Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na spid1261 temat w Układ Jezdny
    Tak tarcze masz razem z piastami samej tarczy nie ściągniesz ... Tak to wygląda....
  2. Dokładnie tak jak piszą wyżej Koledzy ...wszystko wyjdzie w praniu.... Żądaj gwarancji rozruchowej
  3. Może to Ci pomoże ... raczej okrągła cztero stykowa pozycja 12 pozycja 13 jak widać prostokąt dwu stykowa to czujnik do modułu sterującego Może ktoś inny to potwierdzić?
  4. Witaj .. Oczywiscie że może to być wina czujnika temperatury... Skoro na blacie pokazuje Ci taką temperaturę to nie wiadomo jaką przekazuje czujnik do komputera ..obawiam się ze również może być nie prawidłowa (za wysoka) i silnik dostaje zbyt małą dawkę paliwa gdy jest zimny...dlatego ciężko pali na zimnym... Mozesz to sprawdzić Wagiem jesli go masz ... według etki to V6 czujnik temperatury jest podwójny ..Czyli cztero pinowy .... Jak byś się decydował na zakup nowego to polecam Ori
  5. A masz katalizator?jesli tak to go wywal ,wyczyść turbo i zobaczysz czy się poprawi ...No i komplet logów byłby mile widziany by Koledzy ocenili kondycję motorowni .Być może coś nie domaga .. Nikt w ciemno Ci nie postawi diagnozy...
  6. OLIVER odpowiedział(a) na macietola temat w Audi A4 B6
    Według mnie to raczej używane ale ori w dobrej kondycji... Nowe ori owszem ale cena kładzie na kolana:facepalm:
  7. Tak tyle ci wystarczy oleju .. Najlepiej ori G 052 911 a i Castrola leją syntetyka 75/90
  8. Ja mam i polecam alu włoskie ale ori bo podrób na rynku nie brakuje Nic takiego nie słyszałem i u mnie nic nie strzela... może ktoś inny jeszcze coś do pisze...
  9. A to Ciekawe bo etka w tym roczniku (95) nic innego nie podaje ..w nowszych rocznikach to tak już inny numer jest .. Czy moze ktoś to potwierdzić jeszcze?
  10. Tu masz z Twojego rocznika numer ..Etka nic nie zaznacza co do modelu tak wiec wszystko jedno ...
  11. Tyle ci powiedział za nową? czy używkę ..? Nówka w VW kosztuje około 850zł Poszukaj na forum na pewno ktoś ma ori używkę i to w dobrej cenie i powinna hulać Ale Ty decydujesz ....
  12. A jaki jest problem wejść pod auto sów miarka w łapę i po mierzyć ? będziesz wiedział wszystko ... Ja mogę podać Ci numer z etki 443 498 201B
  13. tu masz podany twój silnik w tej aukcji:wink: OSLONA PRZEGUBU WEWNETRZNEGO AUDI 100 C4 A6 A4 T4 (3478266618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. Ten czujnik jest jeden tylko podwójny (cztero pinowy)
  15. Przepraszam że się uczepie Co to znaczy do oporu? kiedy ten opór jest? przy łożyskach stożkowych moim zdaniem nie idzie określić "do kręcić do oporu" Ja znowu stosuję inną metodę dokręcam łożysko tak by nie miało luzu...okręcam kołem kilaka razy by się ułożyło następnie popuszczam nakrętkę by luz się pokazał i ponownie dokręcam nakrętkę tak delikatnie by luz który nam się pokazał został usunięty ....Oczywiście mam założone koło i sprawdzam na kole luz czy jest czy go już nie ma ..Zabezpieczam i tyle ....Gdzieś słyszałem że jeśli da się przesunąć podkładkę pod nakrętką po dokręceniu na gotowo to jest ok A co inni na to?
  16. nie mam nic przeciw przyczepiani sie tematu... Wszystko wskazuje na uwalony termostat u Ciebie sprawdź jeszcze Vagiem czujnik G62 po nagrzaniu silnika w bloku 07 i w instrumentach w bloku 03 wartości powinny być podobne .... Możesz też wyciągnąć termostat i sobie go sprawdzić jak pisałem wyżej metodą domową i będziesz wiedział wszystko na jego temat ...
  17. a na ile jesteś pewien że 90 na blacie to tyle w silniku... zazwyczaj jest szybciej na blacie 90 niż w rzeczywistości a Ty jaki masz problem bo jesteś przyklejony do wątku Kol."33pietrek?"
  18. Łukasz ,to zależy jaka jest usterka termostatu Jak Ci termostat nie domyka sie dokładnie lub jest uszkodzona uszczelka (oring ) to wąż dolny bedzie ciepły nawet w temperaturze 50-60-70*C itd. A jak jest uszkodzony tak ze masz temperaturę 90-95* a wąż dolny jest chłodny to znaczy ze jest do wymiany bo powinien otwierać obieg na chłodnicę w temperaturze 87*C Wtedy dolny wąż od chłodnicy robi się gorący Zakładając ze pompa wody sprawna i chłodnica drożna . Ważne !... nie sprawdzamy węza zaraz za króćcem termostatu tylko bliżej chłodnicy ponieważ tam zawsze będzie ciepło mimo ze termostat jeszcze się nie otworzył .... Termostat zawsze możesz sobie sprawdzić czy otwiera nam sie prawidłowo (87*C i czy est szczelny metodą domową ale musisz mieć go zdemontowanego i mieć dobry termometr
  19. Hidy tak mają ...jak już się rozświeci a potem wyłączysz i znowu załączysz to ten czas jest krótszy ale pierwszy raz to trwa to dłużej ... W ori ksenonach ten czas jest ooooo wiele krótszy tam prawie zaraz dobrze świeci ... Ale cóż Taki urok hidów
  20. OLIVER odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Układ Jezdny
    06-08mm:wink:
  21. tak moze być jesli Cię oszukuje czujnik i pokazuje 90* a w rzeczywistości jest niższa Kolego ..sprawny termostat otwiera sie przy 87*C ,wiec jak moze być dolny wąż przy temperaturze 90* A co do termostatu to ja polecam Koledze ORI mimo ze cena jest trochę większa..
  22. ale nie napisałeś przy jakiej temperaturze go sprawdzałeś ..Jesli na blacie miałeś 90* to tak ..... A co do czujnika to co to za czujnik ?trooche dziwne oznaczenie ale to jakiś zamiennik nie ori...A powinien być ori jesli chodzi o czujnik ....
  23. A przed wymianą czujnika było to samo? A sprawdzałeś węża który idzie z chłodnicy do silnika ten dolny jaki jest przy temperaturze 90*?zimny czy ?
  24. A ja czytając opis autora wątku raczej obstawiam że coś złego dzieje się na wałku napędowym czy (sprzęgłowym ) lub z kołami zebatymi z nim w spół pracujacymi ....a nie łożysko wyciskowe -czy jak to zwią "oporowe" Co mogę zaproponować spuść wszystek olej ze skrzyni i zobacz w jakim jest stanie ..Jesli coś złego dzieje sie ze skrzynią to musi olej nosić ślady opiłków lub barwy srebrzystej... przed tym zabiegiem upewnij sie czy korki spustowy i wlewowy dadzą sie od kręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.