Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. No bez jaj Chyba nikt nie produkuje takich kolorów do samochodów bo po co??? Nie kombinuj tylko szukaj ori lamp z kierunkami EU i po kłopocie Czasem można wyrwać za śmieszną kase ....A tak Miśki Cię dorwią i dowód może lecieć Więc oszczędności żadne ....Noooo ale decydujesz TY co z tym zrobisz ....
  2. OLIVER odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Hmm chyba nikt nie dłubał bo to nikomu nie potrzebne Wyjmij i sprawdź czego nie będzie to się dowiesz To raczej ogólne zasilanie skrzynki
  3. OLIVER odpowiedział(a) na Kali1993 temat w Audi A4 B5
    Temat już był wałkowany na forum poszukaj sobie ... Chyba masz zapowietrzoną nagrzewnice ...Sprawdzałeś?
  4. OLIVER odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    Czytałeś Kolego pierwszego posta? Autor wątku podał jaka jest dawka i kat wtrysku ... Nie zaśmiecaj tematu !!!
  5. OLIVER odpowiedział(a) na pachlik temat w Audi A4 B5
    Jesli masz auto zgodne z opisem w profilu czyli 99r to masz tarcze hamulcowe z tyłu razem z piastą W takim przypadku ...Zalecają nowe łożyska,nowe koronki ABS no i powinno sie założyć nowe klocki ..... Ale mozesz również przełożyć łozyska i koronki ze swoich starych tarcz ,jeśli umiesz to zrobić tak by nie zniszczyć i jesli się to nadaje do przełozenia(czyli łozyska są ok. a koronki nie zżarte przez rdze co różnie bywa. Ja usiebie przełozyłem wszysko ze starych i hula wszystko ) Co do korozji na tarczy jak piszesz to kiedy to zauważyłeś bo jeśli po jeździe dostała się woda na tarcze i auto postało kilka godzin to normalne ze powierzchnia cierna tarczy dostanie nalotu rdzy takie sprawdzenie najlepiej zrobić zaraz po skończonej jeździe .Wtedy widać czy klocek ładnie dociska do tarczy czy nie ... Gdy już będziesz wymieniał tarcze to nie zaszkodzi bliżej przyglądnąć się zaciskom -tłoczkom -osłoną tłoczków .W razie ujawnienia jakiej kolwiek usterki również wyremontowć zaciski . Będzie wtedy pewność co do hamulców na tylnej osi ....
  6. Myślę ze masz na mysli pompę vacum ( To ustrojstwo wytwarza podciśnienie )
  7. Kolego ..Chyba troche dramatyzujesz Poszedłem do garażu i zobaczyłem u siebie i uważam ze nie ma żadnego problemu z dojściem do tej śruby Nawet zrobiłem Ci fotkę .... Nie rozumię Twojego problemu ...Naprawdę...
  8. Hmmm No jeśli przeszkadza Ci ta rurka -odma to ją odkręć ...Przecież to dwie śrubki , pięć minut już miejsce masz ....No chyba że nie masz odpowiednich narzędzi... Nikt nie mówił że będzie łatwo.. :-)))
  9. Tyle znalazłem dla tego rocznika http://imgup.pl/di/4HN9/bez-tytu-u.png DZIEKI KOLEGO ALE CZY ABY NAPEWNO BEDZIE PASOWALO BO TO TYLKO BRANE JEST POD MODEL CO? A NIE POD MOJE AUTO SORKA ZE Z DUZEJ SYNEK COS NAMIESZAL W KLAWIATURZE W tym roczniku występują tylko takie numery więc powinno to być to A zawsze przy kupnie mozesz podać ten numer a sprzedawca Ci jeszcze sprawdzi czy jest zgodne Ale gtka raczej nie kłamie Ja tyle mogę
  10. OLIVER odpowiedział(a) na Rogue temat w Audi A4 B5
    zobacz sobie sam tyle znalazłem .. http://imgup.pl/di/8D1V/bez-tytu-u.png http://imgup.pl/di/9YAD/2.png
  11. Tyle znalazłem dla tego rocznika http://imgup.pl/di/4HN9/bez-tytu-u.png
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Rogue temat w Audi A4 B5
    To nie takie proste podać Ci numer bo były 4 rodzaje pod 2 Din nr. 8D0 857 951 L M N P A który dal Ciebie???
  13. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Ja po wymianie rozrządu miałem podobne wartosci kata co masz Ty obecnie . Zrobiłem korektę i nic nie odczułem na + czy na -..jedynie satysfakcję ze mam tak jak powinno być ... Jeśli lubisz dłubać to mozesz sobie poprawić ten kąt ....
  14. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Jak poprawisz kat na + to jeszcze twardziej będzie chodził W sumie nie ma wielkiej tragedii jak pali Ci ok to nie koniecznie musisz przestawiać ...ale możesz .... na tą chwilę , auto pali prawie na dotyk ,, czy po regulacji odczuł bym różnice ? chodzi mi o przestawienie kąta wtrysku na np 50 Według mnie jak sobie to zrobisz sam to mozesz skorygować kat na 50-51 i zobaczysz ...ale raczej różnicy nie będzie nooooo i miękcej pracował też nie bedzie ....możesz troszke dawke obnizyć (3,8-4,0 ) i zobaczysz czy bedzie lepiej i jak bedzie jechał ...Ale jeśli za to masz płacić to ja bym od puścił ...
  15. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Jak poprawisz kat na + to jeszcze twardziej będzie chodził W sumie nie ma wielkiej tragedii jak pali Ci ok to nie koniecznie musisz przestawiać ...ale możesz ....
  16. Moze wystarczy dokręcenie i bedzie ok ..Tam są takie podkładki uszczelniajace ... http://imgup.pl/di/X8HK/bez-tytu-u.png
  17. to jest taśma mocująca koszt ori to około 21 zł Nr. 8D0 511 321A Kup ori załóż i po kłopocie ....
  18. Dokładnie nie pamiętam ale jak silnik ma około 50*C +to swiece się nie włączą wcale Po niżej będą się załączać po odpaleniu Oczywiście że ma wpływ na to czujnik temperatury płynu chł . Np.jak zdejmiesz wtyczkę z tego czujnika to nawet w temperaturze +włączą się świece po przekręceniu zapłonu (kilka sekund grzanie wstępne..)
  19. Mylisz się !! Temat był wałkowany wiele razy trzeba szukać Tak jak kolega wyzej pisał przy obecnych temperaturach+ nie grzeją "wstępnie" czyli przed odpaleniem ...natomiast grzeją po odpaleniu jak silnik jest zimny przez około 3 minuty mimo że kontrolka na blacie nam nie świeci tak jest zawsze nawet latem chyba ze silnik jest nagrzany Tak ze bez obaw ze się spalą swieczki ....
  20. Nie wiem czego ty oczekujesz ..Patrząc na logi nie jest źle...Jedynie dawka paliwa mogła by być trochę większa ... Moze ktoś coś doda jeszcze....
  21. Przecież masz już w PD ...przynajmniej tak masz w profilu ..to powinieneś już mieć zdanie na ten temat ....
  22. Dokładnie, oring pod powrót. Zwane potocznie zaworkiem filtra paliwa, i lub - podgrzewacz paliwa. To nie jest żaden podgrzewacz paliwa A oring pod zawór to nr. N904 264 02 wymiar jego to 15,4 x 1,8
  23. OLIVER odpowiedział(a) na lechu95 temat w 1.9TDI
    Śruba się zerwała. Sama sruba imbusowa ori to koszt około 6zł No chyba ze stara się tak złamała ze nie pójdzie jej wykręcić to dojdzie jeszcze łozysko wisko ...koszt 100-150zł zależy od firmy no i parę zł robota ...To tak mniej więcej bo trudno powiedzieć jakie szkody są wyrządzone .Ja zakładam ze nie ma wiecej szkód ... A tak poza tym Na pewno masz silnik AVG? w tym roczniku?
  24. OLIVER odpowiedział(a) na lechu95 temat w 1.9TDI
    Popraw kod silnika !! bo takiego jak masz to nie ma Co znaczy zerwało mi sie wisko ?napisz coś więcej ...Np. zerwał ci się pasek napędzający wisko ? zerwała Ci się sruba co jest przykręcone wisko ? pasek pracuje a wisko stoi?
  25. OLIVER odpowiedział(a) na Krzysztof78 temat w Audi A4 B5
    po pierwsze ..uzupełnij sobie profil !!!! Zderzak trzyma sie na : 4 śruby w podłodze bagażnika i po cztery wkręty w plastiku nadkola z jednej i z drugiej strony -zderzak wysuwasz do tyłu bez problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.