Treść opublikowana przez OLIVER
-
Plus po zapłonie dla świateł dziennych
temat już był o światłach dziennych... jesli chcesz to zrobić sam to zrób to porządnie i fachowo, Miernik w rękę -lub oczko z żaróweczki-zdejmujesz osłonę pod kierownicą i tam jest taka listwa do której są przykrecone przewody nakredką M6. Po sprawdzaj na ktorym przewodzie ukaże się 12V po załączeniu zapłonu...następnie powinieneś wyprowadzić z tego miejsca przewód do skrzynki bezpieczników (wolne pole ) dołozyć odpowiednie konektory by załozyć bezpiecznik a drugi kabel ze skrzynki już do sterownika swiateł dziennych (zasilanie 12V) (Wazne by układ był zabezpieczony bezpiecznikiem ) A sterowanie świateł bierzesz z pod bezpiecznika światła pozycyjnego (prawego) Rownież powinieneś to zabezpieczyć bezpiecznikiem Myślę ze zrozumiesz ..to nie skomplikowane ... Ja tak mam i polecam zrobić raz a porządnie i śmigać bezpiecznie ....
-
czujnik pedału hamulca
Tak to prawda tu masz ten numer twój i już jest wycofany a aktualny jest ten co ja Ci podałem ....zobacz sobie ..tylko nie patrz na cene bo tu są zanizone ..(52zł u Gajosa ori )
-
czujnik pedału hamulca
Witaj ...no to ciekawe dlaczego masz inny numer ..A on jest ori ? Ja Ci podałem co podaje etka w tym roczniku A ten Nr. 3 co pytasz to nnumer nie istnieje w etce Masz mój numer i swój wiec jak bedziesz kupował w ASO to zapytaj niech Ci to wyjaśnią .... co do montażu to Ci nie pomogę bo nie wymieniałem ..ale chyba nie jest to skomplikowane ..kombinuj ..
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
jeśli chodzi o czujnik temperatury zewnętrznej bo oto Ci chodzi to powinieneś go mieć między zderzakiem przód a chłodnicą ( zamatowany na uchwycie ..widać go jak podniesiesz maskę i popatrzysz A czemu ci nic nie wyświetla ? Moze jest jakieś uszkodzenie licznika...Albo ktoś bardziej ogarnięty w sprawach licznika Ci napisze bo mimo wszystko pokazywać powinno temperaturę mimo braku lub uszkodzenia czujnika ....
-
Przepływomierz
Jesli chodzi o numeracje do AFN-a to powinien być ten z pierwszego linka (0 281 002 216 ) ale to i tak jakaś tania podróba chyba jest ........ Nowy kosztuje kilka razy wiecej ... Ja kiedyś kupowałem u tego goscia i śmigam do dziś i jest ok ... Daje gwarancję itd ..Tylko sobie nie myśl ze to jest reklama jakaś ... decyzja należy do Ciebie ...... BOSCH przepływomierz VW Passat B5 AUDI A4 A6 Seat (3364619139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
spuszczanie płynu w 1.6 adp
czy o to ci chodzi ? ( Kołnierz) jesli tak to jeszcze kup pozycję (28) Pierścień uszczelniający bo to ważne przy wymianie
-
Zapiekająca się śruba
Trudno teraz gdybać dlaczego nie idzie tej śruby odkręcić.... Po wykręceniu jej sprawdź gwint czy nie jest uszkodzony w piaście przesmaruj wszystko jak Ci pisze dokręć odpowiednio i problem na pewno się nie powtórzy ....
-
czujnik pedału hamulca
Do hamulca idzie tylko jeden to co ci podałem ale ten numer został zmodyfikowany w Lipcu 2007 r i jest obecny 1K2 945 511 RDW Tak pokazuje etka Kumasz ? koszt ori około 52 zł
-
spuszczanie płynu w 1.6 adp
cała nie zleci bo zostanie ci w bloku silnika ale to nie tak duzo.. ja nie jestem Ci wstanie podać ile Tobie wchodzi do układu ale chyba nie więcej niż 6L wiec 3L koncentratu powinny starczyć a wlejesz więcej też nic nie zaszkodzisz silnikowi będzie wyższa granica zamarzania .
-
Zapiekająca się śruba
No ale i rekami można dokręcić tak ze nie od kręcisz po dłuższym czasie ..... Nie buj sie przesmarowania śrub (gwintu i siedzenia kuli ) nawet w książce audi jest zalecenie przesmarowania .. no i powinno sie dokrecać dynamometrycznym kluczem jak kolega wyzej napisał ..Tylko ze alu proponuję jakieś 140Nm . 120Nm to stalowe felgi raczej .....
-
czujnik pedału hamulca
W tym roczniku występuje taki numer tylko na końcu powinien mieć literki RDW
-
spuszczanie płynu w 1.6 adp
Tu masz schemat Twojego chłodzenia 1,6 ADP...Jak widać nie ma korka spustowego w chłodnicy Zostaje Ci rozpiecie dolnego węża w chłodnicy i wypuszczenie wody potem załozyć węża nalać 3l koncentratu i uzupełnić resze wodą destylowaną ... Do stanu . Nagrzać silnik ,Po odpowietrzać i powinno być Ok
-
Pęknięta sprężyna przód
Sam widzisz ze są grubsze i będą również twardsze ,wiec nie kombinuj nic tak jak pisał kolega "Wojtek" Kupuj dwie nowe i zakładaj albo uzywki z forum i będzie tak jak ma być ..a tu masz okazje ... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/listwy-progowe-zewn-sprezyny-przod-1ba-galka-biegow-automat-279508/
-
1H0 907 543A czy jest to czujnik G191 czujnik tem. w kanale nawiewu środek? foto
tu masz tani ...No i napisz albo zrób fotkę gdzie on przychodzi VW Skoda Audi Seat czujnik temperatury 4B0820539 (3339775421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. * VW AUDI SEAT SKODA CZUJNIK TEMPERATURY 4B0820539 (3325141286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w etce go nie będzie widać, w moim 10 poście w tym wątku pokazałem gdzie on siedzi No właśnie ..numer tego czujnika (4B0820539 CZUJNIK TEMPERATURY PRZÓD ŚRODEK)znalazłem ale on nie ma numerka by był pokazany na obrazku ..wiec skorzystaj z tego co ja wklejam i zaznacz na nim gdzie powinien być .może się komuś sprzyda w przyszłości A z twojej fotki co podałeś nie za bardzo wiadomo gdzie to jest... ....Jak widać etka nie wszystko pokaze ......
-
stuki przy skręconym kole
tak dokładnie nic się z tym nie da zrobić tylko wymiana najlepiej na nowy ...posprawdzaj pozostałe czy to tylko ten jeden ?
-
1H0 907 543A czy jest to czujnik G191 czujnik tem. w kanale nawiewu środek? foto
tu masz tani ...No i napisz albo zrób fotkę gdzie on przychodzi VW Skoda Audi Seat czujnik temperatury 4B0820539 (3339775421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. http://allegro.pl/vw-audi-seat-skoda-czujnik-temperatury-4b0820539-i3325141286.html
-
od czego te czujnik? i czemu jest niepodłączony?
kopałem w etce i wpisałem numer tego czujnika co podał Kol. 8A0959483AA i pokazało w po lifcie taki czujnik ..ale gdzie on sie znajduje to nie mam pojęcia ...może bliżej parownoka i pod maską nic nie widać :eusathink:a w tu fotka z etki ..... Moze troche na mieszałem tu ale ja sugerowałem się jak mam ja pod maską ...a ja go u mnie nie widzę ..
-
1H0 907 543A czy jest to czujnik G191 czujnik tem. w kanale nawiewu środek? foto
znalazłem chyba to jest on..... http://s21.postimg.org/qyg40nomr/image.jpg raczej to nie to bo to co pokazałes to jest to http://s24.postimg.org/kyjmolny9/Img_2845.jpg no to przykro mi ja nic innego nie znalazłem ...Moze ktoś inny Ci go znajdzie ......
-
od czego te czujnik? i czemu jest niepodłączony?
A mój młodszy chyba 4 miesiące i mam to co podałem na foto... Jeszcze raz przestudiuje tą etkę z przed lifta No i znalazłem jeszcze takie czujniki i są właśnie dwa takie same ale w przed lifcie ...chyba że oto ci chodzi ....ale dlaczego byś je miał w po lifcie jak one w tym roczniku nie występują :eusathink:może poprzednik coś po wymieniał z przed lifta ? więcej nie jestem wstanie Ci pomóc........
-
1H0 907 543A czy jest to czujnik G191 czujnik tem. w kanale nawiewu środek? foto
znalazłem chyba to jest on.....
-
od czego te czujnik? i czemu jest niepodłączony?
ja już pisałem pare postów wyżej ze takiego czujnika w po licie nie ma ...a tu moja fotka ... a tu fotki z etki.. 1 z po lifta ..dokładnie jak u mnie .... A tu z przed lifta i ja tam nie widze takiego drugiego czujnika jak u kolegi "Dragon 30"więc już nie kumam skad u niego taki czujnik .... Jest tylko taki sam wyłącznik bezpieczeństwa jak w po lifcie Moze ktoś to wyjaśnić?
-
1H0 907 543A czy jest to czujnik G191 czujnik tem. w kanale nawiewu środek? foto
Tak to jest czujnik z klimatronika ale nie pisze ze to jest G191
-
Nierówna praca kierunkowskazów
posprawdzaj najpierw styki w oprawkach żarówek czy są czyste czy nie przysniedziały ..ale chyba kłania sie przerywacz do wymiany...
- kostka stacyjki
-
Lokalizacja czujnik temperatury zewnętrznej G17
Hmmmmmm to zostało Ci tylko wymienić go na nowy lub używkę popytaj na forum albo tu popatrz jek chcesz używany ... Czujnik temperatury zewnętrznej audi - Części samochodowe - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.