Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    To ze po dłuższym postoju masz hamulec twardy to nie szkodzi ale jak go naciśniesz i odpalisz silnik to pedał powinien trochę zejść na dół i powinien być raczej miękkawy ,a nie twardy od samej góry.... Posprawdzaj połączenie od pompy Vacum może gdzieś jest nieszczelność .może pompa już nie domaga
  2. OLIVER odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    Nówka ori cena kosmiczna . 8D2612107 około 1050zł..... po pytaj i na forum może ktoś ma
  3. OLIVER odpowiedział(a) na Zbyszek_7 temat w Układ Jezdny
    to jest to tak zwane serwo http://imageshack.us/photo/my-images/708/beztytuujll.png/
  4. Najpierw zrzuć pasek z alternatora i sprawdź sobie koło pasowe alternatora czy ma poślizg w jedną stronę czy nie jest zatarte ... Rolę idzie odkręcić bez demontażu napinacza (lewy gwint )
  5. http://moto.allegro.pl/waz-rura-turbiny-1-9-tdi-nowy-audi-a4-a6-vw-passat-i2295381289.html http://moto.allegro.pl/rura-waz-lacznik-turbiny-turbo-passat-b5-audi-a4-i2297890719.html
  6. Tak trochę Ci namieszałem bo schemat który Ci posłałem nie jest od AFN ale podłączenie samej gruchy jest takie same ...a oto Ci chodziło Sorry za zamieszanie ....
  7. Troche tu jest mętlik bo magli też jest wiele i to zalezy jaki Ty masz ?.... numer 8D1 422 893 K. już jest wycofany ...obecnie jest 8D2 422 893 BA według etki to disel AHL... Nic nie pisze który do 1Z...moze ktoś inny Ci bardziej pomoze ....
  8. Napisałem Ci jak ma być w pięta ..po co Ci szkic ..ale masz .... tam gdzie jest strzałka czerwona idzie wężyk na zaworek zwrotny (biało czarny w połowie tego wężyka jest trójnik i pod pieta jest ta grucha ..Cyba teraz wszystko masz jasne .... tu masz schemat http://www.postimage.org/image.php?v=aVdt7Hr http://imageshack.us/photo/my-images/854/beztytuuswu.png/
  9. Cześć ..Moze to Ci coś pomoze... http://imageshack.us/photo/my-images/710/10154682.png/
  10. tu masz http://imageshack.us/photo/my-images/545/88765732.jpg/ a podłączony jest za pomocą trójnika na wężyku co idzie od N75 do zaworka zwrotnego (biało czarny zaworek)
  11. Tu masz Nr Ori http://imageshack.us/photo/my-images/845/beztytuudnn.png/
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Pandzior temat w Audi A4 B5
    Według etki numeracja końcówek drążków kierownicy( A6-2000r a A4-1998r ) jest ta sam ..wiec powinny pasować 4F0 498 811
  13. Musisz odkręcić osłonę silnika pod samochodem i zobaczysz kabel (masę) od spodu....pod turbosprężarką ...Przynajmniej ja tak mama Pozdrawiam:hi:
  14. Wystarczy zdemontować zawias dolny rozebrać , przeczyścić ,przesmarować ,poskładać i chodzi lekko ... Tam łapie rdza sworzeń w tych zawiasach...
  15. Moze kolega napisze o jaki pojazd i silnik chodzi..bo nic nie wiemy tylko z domysłu... Ja jak miałem Syrene to też jak odpaliłem na zimnym kopciła na niebiesko i było wszystko ok. A tak serio..to na początek sprawdź czy swiece żarowe masz ok ,oleju w silniku nie ubywa ?
  16. Tomku....Jeśli tak mówisz to będzie super ..... Dzięki
  17. Witam... Nigdy tego nie robiłem a przyjdzie mi się zmierzyć z tym . Wkrótce będę wymieniał przepustnice w VW Golf 4 , (1,4 16V 98r) Być może że zaadaptuje się sama ,zgodnie z opisem forum ,ale jeśli nie to Znalazłem na forum temat jak się adaptuje ale trochę nie rozumie tego opisu ,a na chwile obecną nie mam możliwości tego sprawdzić .dopiero jak będę wymieniał a wymiana będzie daleko odemnie:sad:wiec chciałbym już to umieć zrobić ... Szukałem pytałem ale bez skutku ...Więc postanowiłem za pytać tu Mam prośbę do kolegów którzy znają się na adaptacji przepustnicy za pomocą WAG 311 i potrafią mi podpowiedzieć (OPISAĆ) jak to się robi krok po kroku (tak na chłopski rozum) W opisie jest tak .... Wybór 01-silnik >>>>blok pom. Mas blok 8>>>>>wybierz grupę "098">>> wpisuję "098">>>>> No właśnie i dalej nie kumam co dalej sie klika by przejść na nastawy -04>>>>i nastawy podstawowe...........by rozpocząć adaptację Jeśli by się znalazł ktoś co chciałby mi to opisać zrozumiale będę bardzo wdzięczny, Pozdrawiam
  18. Jeśli Kolega chce uzyskać pomoc a są na forum dobrzy fachowcy i na pewno coś Ci poradzą to komplet logów w odpowiednim dziale ..Bo na oko to wiesz co się stał.Pozdrawiam .
  19. To już są stare opony jeszcze do tego nie właściwe przechowywanie ... Nie ryzykuj ..odpuść sobie mimo ze bieżnik jest w nich bdb.
  20. Nie wiem czy Ci coś pomogę ...ale ja jak wyjmowałem u siebie w( Po lifcie ) to odkręciłem nadkole i wyciągnołem go od strony nadkola
  21. A jak długo cyka Ci ten przekaźnik? Bo zaraz po odpaleniu zimnego grzeją świece żarowe ...ale jak obroty wzrosną do 2,5tyś to przekaźnik puszcza i nie grzeją ..a jak spadną poniżej 2,5to znowu łapie i cyka ....sprawdź to ...może oto Ci chodzi....
  22. Tutaj też jest ...ale cena http://moto.allegro.pl/wtyczka-swiecy-zarowej-audi-100-a4-a6-a2-vw-passat-i2117015654.html
  23. Witaj A skąd wiesz? Domyślam się ze nie przypuszczasz tylko podłączałeś WAG... Jeśli tak to dlaczego nie podpinasz tu logów? Z Twojego opisu raczej nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi A są tu na forum na prawdę dobrzy fachowcy ale potrzebne są im właśnie logi... Pozdrawiam
  24. mile_end .. Dzięki... no tak ,ale to jest pojedyńczy krótki adapter .wolałbym coś dłuższego i w jednym kablu.... ale jak nie będzie to trzeba będzie coś po kombinować ..... Ale Dzięki .... -------------------------------------------------------------------------------- Bardzo dziękuje Wszystkim za pomoc. Kabelek już jest zamówiony MOŻNA USUNĄĆ .
  25. Dzięki ale szukałem i takiego nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.