Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. To sprzęgiełko działa podobnie jak zębatka w kole w rowerze wolnobieżce...tylko trochę ciężej i nie "cyka " nic.. Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to chodzi Ci kiedy hamować to sprzęgiełko tym wężykiem.... Jak mocno rozpędzisz wirnik (w prawo jak wskazówki w zegarku patrząc od sprzegiełka) dopiero hamujemy, albo nawet można w drugą stronę kręcić sprzęgiełkiem za pomocą tego wężyka i powinno dać radę .....
  2. Panowie ........ ale to sprzęgiełko można bardzo łatwo sprawdzić domowym sposobem ....... 1- Poluzować napinacz paska - z ciągnąć pasek ze sprzęgiełka - bierzemy z metr jakiegoś wężyka (ja stosuje wężyk z kroplówki i daje rade... ) zakładamy od spodu na sprzęgieło jeden koniec wężyka do jednej ręki drugi do drugiej tak aby można było rozpędzić wirnik ...i nagle trzymamy mocno dociągnięty wężyk do góry hamując sprzęgiełko a a wirnik ładnie się nam kreci podczas gdy sprzęgiełko stoi w miejscu .. Jeśli tak jest to sprzęgiełko jest dobre A jeśli nie potrafimy zatrzymać wężykiem sprzęgiełka i kręci się razem z wirnikiem to do wymiany Moze ktoś pomyśli ze to śmieszne ale działa na prawdę ......
  3. A sprawdzałeś jakie masz napięcie ładowania altka? Czy jest OK? bo 20km to znowu nie jest tak mało według mnie Po 3 godz grania radiem nie zapalił to już chyba kończy żywot... Sprawdź to ładowanie........
  4. Tak jak kolega wyzej pisał albo taki klucz KLUCZ DO ALTERNATORA BOSCH M10 DŁUGI 113 MM Sklep Internetowy TOOLMAR.PL No i chyba bez demontażu przodu to ciężko będzie z braku miejsca
  5. OLIVER odpowiedział(a) na m_ajor91 temat w Audi A4 B5
    kliknij na niego powinien się powiększyć na cały ekran....ja tak mam
  6. OLIVER odpowiedział(a) na m_ajor91 temat w Audi A4 B5
    Czy o niego Ci chodzi?
  7. Saro jeśli masz silnik 1Z to w tym roczniku według etki występuje skrzynia jak Kolega wyżej pisał CPC i ten numer czujnika powinien być ok.... Tak dobrze rozumiesz....najlepiej zobaczyć jaki masz i porównać numery.....
  8. na samej górze skrzyni zaraz za połączeniem silnika ze skrzynią (pod grodzią )
  9. Ta część nie jest przypisana twojemu modelowi tylko do skrzyni biegów jaki masz kod skrzyni? to sobie popatrz powinien pasować miedzy innymi do Twojej
  10. Chyba oto Ci chodzi..
  11. Oczywiscie ze moze to być padajace łożysko ..Miałem podobne objawy tylko u mnie zaczynały się od 40km/h w górę .Wymieniałem wtedy obie strony
  12. OLIVER odpowiedział(a) na drarek temat w Układ Jezdny
    Tak jak pisałem w tym roczniku wystepuje tylko ten numer jeszcze zrobiłem Ci fotkę z roku 2002 i jest ten sam zobacz A w roczniku 2000 występuje ich kilka zobacz teraz sobie musisz sam wybrać Chyba prościej bedzie Ci zdemontować i osczytać numer jaki masz albo ktoś inny Ci napisze.....
  13. Czy oto Ci chodzi?
  14. OLIVER odpowiedział(a) na drarek temat w Układ Jezdny
    Ja tylko ten znalazłem dla tego rocznika
  15. OLIVER odpowiedział(a) na drarek temat w Układ Jezdny
    Czy oto Ci chodzi?
  16. Mijania...ale nie zapomnij ze musisz albo powinieneś mieć spryskiwacze reflektorów
  17. Tak żarówka jest dwu stykowa i muszą nyć dwie blaszki stykowe jak to nazwałeś A nie pomyliłeś się ze światłem przeciw mgielnym? które jest u samej góry?tam przychodzi żarówka 21W jedno włuknowa i blaszka stykowa pojedyncza. ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- Grzegorz a powiedz mi jakie Ty lampy masz? bo ja mówię o po lifcie o takiej jak jest na dole fotki...Jeśli masz taką oprawę żarówek jak na tej dolnej fotce to żarówka od stopu przychodzą takie jak Ci podałem tu masz fotkę
  18. Żarówka od stopu to żarówka na samym dole i ona jest podwójna razem ze światłem pozycyjnym Najlepiej ją wymieniać na zapalonych pozycyjnych bu uniknąć pomyłki mocy światła (5W słabsze światło to pozycja..) a żarówka to 5/21W 12V
  19. Jeśli chodzi o numer to proszę ...Cena nowego około 190zł a są dwa
  20. Proszę ..
  21. Witam ... Tak termostat został założony oryginalny ..Tu nie warto oszczędzać Jak sam widzisz ..Szkoda ze zaraz nie kupiłeś ori .......Pozdrawiam ..
  22. Witaj .. Idź sobie do mechanika który ma przewód hamulcowy w metrażu i praskę do przewodów , niech dorobi Ci takie dwa przewody po 200mm i sobie sam po doginasz taki kształt bo raczej poza ASO to trudno będzie dostać
  23. poczytaj mojego poprzedniego posta ...tam napisałem ......... "Prosze oto numery jak widzisz występuje czarny i niebieski poniżej . " i zobacz po nizej na fotkę z etki i masz tam numer niebieskiego czujnika 059 919 501 Tak???
  24. Prosze oto numery jak widzisz występuje czarny i niebieski poniżej . a jaki Ty powinieneś mieć to to moze ktoś inny Ci napisze chodzi o kolor. ps. Może Byś uzupełni profil by coś wiecej było wiadomo ..np. kod silnika , rocznik ..
  25. Ja sobie kupiłem ściągacze do sprężyn i zrobiłem sobie to sam ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.