Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. jak masz taką okazję to zakładaj od AWX ale nim ją założysz to przynajmniej ja bym ją rozkręcił i wyczyścił mimo wszystko ...Zobaczysz w jakim jest stanie Co do węży to bierz tego ori AWX a swój możesz sprzedać lub mieć na rezerwę ale wtedy musi być przejście
  2. Jak masz możliwość sobie zrobienia tego to proponuję turbo na stół i wtedy zobaczysz wszystko ,wyczyścisz ,wypolerujesz i będziesz pewny ze turbo jest OK....Natomiast takie inne zabiegi to nie do końca pewne bo sztanga może chodzić góra -dół w pełnym zakresie ale może się przycinać i nie chodzić płynnie ,czego raczej u Ciebie nie ma
  3. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    Ja bym jeszcze podał na pompę ON pomijając piltr paliwa bezpośrednio z pojemnika (grawitacyjnie )- odpowietrzył i spróbował odpalić nic innego mi nie przychodzi do głowy
  4. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    To podaj na niego bez pośrednio z aku + na ten zawór i odpal i zobaczysz czy pali
  5. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    A kiedy był wymieniony filtr paliwa ? może w nim jest woda lub odsadziła sie parafina z ON na mrozach i dlatego zgasł Ci Dobrze by było sprawdzić smoka ssącego w zbiorniku czy nie jest zatkany . Kąt wtrysku jak był ok to tak samoistnie sie nie przestawi o duże wartości by go nie odpalić ,chyba ze pasek przeskoczy
  6. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    No to masz Vaga to sprawdź sobie kąt wtrysku jaki masz ale po rozgrzaniu silnika minimum 80* (blok 000 BS ) A przekaźnik - to sprawdź czy podaje prąd na świece ( ściągnij fajki ostrożnie by nie połamać odpal auto jak jest zimne i miernikiem lub oczkiem sprawdź czy jest 12V w każdej fajce ) mimo ze kontrolka świec nam nie świeci świece dogrzewają nam około 3 minut A od kiedy masz te problemy ? same się pojawiły czy kopane było coś przy silniku ?
  7. OLIVER odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Niektóre warsztaty mają takie pompki do oleju... Albo z pomocą drugiej osoby mega strzykawka -wężyk w miarę gruby na strzykawkę dławisz wężyk w otworze spustowym ( różne sposoby są ). jedna osoba trzyma wężyk by nie wypadł z otworu i zaciska go podczas napełniania strzykawy a druga napełnia i wstrzykuje nowy olej , na końcu wyciągamy wężyk i błyskawicznie zakręcamy korek i po sprawia .... Ja bym tak zrobił i nie przejmował bym się obrobionym korkiem wlewu a tego dekla bym nie ruszał .... Może to wygląda śmiesznie ale realne do wykonania ,a roboty o wiele mniej niż przy Twoim planie ...
  8. OLIVER odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    A jest w ogóle sens taką operaje robić? . Przecież olej w skrzyni nie wymieniasz co roku . ja bym spuścił olej i nowy wlał przez otwór spustowy ( troszkę więcej )bo podczas zakręcenia korka kilka ml. wycieknie ale da się tak wymienić i nie ma według mnie zbędnej roboty ....Ale decyzje należy do Ciebie ....
  9. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    Tu masz ...A przy okazji uzupełnij sobie profil żeby było widać co masz i który rok
  10. Według mnie masz mieć numer 8L0 862 257 G lub M
  11. OLIVER odpowiedział(a) na tmarek7 temat w 1.9TDI
    No i tak ma być napięcie pojawia się znowu po odpaleniu i zostaje ....Sprawdź sobie czy u ciebie wraca jak kręcisz rozrusznikiem ...Jeśli nie możesz jeszcze bezpośrednio z akumulatora podać +na ten zawór i odpalić i już będziesz wiedział wszystko ...
  12. OLIVER odpowiedział(a) na przemoqw temat w 1.9TDI
    No to ale żeś się pochwalił co było problemem Opisz co było problemem może komuś się przyda ...
  13. Skoro temeratura wskazuje 100*a wąż od chłodnicy na dole jest zimny to ewidentnie termostat nie otwiera dużego obiegu i się przegrzewa Jedź do gościa i pokaż mu to i niech ci reklamuje termostat bo tak sie nie da jeździć
  14. zobacz sobie na numery na pompie i potwierdzisz sobie powinna mieć 11
  15. No to zmienia postać rzeczy masz 110 koni a nie 90 Przemyj bez dotykowo przepływomierz Jak jest za kurzony moze zaniżać i też bedzie łapał tryp aw. Szkoda ze nie ma logów bo to takie gdybanie jest ... Aaaa jeszcze jedno jak masz kata i to od nowości to na bank ze jest nie drożny i wywalenie to już duzo moze pomóc turbinie ....
  16. Ale PRZEPRASZAM CIĘ BARDZO ...Bo Ty masz przecież 90 KM a nie 110 Ty nie masz zmiennej geometrii Ty nie masz problemu ze zmienną geometrią tylko normalne przeładowanie czego przyczyną jest jak Kol.Frezzuu wyżej pisał .Logi tu to podstawa Moze znajdziesz jkogoś z forum w okolicy z vagiem Sorry za poprzedniego mojego posta był nie na temat ...
  17. Powiem Ci tyle jesli turbina sie zawala sadzą,nagarem a jest sprawna mechanicznie , to sam pomyśl dlaczego ? albo wtryski coś nie halo , albo bierze olej , albo jak masz kata to moze być zawalony ...A do tego jazda na miejscu sprzyja takiej przyczynie ... Dobrze by było mieć vaga i zrobić logi. Kata masz ? Jeśli tak to proponuję go usunąć choćby na próbę ..a turbo na pewno oddychnie ...
  18. OLIVER odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Jeśli masz taką śrubę na wlewie to ktoś pomylił bo ta śruba ma być na spuście . A na wlewie na imbus jak poniżej Oby nie była doj....a na maksa , a spustowa da się odkręcić?bo zawsze mozna wlać nowy olej przez spust pod ciśnieniem gdyby była taka potrzeba ....
  19. według etki wszystko jedno czy przed czy po lifcie kombi czy sedan
  20. Możesz przeczyścić przepływkę bez dotykowo albo podmienić na próbę od kolegi i zobaczysz ... A jak stwierdziłeś to ze sztanga chodzi lekko bo to raczej bez demontażu sztangi jest trudno powiedzieć ...a najlepiej jest to stwierdzić po rozebraniu turba ...Wtedy widać wszystko gdzie żaluzje przycierają czy nie ....Czasem żaluzje już mają duze luzy i delikatnie się klinują i wysterowanie kuleje .....Miałem taki przypadek Właśnie to wszystko widać po rozebraniu .... A program masz pewny? nie było wcześniej problemów z wysterowaniem ?
  21. A jaki masz hamulec na następny dzień wysoki twardy czy normalny taki jakbyś jeździł ? Sprawdzałeś tą gumę idącą do grodzi do której idzie ta rurka od serwa Czy tam jak nią poruszasz nie ma nieszczelności ..
  22. Nawet się nie zastanawiaj bo nic nie pomoże tylko regeneracja albo wymiana na inną maglownice .Szkoda cokolwiek stosować . A tak przy okazji popraw sobie dane w profilu ...
  23. Z tego co wrzuciłeś to przepływka zaniża ..Logi dynamiczne rób na rozgrzanym silniku z nogą w podłodze cały czas ...No i wrzuć statyczne i BS Przepływkę spróbuj przeczyścić bezdotykowo może jest za kurzona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.