Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. No to ci zostało trochę zabawy aź osiągniesz dobrą pracę rozrusznika. Na sucho jak pisałeś tego dźwięku nie będzie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Moim zdaniem bendiks późno wraca i dlatego taki dźwięk jest ....Kiedyś przerabiałem to w golfie ... Rozrusznik na stół rozebrany wymyty na nowo przesmarowany i ręką odjął po dziś cisza ...Warto spróbować ...
  3. Hm czy drogo?Troche zabawy ma przy tym ..To Ty musisz zdecydować Nie wiele drozej masz u :"gruchota" zamiennik z plecionką nową ..No ale robota tak i tqak zostaje ..Chyba że wykonasz podmiane sobie sam
  4. OLIVER odpowiedział(a) na adam32wwl temat w 1.9TDI
    Łukasz ..Ja nie mam pretensji że dałeś odpowiedź na tacy To Ci się chwali ,chociaż ja nie czekałem na odpowiedź tylko Kol.. Caristen... Ja stanąłem w obronie poczciwych B5.. bo tak ujmująco wyraziłeś sie o nich...Ale ok ...To Twoje zdanie i nie zasmiecajmy już wątku....Pozdr....
  5. OLIVER odpowiedział(a) na adam32wwl temat w 1.9TDI
    Hmmm takie teksty niczego nie wnoszą w tym miejscu No i Ty nie masz swojej o wiele młodsze.od B5 dobra B5 nie jedną B6 przeżyje Sorruy za OTT
  6. OLIVER odpowiedział(a) na adam32wwl temat w 1.9TDI
    Najpierw musisz kupić rolkę taką by Ci pasowała .. Potem musisz zdjąć z rolki pasek zakładając długi klucz na śrubę u tej rolk i ciągnąc za niego i w kierunku filtra pow. (jak byś ją odkręcał )luzujesz napinacz i ostrożnie zdejmujesz n niej pasek Po zdjęciu paska zakładasz klucz na śrubę i ciągnąc za klucz w kierunku alternatora ( jak byś ją dokręcał) odkręcasz śrubę a zarazem uwolni Ci się rolka ...Lewy gwint Wymieniasz na nową rolkę i zakręcasz srubę i składasz w odwrotnej kolejności i po kłopocie powinno znowu hulać bez większych problemów .. To tyle na temat wymiany samej rolki ...
  7. rozwiń to bo nie bardzo kumam o jaki przyrząd chodzi ...Pierwsze słyszę ...
  8. tu masz do twojego silnika BFB http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3219163421340-G7A002PC-O16883-przegub-napedowy-wewn.html
  9. Przecież nie Ty pierwszy będziesz to robił . koledzy już takie zabiegi wykonywali i wszystko jest ok
  10. na to pytanie to ja Ci już nie odpowiem ..Moze ktoś inny Ci pomoze ...
  11. Noooo dzisiaj dopiero otworzyła mi sie druga fotka i faktycznie widać że dekielek z panewką (łożyskiem wirnika) u Ciebie jest tak jakby razem ze szczotko trzymaczem O ile nie idzie go oddzielić od szczotko trzymacza jak piszesz to raczej pozostało Ci dwie możliwosci ! . wymiana samych szczotek reszte zostawiasz swoje i hula 2. kombinacja z rozwierceniem nitów i wymiana całego szczotko trzymacza +ponowne nitowanie dekielka z panewką (o ile roztaw otworów bedzie taki sam .... No faktyczne ciekawy przypadek ..To tyle z mojej strony .Powodzenia i opisz jak sobie z tym poradziłeś ...moze się komu przydać ...
  12. Nie wiem o jakich nitach mówisz ...w etce nie ma żadnych nitów no i na filmiku też nic nie ma znitowane
  13. A tu szukałeś?? moze tu coś znajdziesz ... http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3034171530211-CQ2050004-szczotkotrzymacz-rozrusznika,scr_dItems.html No i pytanie chyba powinno być w dziale elektrycznym
  14. tyle znalazłem ...
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Touzani temat w 1.9TDI
    Tu raczej trafnej diagnozy nikt Ci nie poda . W cale nie musisz sie znać na mechanice by stwierdzić skąd jest wyciek. Wystarczy wymyć silnik w koło od góry do dołu (w miarę ostrożnie by nie pozalewać za bardzo kostek-elektroniki ) przejechać się samochodem nie za daleko i po oglądać silnik w koło od góry do dołu...Musi pokazać z kąd się wydobywa olej ...Jak masz obecnie mokry silnik nikt nie stwierdzi Ci na 100% skad cieknie ...
  16. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    a patrzyłeś na osłony termiczne nad całym wydechem ? nie grają one czasm są sztywno przymocowane?
  17. Oczywiscie ..Wiazka na stół po wycinać złe przewody dać odpowiednie miekkie i z dobrą izolacją .na luty koszulka termokurczliwa albo dobra izolacja potem owinąć taśmą parcianą wszystko i jest jak nowa ..za pare groszy ....ale decyzja nalezy do Ciebie ...Uzywka też nie wiadomo w jakim bedzie stanie ile na niej pojeździsz ......
  18. A pytałeś na forum nikt takiej wiązki nie ma do B6? A co masz nie tak ze swoją ze szukasz nowej ?
  19. A więc tak jak Ci pisałem ...w B 6 w drzwiach kierowcy występują tylko te dwa rodzaje wiązek jakie Ci podałem inne nie występują tak podaje Etka a którą Ty masz to już po Vinie dopasuj i napewno będzie pasowała..
  20. Nie wiem skąd wziołeś ten numer z literką na końcu F ale w etce w B6 nie występuje taki numer wiązki z taką literką .Sprawdzałem , może ktoś błędnie podał
  21. OLIVER odpowiedział(a) na Bruno_74 temat w Audi A4 B6
    Witam Ponownie. Potrzebuję numer instalacji, wiązki elektrycznej drzwi kierowcy a4 b6 1,8t avj
  22. 1,20 zł
  23. Nie wypisuj bzdur Wszytsko ładnie jest opisane w książce " Sam naprawiam Audi" Proponuję poczytać lekturę ... proszę bardzo
  24. Numer przepływki jest zgodny do AFN-a przynajmniej obudowa ma numer zgodny ..No chyba ze środek jest podmieniony Ma mieć numer BOSCH F00C 2G2 027..( ja mam taki w ori przepływce) A co do przepływki od AHH to śmiało próbuj jest taka sasma jak w AFN-e
  25. W Twoim roczniku występuje czujnik tylko zielony ..zobacz sobie na win i dopasuj ten lub po niżej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.