Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.9TDI
    Przecież masz oznaczenia na foto z etki ... nie widzisz ?
  2. Co do oznaczeń (UTP) to ja nie znam sie na tym wiem ze to jest oryginalny Kabelek taki jak dali fachowcy co montowali łącze. A drugie gniazdo też jest podłączone takim samym kabelkiem tylko z puszki co zasilane jest obecnie używane gniazdo W puszce (przyłączeniowej)są podpięte tak samo kabelki kolorami pod te same zaciski do obu gniazdek
  3. Tak dokładnie ..w jednym pokoju mam rutera (DSL 2640B) i PC Wifi działa bo mam w telefonie i i w tablecie jest ok...Ale w tym pomieszczeniu gdzie chciałem dać drugi PC to zasięg wifi traci się jest to pomieszczenie na drugiej kondygnacji i dodatkowo po przekątnej budynku Ciągnięcie kabla od rutera do kompa raczej ciężko i wolałbym nie... Z racji ze nie jestem obeznany w te sprawy pytam tu Was Koledzy jak by rozwiązać ten problem ....
  4. dzięki Panowie za szybką odpowiedź ... No tak ale to nie takie proste bo właśnie tam w tym miejscu jest baaardzo słaby zasieg Wfi z mojego rutera
  5. Witam Chciałem podłączyć drugi komputer stacjonarny w innym pokoju gdzie znajduje się gniazdko TP na nowym oddzielnym ruterze dodam że już mam jeden ruter w innym pokoju działający z którego korzystam Związku z tym mam takie pytanie Czy można podłączyć dwa rutery na różnych dwóch gniazdkach TP ?...To znaczy dwa rutery na jednej linii TP Można?? Czy nie ??
  6. OLIVER odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.9TDI
    Może to mu pomoże w wyborze bloku [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  7. OLIVER odpowiedział(a) na cysiu100 temat w 1.9TDI
    Jak już chcesz mieć taką dawkę jaką miałeś to nagrzany silnik na wolnych obrotach sprawdzasz dawkę ... Znaczysz obok nastawnika -odkręcasz wymieniasz uszczelki - zakręcasz wszystko w miarę dokładnie na to same miejsce-odpalasz- nagrzewasz silnik - podpinasz Vaga sprawdzasz dawkę ewentualnie korygujesz do takiej jaką miałeś .... RSW nie ruszaj nie ma takiej potrzeby...
  8. Co do oleju to Koledzy zalewają Castrolem (syntetykiem ) Ja jednak polecam ori drogi ale przecież nie wymienia się go często... Ale czy to pomoże w Twoim przypadku ?? to nie wiem ...ale nie zaszkodzi.... A co do ilości to wchodzi do skrzyni około 2,2L więc musisz kupić 2,5 L co najmniej Aaaaa patrzyłeś na śrubę spustową jaką masz? Czy dasz rade spuścić? bo czasem potrzebny jest specjalny klucz .... To tyle z mojej strony... ...
  9. Nie wiem czy oto Ci chodzi ale moze Ci to pomoze .... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  10. Zaworek N75 działa na zasadzie elektromagnesu więc tymi kabelkami jest podawane mniejsze lub wieksze napiecie z ECU Po lutuj tak by nie było zadnych oporów dobrze za izoluj i tyle ... No i skasuj ten błąd
  11. Oczywiście ze wystarczy zlikwidować zwarcie tak jak opisujesz ,Skasować błąd i powinno być ....
  12. Po odpaleniu kluczykami 3,4 gaśnie i nie zapala się żadna kontrolka na blacie?Chyba nie posiadają immo lub co z nimi nie tak .... Klucz 1 jest to klucz warsztatowy nim odpalisz , zamkniesz drzwi ale nie otworzysz schowka ani bagażnika A tak to po sprawdzaj co który klucz potrafi .... dla mnie to troche dziwny masz ten zestaw kluczy Moze ktoś jeszcze Ci coś doda... .... [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  13. A nie masz do kogo z forum podjechać by Ci posprawdzał co i jak i ewentualnie doradził Ci ....Albo na jakiegoś spota.podjedź ..
  14. to jest coś z instalacją -przekaźnikiem U mnie są przekaźniki w puszce ECU na podszybiu Trzeba zdjąć ramiona wyć. i zdemontować plastik podszybia ...Mozesz tam poszperać i po czyścić przekaźniki to znaczy ( styki w nich) moze to pomoze ....
  15. Kolego a jak przekręcisz zapłon to zapali sie na moment kontrola świeć ..Czy nie?
  16. Raczej więcej nie jesteś wstanie podciągnąć sztangi do góry bo trzyma sprężyna w gruszce i jest nie wygodnie ... Jeśli chcesz wiedzieć jak sztanga pracuje Ci to mozesz jeszcze na krótko z pominięciem N75 bez po średnio od trójnika z grodzi podpiąć turbo i ładnie Ci wtedy zaciągnie sztangę ...Nawet możesz się przejechać ALE!!!! nie wkręcać wyzej niż 2,5 tyś obr. Odczujesz jak i czy dmucha turbina .... To idzie sprawdzić ..Zdemontuj zaworek i dmuchnij w niego w jedną stronę powinno się tylko dać przedmuchać ( od strony turba - do grodzi ) Jak kolega wyzej napisał Logi to podstawa
  17. Zakładając ze masz prawidłowo pod pięty zawór N75 i wężyki nie są dziurawe to masz nie sprawny zawór N75 Sprawdź jeszcze jesli masz zaworek zwrotny czy jest sprawny i czy dobrze załozony
  18. A sprawdzałeś koło pasowe alternatora ? nie jest zatarte? ślizga się w lewo?
  19. ja na Twoim miejscu robił bym tylko rozrzad .A te dwie uszczelki(nastawnik i dekielek )robił bym u kogoś znajomego co potrafi to zrobić i skasuje Cię pare groszy bo to nic trudnego i skomplikowanego...(300zł ) Jeśli to nie pomoze to dopiero zlecił bym uszczelnienie całkowite pompy.... U mnie po zakupie też ciekła pompa z pod nastawnika i pomogło wymiena tylko tych uszczelek i jest sucho i ok.... Ale decyzja należy do Ciebie .... UZUPEŁNIJ SOBIE PROFIL PRZY OKAZJI....!!
  20. Według mnie to trochę drogo za uszczelnienie pompy zwłaszcza ze to będzie robił przy wymianie rozrzadu ..Spróbuj negocjować cenę moze opuści Ci
  21. OLIVER odpowiedział(a) na Glecik temat w 1.9TDI
    Ori jest niebieski ...(błękit) Mnie jak padł ori kupiłem coś takiego i hula bez zarzutu...
  22. OLIVER odpowiedział(a) na Figo1474 temat w 1.9TDI
    Ja proponuje wymianę filtra paliwa ,na nowy .i tankowanie na sprawdzonych stacjach paliw
  23. Proszę [/url]">http://http://www.directupload.net'>
  24. Dokładnie tak ...U mnie jest podobnie .... Noo .......to chyba będzie działała poprawnie ...
  25. Kolego!!! Jesli chcesz by Ci ktoś pomógł w tym temacie to dobrze by było wiedzieć coś wiecej na temat twojego .... Co z profilem ? masz tajemnice? Nikt tu nie jest jasnowidzem o jaki model i rocznik Ci chodzi ...Więc.......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.