Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Kiedyś w starych samochodach był zawór na wężu od nagrzewnicy i to w tedy jak dało się na maxa ogrzewanie to ten zawór był na maxa otwarty i wtedy takie od powietrzenie z ustawieniem na maxa miało by sens. A u nas nie ma znaczenia ustawienie temperatury czy nawiewu, ważne by silnik nagrzać do otwarcia termostatu, prze gazować trochę lub przejechać by pompa obróciła cieczą chłodniczą w całym układzie i jeśli jest jakiś bąbel powietrza wyrzuciło go w miejsce gdzie go można z układu usunąć Dodam jeszcze ze niedawno wymieniałem cały płyn chłodniczy u siebie i o dziwo wcale nie miałem zapowietrzonego układu ...ale wiadomo sprawdzić trzeba ..... Ale to jest moje zdanie na ten temat Pozdrawiam .
  2. Poszukałem nawet tego gościa co u niego kupiłem . Ja jestem zadowolony ...ale nic nie sugeruję BOSCH przepływomierz VW Passat B5 AUDI A4 A6 Seat (2678574585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. A ja śmigam na Boschu z allegro za coś 240zł i hula pięknie ...
  4. Kolego.to jest nie możliwe Dodam tylko że tylne tarcze wcale nie nagrzewają się aż tak bardzo:hi:
  5. OLIVER odpowiedział(a) na michal8811 temat w Audi A4/S4 B6
    Michał a o jakie to 3 literki chodzi ?
  6. proszę ...ale o kolorze nic nie jest wspomniane ..
  7. nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ... ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ... http://s13.postimage.org/cpqlctmoz/bez_tytu_u.jpg chyba ze o te uszczelki Ci chodzi
  8. tu sobie poszukaj o który Ci chodzi masz rysunek a ponizej opis
  9. Da rade bez demontażu przodu jest ciężko troche ale da rade .
  10. Ori zawór N75 do AFN to taki ZAWÓR TURBINY EGR VW AUDI SEAT 1H0906627A N75 NOWY (2646554404) - motoAllegro Ten co Ty podałeś to ma wtyczkę inną , chyba ze już masz coś kombinowane i masz zmieniony zawór i wtyczkę a jak nie to w ASO mozna podobno dokupić taką wtyczkę koszt coś około 30-40zł o ile dobrze pamiętam Znalazłem numer tej wtyczki ....1J0 973722... cena 34zł
  11. Ty kolego pomyliłeś silniki to nie benzyna.. Tu korek nie jest odpowietrznikiem zbiornika ,a zaworu węgla aktywnego jak piszesz nie ma.......to TDI Ja bym zaglądnoł do pływaka do zbiornika , i przeczyścił ścieżki opornicy odpowiadające za wskazanie poziomu paliwa.
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Pawełek temat w Audi A4 B5
    Najpierw to uzupełnij sobie profil by nie szukać po omacku Albo w wątku napisz wszystkie dane (rocznik i oznaczenie silnika) Domyslam sie że chodzi Ci o rocznik 97.silnik ADP Tu masz oznaczenie ....Zwrotnica ta ma szerokie zastosowanie jak widać ...Nie powinno być problemu ze szukaniem .... Jesli by sie zgadzało to tu masz w dobrej cenie . ZWROTNICA PIASTA ABS VW PASSAT B5 AUDI A4 AL (2586770715) - motoAllegro
  13. Sorry doczytałem sie ze chodzi o silnik ABC Więc oto chodzi Cena nowego to około 619 zł Tak ze na aukcji po wyzej jest cena dobra:good: WISKO WISKOZA SPRZEGLO AUDI A4 B5 2.6 Z UCHWYTEM (2602881209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dzwoń do goscia sprawdzaj numery czy sie zgadzają i ..............
  14. Czy o taki chodzi Ci? Jeśli tak to ma być tak jak piszesz przepuszcza tylko w jedną stronę sorry za fotkę zapożyczyłem sobie ...
  15. Nie wiem czy uda Ci się spuścić całość płynu tylko po nagrzaniu silnika ,ponieważ termostat ma mały zakres *C miedzy otwarciem a zamknięciem Jeśli chcesz być pewien ze spuściłeś całość płynu to jednak proponuję od kręcenie termostatu....Masz jeszcze możliwość przepłukania dodatkowo układu i silnika i będziesz pewien ze zrobione jest tak jak chciałeś Ale decyzję jak to zrobisz to pozostawiam Tobie...
  16. Nie rozumie takiego podejścia do sprawy:facepalm: jazda jeździe jest nie równa Jeździć ze sprawnym układem sterującym turbiną ,a kulejącym lub nie sprawnym to różnica bardzo duża. Może dla Ciebie to nie ma wiekszego znaczenia ale dla mnie i kolegów na tym forum ma. Więc dlatego drążymy ten temat .
  17. Dobra .Wierzymy Ci ze tak to ma być podpięte ............Ale Nie potrafisz poprzeć tego wynalazku konkretem jakim jest log dynamiczny 011. Może ktoś z Kolegów co ma taką możliwość zechce sie pobawić i podpiąć ten N18 zgodnie z Twoim opisem , no i najważniejsze zrobić tego loga .11(dynamicznego)i zamieścić go tu i podzielić się wrażeniami..... Ja bym to chętnie wypróbował ale nie mam takiej możliwości
  18. Tu masz rysunek..Więc wykorzystaj go i ładnie opisz gdzie co jak ma być podłączone ..bo tak na mieszałeś ze nie każdy to zrozumie ...
  19. Witaj Według mnie to do Twojego altka z takimi numerami jak podajesz przychodzi takie oto koło pasowe KOŁO PASOWE ALTERNATORA INA VW PASSAT AUDI (2606369265) - motoAllegro Niestety to droższe A jak sprawdzić? łapiesz za sprzęgiełko -zakręcasz ręką w prawo i trzymasz mocno .jak jest sprawne to sprzęgiełko stoi w ręce a wirnik się kręci w alternatorze ,da się to wyczuć .. Jeśli jest inaczej to znaczy nie ma tego poślizgu wyczuwalnegoto sprzęgiełko kaput ,do wymiany. Stąd chyba te piski i stuki Jak widać zdania są podzielone odnośnie sprzęgiełek Moze jeszcze ktoś się wypowie i potwierdzi. Pozdrawiam
  20. Moze ten temat Ci pomoże ...... http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b5-adp-alternator-216766/#post2576105 A do a do koła pasowego musisz mieć specjalny klucz coś takiego KLUCZ KOŁA PASOWEGO ALTERNATORA BOSCH VW VALEO T50 (2609267540) - motoAllegro
  21. Tu sobie popatrz jest nałożony na czujnik ..... ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------
  22. Na mijania chyba ,a nie na pozycyjnych....
  23. a dokładnie to w którym miejscu? Tutaj........ <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.