostatu będzie wyraźnie widoczne . Wyłączamy palnik co spowoduje spadek temperatury-obserwujemy temperaturę i zamykający się termostat tak około 85*znowu mozemy nalać strzykawką wody , powinna nam się utrzymywać ... Tak działający termostat mozemy uważać za SPRAWNY I DOBRZE DZIAŁAJĄCY.... Moze się to komuś przyda w podjęciu decyzji o sprawnym termostacie ....
  5. OLIVER odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    jeśli od alternatora to tyko metoda na zaspawanie rolki i dopiero odkręcanie gdyż jest ona na sprzęgiełku. Daruj Kolego sobie takie metody co polecasz wyżej .... Przecież do tych rolek jest specjalny klucz by ją odkręcić ..wcale nie jest drogi by wejść w posiadanie jego... tu masz przykład
  6. OLIVER odpowiedział(a) na Burawski temat w Audi A4 B5
    Jest to napinacz paska wielorowkowego Nr..audi to..028 903 315M a tu masz poglądową aukcje ori są również tańsze zamienniki No i na forum są Koledzy co mogą również sprzedać Ci dobry napinacz w dobrych pieniądzach...
  7. OLIVER odpowiedział(a) na LL77 temat w Audi A4 B5
    Kolego to nie ten dział
  8. OLIVER odpowiedział(a) na zakwas1 temat w 1.9TDI
    ,,Śmiało zwiększ dawkę tak ok 3,8 masz za małą
  9. OLIVER odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    100% taka sama
  10. OLIVER odpowiedział(a) na Aheg temat w 1.9TDI
    Kolego Własnie się mylisz ... W tych silnikach AFN. AVG. AHH do rocznika 2000 .oryginalnie występują zaworki N75 1H 906 627A wtyczka kwadratowa Natomiast zaworki z pół okrągłą wtyczka występowały już po 2000r AWX AVB AVF i to zupełnie inne oznaczenie zaworka Jeśli Ty posiadasz taki zaworek z pół okrągłą wtyczką to sprawdź sobie na nim numer ..Na pewno ktoś już podmienił u Ciebie wtyczkę a Ty o tym nawet nie wiesz.... Najlepiej przed kupnem nowego zobaczyć przynajmniej na wtyczkę by uniknąć rozczarowania .....
  11. OLIVER odpowiedział(a) na mlynar temat w 1.9TDI
    a byłeś przy tym jak mechanik ustawiał Ci pompę .Podpinał pod vaga sprawdzał kąt wtrysku dawkę startową jaka jest ustawiona?bo mógł po przestawiać i dlatego cuda się dzieją ...
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Myszor13 temat w 1.9TDI
    Może być To samo przełożenie ....
  13. OLIVER odpowiedział(a) na Aheg temat w 1.9TDI
    Te zawory mają inną wtyczkę ...Chyba ze sobie ją zmienisz ...
  14. OLIVER odpowiedział(a) na Aheg temat w 1.9TDI
    Tak wygląda zawór N75 zwany zaworem turbiny .. Nowy ori kosztuje sporo coś 250-300zł z używanymi bywa różnie .. Ale przed kupnem moze masz kogoś co by Ci pożyczył swojego byś sobie sprawdził czy to na pewno zawór . Mozna jeszcze podmienić zawor N75 z zaworem N18 jest prawie taki sam i działa tak samo Chociaż takim objawom towarzyszy zazwyczaj zapieczona geometria turbiny (turbo do czyszczenia) Ale to wróżenie z fusów [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  15. Sorry nie wiem jakim cudem widziałem 110KM
  16. OLIVER odpowiedział(a) na Myszor13 temat w 1.9TDI
    No nie...700zł wymiana szukaj taniej myślę że za 300 -400 znajdziesz spokojnie No a skrzynia to ceny różne są ...byle by dorwać dobrą a na forum pytałeś nie ma ktoś ??
  17. OLIVER odpowiedział(a) na zakwas1 temat w 1.9TDI
    Jeśli masz żyłkę mechanika i jesteś kumaty to wymienisz sobie te uszczelki pod nastawnikiem sam... Jest gdzieś na forum opisane co i jak Jeśli tylko cieknie z pod nastawnika to ja bym reszty nie ruszał tylko nastawnik ....
  18. OLIVER odpowiedział(a) na Myszor13 temat w 1.9TDI
    Obroty 3-3,1 tyś to żadne żyłowanie silnika Co Ci da wgrywanie innych map? przecież by szybciej jechać na tej skrzyni co masz to i tak obroty silnika muszą być większe Na pewno ekonomiczna to ta skrzynia nie jest ...Jak masz ochote iść w koszty to proponuję skrzynię EEN No i nie wiadomo jak z pół osiami co masz czy spasują ..ale to moze ktoś inny Ci napisze...
  19. Jeszcze raz dzięki Panowie za przydatne wskazówki ...rozjaśniło mi wiele Teraz będę sie bawił by to jakoś działało ... Pozdrawiam ....
  20. Aha dobrze wiedzieć czyli kabelek nie za długi ma byc ...ok...
  21. Dzięki Mateusz za podpowiedzi Co do rutera to mam niezbyt nowy model D Link DSL-2640B Właśnie tak myślałem by ruterowi podpiąć tą antene co podałem linka wyżej Można by ją pierw kupić i zobaczyć czy sygnał będzie lepszy ona ma ponoć2,9m kabla to i miejsce ustawienia mozna by zmienić ,a jak by to wypaliło to dopiero kare kupić z jedną antenką taką jak w linku wyżej i zobaczyć czy to zagra
  22. Czy taki zestaw będzie ok?
  23. A więc Tak panowie sprawa wygląda W tym pokoju w którym chcę uruchomić PC to na laptopie łapie sygnał wifi ale słabo .Dokładnie tam gdzie chciałem mieć postawiony PC to zanika i teraz co zrobić ..kupić zestaw taki z antenką Czy sobie odpuścić wifi i zakupić zestaw coś takiego
  24. Tu masz rację Najpierw muszę sprawdzić to dzięki ,,Ale czy komputer ma inne parametry ściągalności sygnału wifi niż np tablet??
  25. Dzięki Panowie za konkretne odpowiedzi ...Na pweno coś będe kombinował by uruchomić internet w PC a nie ciągnąć dodatkowych kabli Temat do zamknięcia .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.