OLIVER
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez OLIVER
-
AFN Wymiana paska rozrządu
Ciekawe kolego pytania zadajesz ..kupiłeś i nie wiesz co? To zależy jaki zestaw kupiłeś bo są różne zestawy..Razem z paskiem INA , Conti , Gates Na pasku Ci pisze jaka firma -data produkcji itd
-
Wysoka temperatura wody
Nooo... Wtedy wąż dolny byłby ciepły w niższych temperaturach a nie jak podajesz 95-100*
-
Wysoka temperatura wody
Ja bym jeszcze sprawdził termostat w jakiej temperaturze Ci się otwiera ..Ale sprawdzian z termometrem ... I zrobił bym kila prób ...Czy czasami się nie zawiesza..(blokuje) jeśli test wyjdzie pomyślnie to zakładam go do samochodu i robię testy jeśli dalej wąż dolny jest zimny powyzej 90* to wiesz co dolega Czujnik lub wskaźnik żle wskazuje A czujnik Ori ...? b czujniki tak samo jak termostaty różnie z nimi jest
-
Wysoka temperatura wody
hm zakładając ze termostaty masz dobre to oszukuje Cię wskaźnik w liczniku bo termostat otwiera się w temp.87* i już wąż dolny chłodnicy idacy do termostatu powinien robić się ciepły ..Jeszcze moze głupie pytanie a dobrze jest obrócony -założony?(Pytam ale nie jestem pewien czy da się go źle założyć-odwrotnie al już wszystkiego się czepiam) ...
-
Wysoka temperatura wody
A termostat ori czy zamiennik? robiłeś test termostata Czy otwiera się w prawidłowej temperaturze? Bo z tego co piszesz to jak termostat jest otwarty to się nie przegrzewa a po wymianie termostatu wyszły cyrki ..dlatego pytam
-
Wysoka temperatura wody
Kolego...Ale co przez to chcesz osiągnąć odbierając dodatkowy odbiornik ciepła..Przecież koledze się przegrzewa silnik a nie nie dogrzewa Kolego sebastian09 a od kiedy Ci się tak przegrzewa? bo nic na ten temat nie na pisałeś ..
-
Czujnik PDC
ten czujnik o takim numerze znalazłem w skodzie ale został ten numer wycofany w 06,2010r i zastąpiony takim jak podawałem wyzej
- Czujnik PDC
-
Wysoka temperatura wody
Hm, jeśli po wymieniałeś termostat i jest sprawny, czujnik ,wisko ,zakładam ze przy takiej temperaturze wiatrak szaleje układ nie zapowietrzony to przyjrzał bym się chłodnicy czy nie jest zamulona
-
mocowanie sprezarki
-
Gumowy trójnik
Tu potrzebny jest kod silnika no i nr. vin też by się zdał bo jest troche tego w Etce A Ty nawet profilu nie uzupełniłeś ..wiec na co liczysz ?
-
AFN nie chce zapalić.
A co tak z niczego poleciała kompresja na wszystkich cylindrach ?? Piszesz że zawór cyka podłączony do aku .No i co podałeś na zawór 12V z aku i próbowałeś palić czy tylko sprawdziłeś czy cyka ?
-
Turbosprężarka 2.0 TDI 170ps
-
Przewody paliwowe pod osłoną silnika
Nie zakładaj tych wężyków na przelewy . Po czasie styczności z paliwami one puchną ...Wiem bo miałem i wróciłem do ori...
-
Lampy tylne sedan LED
-
Uchwyty trzymające żarówki postojowe
- Numer przewodu klimatyzacji?
- Czujnik PDC
- A4 B7 Dywaniki przód
- [B5 AFN] Pęknięcie przy rozrządzie.
- Pytanie. Prośba.
Według mnie ma bo nigdy w akumulatorze podciśnienia nie zrobi się wystarczająco tyle podciśnienia by szybko reagował układ tak jak komputer tego wymaga ...powinieneś to wymienić na sprawny- Pytanie. Prośba.
To jest zaworek zwrotny który jest stosowany w podciścieniu układu sterowania turbiną on przepuszcza powietrze tylko w jednym kierunku jest ustawiony czarnym w kierunku pompy wakum- Spadek mocy przy obrotach do 3000-3500, czym niższe tym niższa moc :/ (AFN)
w spreju Preparaty te są w spreju więc spryskując z odległości czyścisz go" bez dotykowo."..suszysz i zakładasz i to wsio- Alternator do wymiany.
Nie o napinaczu paska alternatora tylko o rolce kierunkowej paska na alternatorze ..Ona ma mieć poślizg w lewo być może że już się przyciera- Alternator do wymiany.
Mi to wygląda na rolkę paska ,że to od niej taki dźwiek wychodzi ale mogę się mylić ...Najlepiej zdejmij pasek z altka i zakręć nim mocno i zobaczysz czy łożyska nie szumią ,i sprawdź czy rolka paska ładnie się ślizga w lewo czy może ma już spore opory... - Numer przewodu klimatyzacji?