Treść opublikowana przez OLIVER
-
Ciężko kierownica po wizycie w wulkanizacji
Hmmm a jeździłeś przed zimą na tych oponach??Pytam bo na zimówkach zawsze lżej kręci się kierą .Miększa guma -lamelki .itd.... Ja jak zmienię na letnie to zaraz odczuwam ciężej pracującą kierę ... Może robisz sztuczny problem?
-
Przewód olejowy
Chyba oto Ci chodzi
-
Prośba o ocenę logów
No mogło by być lepiej Jacek..a koledzy prosili Cię byś podał numer tej przepływki Czy to jest problem dla Ciebie ? Weź no chłopie spisz numery Tej co miałeś na początku. tej co zawyża wartością i tej obecnej A skąd Ty jesteś ?z Bielska ?Nie masz od kogo pożyczyć na chwilę sprawnej w 100% by go zalogować i zobaczyć co pokaże?Może z okolicy to daj znać na pw.
-
NADAL KONTROLKA AKUMULATORA regulator wymieniony,
Typowe objawy uszkodzonego regulatora ...Ale 100% nikt na to Ci nie da ..
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
jaki jest problem zmierzyć suwmiarką i nie pytać o takie rzeczy....
-
A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
Tak to prawda co piszesz ..ale wtedy cyknie automat i coś się dzieje a kolega opisuje że "zero reakcji"
-
A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
Kolego głupoty wypisujesz bendiks wysuwa automat , i przynajmniej byś miał cyknięcie elektromagnesu po przekręceniu w pozycje zapłon(palenie ) to znaczy że wtedy kostka jest sprawna i podaje napięcie (12V)na automat ..Ty piszesz ze zero reakcji wiec podpowiedzi masz ze to moze być kostka stacyjki ..Ale dobrze by to było sprawdzić a Ty tego chyba nie zrobiłeś Wymienia sie na pewno ..Tu masz dla Twojego rocznika numer ..kup ori w ASO (około 135zł)i bedziesz miał spokuj i pewność że posłuży długo
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
No cóż taka ich praca mają prawo kontrolować Naj wyraźniej lubią kontrolować samochody po modach....Musisz się z tym pogodzić może się do Ciebie przyzwyczają i dadzą Ci spokój
-
Prośba o ocenę logów
- A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
Stawiam na kostkę stacyjki ... Łatwo to sprawdzić..wypiąć cienki kabelek na rozruszniku podłączyć do niego miernik(12V) lub miernik z żaróweczki i druga osoba idzie do samochodu i pali (na rozruch)i wiadomo .Brak napięcia -kostka do wymiany. Jesli jest napięcie na kabelku (12V) kostka odpada jest dobra .Sprawdź najpierw to........- Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
Kolego ..jeśli wymieniasz osłonę tłoczka H . to myslę ze masz nową taką osłonę albo cały komplet naprawczy zacisku ..Tak? Po oglądaj dobrze tą nową osłonkę i zobaczysz na niej taki grzbiecik który wchodzi do rowka w zacisku a tłoczek gdy go z powrotem założysz do zacisku trzyma dokładnie tą osłonkę tak ze nie ma prawa się wysunąć z zacisku.... Po długiej eksplatacji zacisku w różnych warunkach potrafi ta osłonka się przykleić do ścianki rowka zacisku tak mocno że jak się ją zdejmuje to nawet się potarga Więc chyba teraz wszystko wiesz ....- Wylał amortyzator - problem z reklamacją
Nooo jesli faktycznie osłona jest uszkodzona to nie ma o czym gadać raczej nie za reklamujesz go. Mają podstawę do odmowy .- Numer sprężyn i amortyzatorów
Prosze Obecny numer amorka to 8D0 413 031 BM TYŁ Tylny amorek to sobie wybierz jaki chcesz Jeśli masz zamiar kupować takie ori w ASO to uważaj na ceny...po walaja...- Sztanga turbiny - jak zaobserwować
A napewno z drugiej jest M14x1??a nie czasem M14x1,5 bo to różnica ..popatrz na fotkę wyżej do Etki:wink:- ABC błąd 799 Czujnik temperatury cieczy chlodzącej-G110 przerwa lub zwarcie do plusa
No to sorry ale ja nie pomogę może ktoś inny . A szukałeś na wężach od zasilaniu nagrzewnicy? w Sharanie tam podobno on jest A szukałeś w Google? Albo do warsztatu od klim zostanie Ci podjechać ... Powodzenia .- Sztanga turbiny - jak zaobserwować
Tu masz a cena ori około 120zł- ABC błąd 799 Czujnik temperatury cieczy chlodzącej-G110 przerwa lub zwarcie do plusa
Myslę ze oto Ci chodzi ..poszukaj popatrz jaki masz niebieski czy czarny a numerki masz podane ...- wymiana osłony przeguba zewnętrznego
Tak kupowałem u nas w PL. Tu masz moją gumę Porównaj sobie numerki z Twoją ... Ja również jestem skłonny potwierdzić zły montaż tej osłony i dlatego ulega natychmiastowej deformacji i zniszczeniu .....No chyba ze gościu dał Ci jakiś szajs z lezany od lat w magazynie ...Ale nie powinno jej zassać jak to opisujesz ....- wymiana osłony przeguba zewnętrznego
Witaj ... Nie robię tu reklamy ale mnie jak strzeliła guma na przegubie to gościu w sklepie poradził mi tej firmy ..(Germany ) cena już nie pamiętam dokładnie ale nie jest wysoka a produkt warty polecenia ...- Pytanie o ubezpieczenie OC, AC w Angli
Witam Panie i Panowie Mam takie pytanko dla osób mieszkających w Anglii i znający temat ubezpieczeń samochodów osobowych w Anglii.. Czy to prawdą jest że : Ubezpieczenie samochodu w Anglii OC+AC (pełne ubezpieczenie -pakiet ...nie znam prawidłowego angielskiego określenia) wychodzi taniej niż tylko zwykłe tak zwane OC..?O ile jest takie (OC) Tak słyszałem . Dla mnie to jest dziwne . Kto wie o co tu chodzi bardzo proszę o wyjaśnienie ...- Pytanie o rozmiar klucza.
Będzie ok ale musisz z kompletować takie coś by odkręcić Ja mam taki zestaw mniej kombinacji wystarczy kawałek rurki- Klucz do odkręcanai kół
Uwierzę Ci bo kiedyś widziałem sąsiada jak odkręcał koła u siebie w samochodzie os. krzyżak taki jak Ci podałem i na niego nałożona rura ok 1m:facepalm: i wcale mu lekko to nie poszło .... Tobie proponuję wykręcić wszystkie śruby ,wyczyścić je szczotką drucianą i przesmarować jak wyżej pisałem dokręcić z czuciem lub kluczem dynamometrycznym odpowiednim " N" i zapomnisz o problemie ze śrubami i krzyżem Ja tak robię już w trzecim samochodzie i nigdy nie miałem niespodzianki ..Polecam...- Klucz do odkręcanai kół
To co warsztat samochodowy otwierasz? Moim zdaniem dla własnego użytku nie ma sensu kupwać takich kluczy do kół .. Wystarczy tylko delikatnie przesmarować gwint i kulę śruby raz w roku np .smarem miedzianym ,dokręcić koło z odpowiednią siłą i nie ma prawa nam nic zapiec ,czy zajść rdzą .Zwykły klucz krzyżakowy z hipermarketu za 15zł nam wystarczy by bez wysiłku odkręcić nasze koło .. Moim zdaniem szkoda kasy..Ale to Ty dokonasz wyboru...- Pytanie o rozmiar klucza.
Teraz sprawdzałem u mnie jest potrzebny rozmiar klucza 10- nakładki na śruby
Ja mam takie tylko plastikowe śmigam drugi sezon na nich i jest Na obecną chwilę nic złego sie z nimi nie dzieje a cena trzy razy mniejsza ...Ale decyzją należy do Ciebie ... - A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik