Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Podłączę sie Panowie do tematu ... ja mam też z tego roku (99r) i sprawdzałem w tym miejscu nie mam zadnego takiego czujnika nawet miejsca by go zamontować tam ....jak u Kolegi ,klima hula jak lal . czy mam go gdzieś indziej czy wcale?
  2. To idź za tym przewodem nie w kierunku ECU tylko chłodnicy musisz go gdzieś znaleźć ,pewenie ktoś coś robił i nie umiescił go na swoim miejscu ... A powinien być tu
  3. jest tego tam więcej ..tylko poszukać troche.... 8D0919673G CZUJNIK POZIOMU PALIWA AUDI A4 B5 1.9 (3331869990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. OLIVER odpowiedział(a) na donald162 temat w Audi A4 B5
    to nie pasek klinowy tylko wielorowkowy Tu masz opisane jego wymiary...
  5. Może to Cię naprowadzi ....
  6. OLIVER odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B5
    Chyba o to Ci chodzi obecny numer od 2008r ten sam tylko litery na końcu są AD
  7. Hmm trudno powiedzieć bo to jest tak zalane ze nic nie widać a patrzac na wtyczkę to : czarny jest na samyn dole ,szary w srodku a niebieski u samej gory ...zakładając ze wtyczka jest ustawiona w takiej pozycji do założenia ... Myślę ze takie same kolory są w tym czujniku i ja bym się tego trzymał .......
  8. Tu masz według etki numery Twojego rocznika Więc masz wszystko OK....
  9. A po wodzie destylowanej nie będzie tego? przecież nie kazałem mu jeździć kilka dni na wodzie by srodek pokrył sie rdzą ....tylko na czas płukanie i spuszczać wszystko i zalewać G12 by nie doprowadzić do rdzy.
  10. Ale mysle że również wymienisz nowy oring (uszczelnienie )termostatu bo tam również może być nieszczelność na starym ...... A jak ci się chce to możesz sobie sprawdzić twój stary termostat ....czy trzyma i w jakiej temperaturze się otwiera
  11. Ja bym najpierw przepłukał układ wodą przez podpięcie węża .silnik .chłodnicę . nagrzewnice .potem nalać wody i pojeździć trochę by jeszcze przepłukał sie układ pod wpływem obiegu . nastepnie jek wszysko już będzie ładnie .czyste .mozna jeszcze zalać wodą destylowaną i jecze pojeździć a na końcu nowy płyn i powinno być cacy...ale oczywiscie usunąć ten wyciek który jest ...... Zobaczymy co inni na to ......
  12. jak masz mozliwość to mozesz przetoczyć delikatnie i zbierze Ci te ranty a jak byś miał wybulić duzo to sie nie opłaca Ja kiedyś przykręciłem tarczę dwoma śrubami do piasty (auto na lewarku zabezpieczone ) 1 bieg wolne obroty szlifierka kontowa z tarczą do szlifowanie i ładnie zebrałem rant po obwodzie tak ze nie było śladu po nim ale tylko to nic więcej ,założyłem nowe klocki i śmigało że hej Obecnie mam nowe tarcze więc nie ma problemu
  13. zdejmij pasek .odpal i usłyszysz czy jest inaczej, może wtedy coś się wyjaśni
  14. Ustaw prawidłowe odległości czujnika od koronki (06-08mm) wykasuj błąd i zobaczysz ...
  15. OLIVER odpowiedział(a) na fillippo2 temat w 1.9TDI
    Jeśli chpdzi o napięcie (12V) na zaworze N109 to powinno pojawić się tam po przekręceniu zapłonu ( nie palimy) na jakieś 4-5 sekund i znika, natomiast w momencie palenia powraca i jest cały czas do momentu wyłączenia zapłonu.....
  16. Najwyraźniej nie znasz zasady działania ręcznego hamulca w i dlatego nie rozumiesz...to nie fiat 126p:wink: tu sobie poczytaj i popatrz co i jak Audi 80 Klub Polska :: [ALL] Regeneracja tylnych zaciskw hamulcowych.
  17. No tak Sorry Jakoś nie widać Q
  18. linkę trzyma taki uchwyt który jest przykręcony do belki ...zobacz sobie ....
  19. Tak !! Wentylator klimatyzacji startuje od zaraz po włączeniu klimy.Nawet na zimnym silniku ....sprawdzone:wink:
  20. http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/
  21. kostka stacyjki chyba padła sprawdź ...załącz zapłon i na krótko spróbuj zapalić ...jeśli zapali to znasz przyczynę
  22. OLIVER odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Oto Ci chodzi?
  23. OLIVER odpowiedział(a) na kik temat w Układ Jezdny
    to Ci pomoże ....
  24. OLIVER odpowiedział(a) na Kubo1985 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jesli chodzi o ten dziwny spaw jak to napisałeś i co fotka przedstawia to taki spaw ma być i tak właśnie wygląda ori....
  25. No to super ze udało Ci sie postawić diagnoze ..ale niech jakiś dobry fachowiec od opon przyglądnie sie tej oponie bardziej bo szkoda by łożyska cierpiały z tyłu z jej powodu.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.