OLIVER
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez OLIVER
-
Twardy pedał
To ze po dłuższym postoju masz hamulec twardy to nie szkodzi ale jak go naciśniesz i odpalisz silnik to pedał powinien trochę zejść na dół i powinien być raczej miękkawy ,a nie twardy od samej góry.... Posprawdzaj połączenie od pompy Vacum może gdzieś jest nieszczelność .może pompa już nie domaga
-
Twardy pedał
Nówka ori cena kosmiczna . 8D2612107 około 1050zł..... po pytaj i na forum może ktoś ma
-
Twardy pedał
to jest to tak zwane serwo http://imageshack.us/photo/my-images/708/beztytuujll.png/
-
Cykanie, świstanie Napinacz paska?
Najpierw zrzuć pasek z alternatora i sprawdź sobie koło pasowe alternatora czy ma poślizg w jedną stronę czy nie jest zatarte ... Rolę idzie odkręcić bez demontażu napinacza (lewy gwint )
-
Łączenie kolektora dolotowego z chyba odmą lub ic.
http://moto.allegro.pl/waz-rura-turbiny-1-9-tdi-nowy-audi-a4-a6-vw-passat-i2295381289.html http://moto.allegro.pl/rura-waz-lacznik-turbiny-turbo-passat-b5-audi-a4-i2297890719.html
-
Problem z turbo
Tak trochę Ci namieszałem bo schemat który Ci posłałem nie jest od AFN ale podłączenie samej gruchy jest takie same ...a oto Ci chodziło Sorry za zamieszanie ....
-
Gdzie numer na przewodzie wspomagania
Troche tu jest mętlik bo magli też jest wiele i to zalezy jaki Ty masz ?.... numer 8D1 422 893 K. już jest wycofany ...obecnie jest 8D2 422 893 BA według etki to disel AHL... Nic nie pisze który do 1Z...moze ktoś inny Ci bardziej pomoze ....
-
Problem z turbo
Napisałem Ci jak ma być w pięta ..po co Ci szkic ..ale masz .... tam gdzie jest strzałka czerwona idzie wężyk na zaworek zwrotny (biało czarny w połowie tego wężyka jest trójnik i pod pieta jest ta grucha ..Cyba teraz wszystko masz jasne .... tu masz schemat http://www.postimage.org/image.php?v=aVdt7Hr http://imageshack.us/photo/my-images/854/beztytuuswu.png/
-
Gdzie numer na przewodzie wspomagania
Cześć ..Moze to Ci coś pomoze... http://imageshack.us/photo/my-images/710/10154682.png/
-
Problem z turbo
tu masz http://imageshack.us/photo/my-images/545/88765732.jpg/ a podłączony jest za pomocą trójnika na wężyku co idzie od N75 do zaworka zwrotnego (biało czarny zaworek)
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
Tu masz Nr Ori http://imageshack.us/photo/my-images/845/beztytuudnn.png/
-
Końcówki drążków
Według etki numeracja końcówek drążków kierownicy( A6-2000r a A4-1998r ) jest ta sam ..wiec powinny pasować 4F0 498 811
-
Alternator ma dobre ładowanie ale nie ładuje aku
Musisz odkręcić osłonę silnika pod samochodem i zobaczysz kabel (masę) od spodu....pod turbosprężarką ...Przynajmniej ja tak mama Pozdrawiam:hi:
-
[ALL] Ciężko poruszjące się drzwi.
Wystarczy zdemontować zawias dolny rozebrać , przeczyścić ,przesmarować ,poskładać i chodzi lekko ... Tam łapie rdza sworzeń w tych zawiasach...
-
[INNE] Golf IV-przy odpalaniu zimnego dymi jakby na niebiesko
Moze kolega napisze o jaki pojazd i silnik chodzi..bo nic nie wiemy tylko z domysłu... Ja jak miałem Syrene to też jak odpaliłem na zimnym kopciła na niebiesko i było wszystko ok. A tak serio..to na początek sprawdź czy swiece żarowe masz ok ,oleju w silniku nie ubywa ?
-
[INNE] Adaptacja przepustnicy za pomocą vag 311
Tomku....Jeśli tak mówisz to będzie super ..... Dzięki
-
[INNE] Adaptacja przepustnicy za pomocą vag 311
Witam... Nigdy tego nie robiłem a przyjdzie mi się zmierzyć z tym . Wkrótce będę wymieniał przepustnice w VW Golf 4 , (1,4 16V 98r) Być może że zaadaptuje się sama ,zgodnie z opisem forum ,ale jeśli nie to Znalazłem na forum temat jak się adaptuje ale trochę nie rozumie tego opisu ,a na chwile obecną nie mam możliwości tego sprawdzić .dopiero jak będę wymieniał a wymiana będzie daleko odemnie:sad:wiec chciałbym już to umieć zrobić ... Szukałem pytałem ale bez skutku ...Więc postanowiłem za pytać tu Mam prośbę do kolegów którzy znają się na adaptacji przepustnicy za pomocą WAG 311 i potrafią mi podpowiedzieć (OPISAĆ) jak to się robi krok po kroku (tak na chłopski rozum) W opisie jest tak .... Wybór 01-silnik >>>>blok pom. Mas blok 8>>>>>wybierz grupę "098">>> wpisuję "098">>>>> No właśnie i dalej nie kumam co dalej sie klika by przejść na nastawy -04>>>>i nastawy podstawowe...........by rozpocząć adaptację Jeśli by się znalazł ktoś co chciałby mi to opisać zrozumiale będę bardzo wdzięczny, Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z turbo
Jeśli Kolega chce uzyskać pomoc a są na forum dobrzy fachowcy i na pewno coś Ci poradzą to komplet logów w odpowiednim dziale ..Bo na oko to wiesz co się stał.Pozdrawiam .
-
[ALL] Pękniecia starzeniowe opon
To już są stare opony jeszcze do tego nie właściwe przechowywanie ... Nie ryzykuj ..odpuść sobie mimo ze bieżnik jest w nich bdb.
-
[ALL B5] Jak wyjąć zbiornik spryskiwaczy?
Nie wiem czy Ci coś pomogę ...ale ja jak wyjmowałem u siebie w( Po lifcie ) to odkręciłem nadkole i wyciągnołem go od strony nadkola
-
[B5 AFN] Dziwne 'cykanie' z lewej strony - przekaźniki ?
A jak długo cyka Ci ten przekaźnik? Bo zaraz po odpaleniu zimnego grzeją świece żarowe ...ale jak obroty wzrosną do 2,5tyś to przekaźnik puszcza i nie grzeją ..a jak spadną poniżej 2,5to znowu łapie i cyka ....sprawdź to ...może oto Ci chodzi....
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
Tutaj też jest ...ale cena http://moto.allegro.pl/wtyczka-swiecy-zarowej-audi-100-a4-a6-a2-vw-passat-i2117015654.html
-
[B5 AFN] Przeładowywanie na 216, co na ratunek?
Witaj A skąd wiesz? Domyślam się ze nie przypuszczasz tylko podłączałeś WAG... Jeśli tak to dlaczego nie podpinasz tu logów? Z Twojego opisu raczej nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi A są tu na forum na prawdę dobrzy fachowcy ale potrzebne są im właśnie logi... Pozdrawiam
-
[INNE] Szukam kabelka audio
mile_end .. Dzięki... no tak ,ale to jest pojedyńczy krótki adapter .wolałbym coś dłuższego i w jednym kablu.... ale jak nie będzie to trzeba będzie coś po kombinować ..... Ale Dzięki .... -------------------------------------------------------------------------------- Bardzo dziękuje Wszystkim za pomoc. Kabelek już jest zamówiony MOŻNA USUNĄĆ .
-
[INNE] Szukam kabelka audio
Dzięki ale szukałem i takiego nie ma