Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. A nie przyszło Ci do głowy ze to Ty mozesz już mieć coś po kombinowane? Masz numer przewodu to zadzwoń do ASO i zapytaj i dowiesz sie wszystkiego
  2. to masz profil a ideks nośności wystarczy Ci 91
  3. Czy o to Ci chodzi? nr (5) Jeśli tak to jego numer aktualny to 8D0260707AJ
  4. Najlepiej popatrz i podaj o który wąż Ci chodzi to podamy wtedy jego numer ...Myslę ze to jest Nr 5 i poda jeszcze oznaczenie literowe silnika
  5. Jak nie chcesz przepłacać to proponuję LESJÖFORS mnie jak pękła zakupiłem w Intercarsie (2szt )i śmigam na takich i jest
  6. Tak jak pisał Tomek tylko przychodzą obie długości zerknij po niżej ...
  7. Nie wypisuj bzdur szkoda ze nie napisałeś ze można na kołku bukowym nabić czujnika ....I też bedzie sie trzymał chyba nie wiesz na czym polega montaż czujnika na takiej tulejce Bez urazy ..Ale jeśli Ty tak naprawiasz swoją to
  8. Jest dostępne w Intercarsie Jako tulejka czujnika abs ...29,43zł sztuka Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online
  9. To nie jest takie proste i łatwe dźwignąć palcami sztangę do gór, grucha daje spore opory....Nie ma miejsca by ją dobrze złapać ..... Proponuję ..Odkręcenie gruszki (dwie nakrętki M6 ) od spodu gruszki i potem łapiesz za gruchę i ciągniesz bez problemu sztangę do góry i wtedy możesz określić jak sztanga chodzi ..czy lekko czy przycina się i ile Ci chodzi Góra- dół...Można nawet wten sposób spróbować rozruszać kierowniczki jeśli są przy mulone Uwaga !!! jest nie wygodnie ale idzie to zrobić
  10. No to wszystko wiadomo ..nie robiłem tego nigdy wiec nie byłem pewien ale jak widać kolega z weryfikował i podał wskazówki ...
  11. Nie wiem czy o ten czujnik Ci chodzi ....ale i tak musisz podjechać do fachowców od klimy bo czynnik chłodniczy trzeba z ciągnąć przed wymianą ..Jeśli źle piszę to niech mnie ktoś poprawi ..
  12. Trzeba doszlifować klucz płaski 17 tak by dało się go tam założyć i przytrzymać ten nypel podczas odkręcania i dokręcania nakrętki .. Puki oliwa w motorze to turbiny nie zatrzesz ..Przecież znowu Ci ciurkiem nie leci... Ale nie ma co zwlekać tylko usuwać ten wyciek..
  13. OLIVER odpowiedział(a) na mycha1236 temat w Audi A4 B6
    Proszę...
  14. Nie trzeba wyjmować skrzyni ... Wysprzęglik jest po lewej stronie skrzyni , Na razie nie demontuj go tylko przepompuj płyn hamulcowy przez niego ..Tak jak hamulec .. Jedna osoba pompuje tak jak hamulcem tylko sprzęgłem ..a druga odpowietrza na wysprzęgliku... Uważaj na odpowietrznik by go nie ukręcić ..Jest troche nie wygodnie ale da rade .
  15. OLIVER odpowiedział(a) na SylverStone temat w Audi A4 B5
    Ten numer co podałeś został wycofany w lipcu 2010r Obecny to ...06A906283E cena około 209zł
  16. Dokładnie .. Jest blokada tak ze nie wbijesz ® z 5 -biegu ..nawet na siłę ... Musisz wrócić lewarek w poz (0) jak pisze kolega ,a dopiero można włożyć ® Chyba już wyjaśniło się wszystko....... A tu Wam wkleję wybieraki i sobie po patrzcie są trzy rodzaje do 5-cio biegowych skrzyń manualnych.......
  17. To znaczy Ja i Wszyscy co mają inaczej mamy z kopane wybieraki??
  18. Myślę że tu trochę przesadziłeś z tym jednym palcem Co do oleju to na pewno nie jest to olej ori do Tak wygląda ori a koszt jego jest dobrze ponad 100 zł za 1l nie dolewaj nic do oleju bo szkoda kasy a i tak nic tym nie osiągniesz Przyglądnij się wysprzęglikowi jak Kolega wyzej napisał i ewentualnie prze pompij mu olej na nowy...
  19. Panowie .... A nie przyszło Wam do głowy ze to może być zależne od wybieraka? Ja mam polifta i nie ma mowy by można było wcisnąć nawet 1mm lewarek w dół..Wsteczny jak i inne biegi wchodzą można powiedzieć dwoma paluszkami ...
  20. Tak Tu masz racje.... Ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami dystansów i śrub ..Może jednak lepiej poszukać właściwego ET...
  21. No to nic nie rób z tym i czekaj aż będzie łapał tryb awaryjny..... Nie wiem na co czekasz z wymianą tej rury ...To może mieć zwiazek z Twoim problemem ..
  22. Ej no Zrób poprawnie tego loga ... Silnik rozgrzany 3 bieg loguj od 1100 obr z gazem w podłodze cały czas do ok 4200
  23. Kolego zamiast wypisywać bzdury i czepiać się wszystkich jak to jeżdżą to napisz coś sensownego autorowi wątku na zadane pytanie .."Czyja jest wina? " Chętnie poznamy i Twoją opinie ..ale na temat a nie o Twoim stanie krążenia .... Przeczytaj drugiego posta od wyrazu ..."oc"..... i będziesz znał moje zdanie....powinieneś sam dojść do tego skoro to ja wypisuję głupoty.... Nic konkretnego na temat i zadane przez autora pytanie..." Kto winien " w tym poście nie napisałeś ..To co wniosłeś tym postem w dodatku na końcu to chyba każdy wie ,od czego jest ubezpieczenie . Natomiast dobitnie w obu postach przyczepiłeś się jak to inni dobrze jeżdżą ... Poczytaj pierwszego posta autora i jemu odpisz na pytanie kto jest winien tej kolizji? bo oto tu właśnie chodzi koledze ..A nie o Twój komentarz z kultury jazdy po mojej wypowiedzi....
  24. Kolego zamiast wypisywać bzdury i czepiać się wszystkich jak to jeżdżą to napisz coś sensownego autorowi wątku na zadane pytanie .."Czyja jest wina? " Chętnie poznamy i Twoją opinie ..ale na temat a nie o Twoim stanie krążenia ....
  25. Według mnie to Ty nie zachowałeś ostrożności, wjechałeś koledze w drzwi tylne i to Twoja wina ..zmieniałeś pas ..A koledze też należy sie mandat za jazdę pasem wyłączonym z ruchu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.