Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na szymek20 temat w 1.9TDI
    Ciekawe kolego pytania zadajesz ..kupiłeś i nie wiesz co? To zależy jaki zestaw kupiłeś bo są różne zestawy..Razem z paskiem INA , Conti , Gates Na pasku Ci pisze jaka firma -data produkcji itd
  2. Nooo... Wtedy wąż dolny byłby ciepły w niższych temperaturach a nie jak podajesz 95-100*
  3. Ja bym jeszcze sprawdził termostat w jakiej temperaturze Ci się otwiera ..Ale sprawdzian z termometrem ... I zrobił bym kila prób ...Czy czasami się nie zawiesza..(blokuje) jeśli test wyjdzie pomyślnie to zakładam go do samochodu i robię testy jeśli dalej wąż dolny jest zimny powyzej 90* to wiesz co dolega Czujnik lub wskaźnik żle wskazuje A czujnik Ori ...? b czujniki tak samo jak termostaty różnie z nimi jest
  4. hm zakładając ze termostaty masz dobre to oszukuje Cię wskaźnik w liczniku bo termostat otwiera się w temp.87* i już wąż dolny chłodnicy idacy do termostatu powinien robić się ciepły ..Jeszcze moze głupie pytanie a dobrze jest obrócony -założony?(Pytam ale nie jestem pewien czy da się go źle założyć-odwrotnie al już wszystkiego się czepiam) ...
  5. A termostat ori czy zamiennik? robiłeś test termostata Czy otwiera się w prawidłowej temperaturze? Bo z tego co piszesz to jak termostat jest otwarty to się nie przegrzewa a po wymianie termostatu wyszły cyrki ..dlatego pytam
  6. Kolego...Ale co przez to chcesz osiągnąć odbierając dodatkowy odbiornik ciepła..Przecież koledze się przegrzewa silnik a nie nie dogrzewa Kolego sebastian09 a od kiedy Ci się tak przegrzewa? bo nic na ten temat nie na pisałeś ..
  7. OLIVER odpowiedział(a) na robert739 temat w Audi A4 B8
    ten czujnik o takim numerze znalazłem w skodzie ale został ten numer wycofany w 06,2010r i zastąpiony takim jak podawałem wyzej
  8. OLIVER odpowiedział(a) na robert739 temat w Audi A4 B8
    Tak..
  9. Hm, jeśli po wymieniałeś termostat i jest sprawny, czujnik ,wisko ,zakładam ze przy takiej temperaturze wiatrak szaleje układ nie zapowietrzony to przyjrzał bym się chłodnicy czy nie jest zamulona
  10. OLIVER odpowiedział(a) na audiczki temat w 1.9TDI
    Tu masz pokazane że jest uchwyt do którego przykręcasz sprężarkę
  11. OLIVER odpowiedział(a) na dingodi temat w Audi A4 B6
    Tu potrzebny jest kod silnika no i nr. vin też by się zdał bo jest troche tego w Etce A Ty nawet profilu nie uzupełniłeś ..wiec na co liczysz ?
  12. OLIVER odpowiedział(a) na narty_jezusa temat w 1.9TDI
    A co tak z niczego poleciała kompresja na wszystkich cylindrach ?? Piszesz że zawór cyka podłączony do aku .No i co podałeś na zawór 12V z aku i próbowałeś palić czy tylko sprawdziłeś czy cyka ?
  13. Tyle znalazłem
  14. Nie zakładaj tych wężyków na przelewy . Po czasie styczności z paliwami one puchną ...Wiem bo miałem i wróciłem do ori...
  15. OLIVER odpowiedział(a) na karolm1988 temat w Audi A4 B8
    Tyle znalazłem Może to Ci pomoże
  16. OLIVER odpowiedział(a) na robert739 temat w Audi A4 B8
    Tu masz numery a Ty sobie dobierz jaki ci trzeba wewnętrzny czy zewnętrzny
  17. OLIVER odpowiedział(a) na michalatw temat w Audi A4 B7
    Można Tyle znalazłem dobierz sobie
  18. chyba o to Ci chodzi
  19. OLIVER odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    Według mnie ma bo nigdy w akumulatorze podciśnienia nie zrobi się wystarczająco tyle podciśnienia by szybko reagował układ tak jak komputer tego wymaga ...powinieneś to wymienić na sprawny
  20. OLIVER odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    To jest zaworek zwrotny który jest stosowany w podciścieniu układu sterowania turbiną on przepuszcza powietrze tylko w jednym kierunku jest ustawiony czarnym w kierunku pompy wakum
  21. w spreju Preparaty te są w spreju więc spryskując z odległości czyścisz go" bez dotykowo."..suszysz i zakładasz i to wsio
  22. OLIVER odpowiedział(a) na Karol94 temat w 1.9TDI
    Nie o napinaczu paska alternatora tylko o rolce kierunkowej paska na alternatorze ..Ona ma mieć poślizg w lewo być może że już się przyciera
  23. OLIVER odpowiedział(a) na Karol94 temat w 1.9TDI
    Mi to wygląda na rolkę paska ,że to od niej taki dźwiek wychodzi ale mogę się mylić ...Najlepiej zdejmij pasek z altka i zakręć nim mocno i zobaczysz czy łożyska nie szumią ,i sprawdź czy rolka paska ładnie się ślizga w lewo czy może ma już spore opory...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.