Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. :hi:Grzesiek !! A czy warto osłabiać swoje bezpieczeństwo by mieć skórę pod tyłkiem? Ja bym tego nie robił w taki sposób:kwasny: Daj Boże by nie była Ci potrzebna nigdy...
  2. A mierzyłeś ile ma V rano po przestanej nocy ...Ale miernikiem...? jeszcze mozesz to sprawdzić albo pojechać do kogoś kto ma przyrząd do pomiaru aku i będziesz wiedział na 100% w jakim jest stanie ..... Ja obstawiam siadający Aku...A zima się zbliza wiec moze być tylko gorzej,
  3. Aku nie jest wieczysty ...padnie z dnia na dzień ...Więc zacznij od niego Sprawdź jego stan i ładowanie altka
  4. Na pewno jest to wymienialne ...jak kupisz nowe to zobaczysz jak to wygląda Ja tego nie wymieniałem .. Mozesz jeszcze zapodać nową nakrętkę (12 ) 25zł jak masz słaby gwint w niej ........
  5. OLIVER odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Koszt ori około 308zł w ASO
  6. Tak to prawda takie ceny są ... A według mnie wystarczyło by wymienić pozycję 13 koszt coś 12zł i powinno rozwiązać problem Tak jak pisał Kol. Marcin wyżej...
  7. Tu sobie zobacz na czym to polega ,Nie jest to taka prosta sprawa ale do zrobienia ...... Zaloguj się albo tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-czyszczenie-nastawnika-pompy-vp37-lishoo-61251/
  8. Zamień żarniki z lampy do lampy i będziesz wiedział czy dalej bedzie mrugać ten jeśli tak to żarnik się kończy , a jeśli będzie mrugał inny zarnik w tej lampie to raczej przetwornica
  9. A masz osłonę pod silnikiem ? bo jak masz to taki wyciek powinien dać znać o sobie szukaj dobrze, prawdopodobnie masz wyciek na tym króćcu co opisujesz jeśli olej czysty (nie zmienił barwy) i nie przybywa go to wyciek jest na zewnątrz ,a podczas jazdy silnik ciepły i może od parować a pod nogami pasażera sucho?
  10. Tu masz . ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Chyba ze tylko to wymienisz ..
  11. A ta śruba wystaje po nad belkę czy jest równa z nią po włożeniu Bo jak wystaje to chyba powinna być nakrętka ,a jak jest równo albo prawie równo to raczej powinien być gwint w środku Może ktoś inny Ci pomoże ...Ja więcej nie potrafię ....
  12. No widzę i szukałem tam nakrętki czy coś ale nic nie widać A w tej belce zderzaka (3 ) nie ma gwintu?
  13. Takie coś znalazłem moze to Ci coś wyjaśni ....
  14. Nie wiele to czyszczenie poprawiło dalej ciężko wstaje zrób komplet logów tak jak należy (pojedynczo) Katalizator jest? Ewentualnie szukaj ...było już tyle pisane o tym co może być przyczyną ........
  15. Jesli masz DHF to ona występuje już w AFN a EEN ma takie same przełożenie wiec nic nie stracisz na dynamice:hi:
  16. Termostat do wymiany.Nie trzyma temperatury. Opanuj najpierw to a potem logi
  17. OLIVER odpowiedział(a) na soczeklol123 temat w 1.8T
    Kolego ale jak nie opada? kiedy nie opada ?na wolnych obrotach sztanga jest zaciągnięta i nie opada dopiero jak przy gazujesz to sztanga będzie opadała w zależności od obrotów..tak sprawdzałeś ?
  18. OLIVER odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    Może dla Ciebie nie istnieje
  19. OLIVER odpowiedział(a) na wampir temat w Audi A4 B6
    dedykowane jest do innych silników a a jaka jest różnica to ja Ci nie odpowiem na to .....Może ktoś inny.....
  20. OLIVER odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    Spróbuj tu http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php
  21. OLIVER odpowiedział(a) na wampir temat w Audi A4 B6
    coś takiego znalazłem Czy oto Ci chodzi:eusathink:
  22. OLIVER odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    dzieki kolego najwyzej zaryzykuje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska??????? Tu masz ładny opis jak to zrobić ze starego forum........ Zaloguj się
  23. OLIVER odpowiedział(a) na kls temat w 1.9TDI
    Tak? A co Ty nie powiesz ... Przecież ten pasek jest napinany automatycznie napinaczem ..Nikt go nie napina by był za mocno napięty ,a producent napinaczy chyba odpowiednie sprężyny tak stosuje
  24. OLIVER odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    Sorry ze zadam takie pytanie . A czy nie lepiej kupić nowe ? i mieć spokój i gwarancje ? Przecież nie jest aż takie drogie a używane to różnie może być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.