Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Jak by było wszystko jak należy to powinno zbierać od razu na całej powierzchni klocka ..a jak widzisz jest tak jak pisał Tomek musisz poczekać aż się po układa i po dociera wszystko jak należ....
  2. OLIVER odpowiedział(a) na dero686 temat w 1.9TDI
    Jak to nie grzeją ? a sprawdzałeś ? Nie grzeją grzania wstępnego ale po odpaleniu grzeją około 3 minut Sprawdzone ,nie zależnie od temperatury otoczenia chyba ze silnik ma te 60* to wtedy już nie grzeją Więc to ze kontrolka nam się nie pali na blacie to nie znaczy ze swiece żarowe nam nie dogrzewają ...było już sporo na ten temat... Do ok 60 stopni to grzeją trzy świece w podgrzewaczu płynu chłodniczego. Świece żarowe w silniku 1.9tdi grzeją w temp. poniżej 5 stopni. Zapalenie się kontrolki świec na blacie wcale nie oznacza uruchomienia przekażnika świec żarowych jest to również kontrolka diagnostyczna. Dobra Ty swoje wiesz a ja swoje wiem bo sprawdzałem dokładnie i jest tak jak pisałem .Mnie grzeją ....... A co do podgrzewania płynu to jest inna procedura ale nie bedę opisywał bo było już tyle razy o tym .....
  3. Zazwyczaj chroboczą przeguby zewnętrzne przy skręcie A co do opon to podmień z tyłu do przodu i zobaczysz czy jest różnica czy nie a nawet zamień np.na zimowe koła jak takie posiadasz Czasem całkiem nowa opona bije i nie idzie jej do końca skorygować wywarzaniem. Taką mamy teraz produkcje i kontrole jakości ...pociska się klientowi wszystko , a nóż nie z reklamuje i sie uda...
  4. OLIVER odpowiedział(a) na dero686 temat w 1.9TDI
    Jak to nie grzeją ? a sprawdzałeś ? Nie grzeją grzania wstępnego ale po odpaleniu grzeją około 3 minut Sprawdzone ,nie zależnie od temperatury otoczenia chyba ze silnik ma te 60* to wtedy już nie grzeją Więc to ze kontrolka nam się nie pali na blacie to nie znaczy ze swiece żarowe nam nie dogrzewają ...było już sporo na ten temat...
  5. Panowie a jak to jest z nowymi samochodami...? Przecież one mają od razu dobre hamulce , można powiedzieć ze nawet brzytwy....tam się nic nie układa a przebiegi samochodu to zaledwie kilka-kilkanaście km. Ja u siebie jak wkładałem nowe tarcze na przód i klocki oczywiście półka górna to wcale nie zauważyłem słabszych hamulców niż przed wymianą ....Od razu był dobry hamulec . Dodam ze płyn hamulcowy świeży .tłoczki wszystkie po sprawdzane są ok.przewody giętkie nowe dobrze po odpowietrzane Myślę że jak się poświęci więcej czasu i wszystko zrobi,poczyści,prze smaruje,tak jak należy ,odpowietrzy,materiały dobrego gatunku zastosuje to nie powinno być problemu i narzekania na słabszy hamulec po wymianie tarcz i klocków... Takie jest moje zdanie na ten temat ..a wasze?
  6. Hehe dobre ..Jak widać Panowie nawet ori czujnik bywa szajs.. Więc nie zawsze ori to dobre.....
  7. tu zapytaj .... sklep.gajos.com.pl
  8. Hm ja sam posiadam na stanie taki dokładnie czujnik z allegro Niby niebieski a kolor jego jest taki jakiś niebieskawo-zielony ..jak w tej aukcji po wyżej ...kupiłem go jako Ori. Powiem tak ...niczym nie odbiega od ori poza kolorem niezbyt niebieskim ...jeździłem na nim bo podejrzewałem mój niesprawny bo silnik troche dłuzej się nagrzewał niż w benzynie ...okazało sie że na tym zakupionym czujniku jest dokładnie tak samo jak na moim ori..Więc włożyłem spowrotem mój ori a ten leży sobie na zapasie ..Ale spokojnie mogę potwierdzić że pracuje poprawnie
  9. Tak podejdzie ...
  10. OLIVER odpowiedział(a) na seb2sjc temat w Audi A4 B5
    szukaj tu na forum na pewno ktoś ma bo nowa około 7-8zł
  11. Podobno jest to to samo ale ja głowy nie dam
  12. Zdecydowanie zgadzam się z Twoją wypowiedzią ... Dodam że i wytrzymałość jest na pewno większa N75 niż n18 .Ten zawór prawie non stop pracuje w przeciwieństwie do N18 Gdy by tak nie było to zastosował by jeden typ zaworu N
  13. Wtyczkę zawsze możesz sobie kupić ASO by nie kombinować ..Ale czy to warto?
  14. To zalezy jak na to patrzeć Tomku..Ja mam czas i miejce do takich rzeczy wiec mogę sie z tym bawić....Ale nie zaśmiecam już posta...
  15. devastation:facepalm: Proszę Cię nie przesadzaj...jesli umiejetnie wszysko po demontuje to co szkodzi by dalej kontynłować jazde np. na ori łozyskach które na pewno wiecej wytrzymają niż inne... Ja gdybym zmieniał tarcze to na pewno nie kupił bym tych cześci nowych ..Ale każdy robi jak uważa..i na ile go puszcza portfel..
  16. Przecież można przełożyć obecne łożyska i pierścienie ABS i nie iść w koszty:wink:
  17. może to Ci pomoże... Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie. - YouTube
  18. OLIVER odpowiedział(a) na adasio13 temat w 1.9TDI
    Według mnie turbo pasuje
  19. OLIVER odpowiedział(a) na adasio13 temat w 1.9TDI
    A to ciekawe bo według etki w 98r nie montowali AVG silnika :eusathink:dopiero w sierpniu 99 r.pojawił się AVG
  20. na spodzie skrzyni masz podobnej wielkości korek spustowy tylko zazwyczaj jest potrzebny specjalny klucz do tych korków oleju coś takiego KLUCZ M16 DO KORKA OLEJU SKRZYNI BIEGÓW VW AUDI Sklep Internetowy TOOLMAR.PL ale naj pierw po oglądaj sobie to
  21. samochód na kanał - z lewej strony skrzyni(strzałka czerwona na foto ) To korek wlewu oleju dolna krawędź otworu na korek to poziom MAX oleju .. Jak odkręcisz i się nie poleje to wsadź mały paluszek do otworu i skieruj go w dół jak będzie na nim olej po wyjęciu to nie ma źle
  22. Czy oto Ci chodzi?
  23. No chyba drogi nie jest... CRC AIR SENSOR CLEAN - PREPARAT DO PRZEPŁYWOMIERZY (3174662406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. To ja też dorzucę coś Chyba śruba M6 a nie M8 a klucz zgodny -10:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.