Treść opublikowana przez OLIVER
-
N75 do AFN z allegro
No to próbuj czyścić i zobacz na wtyczką czy masz kwadrat czy owalna z jednej strony .ja stawiam ze kwadrat jest u Ciebie...chyba ze masz już po przeróbce..i zobacz na numer swojego i porównaj sobie z linkiem ode mnie...
-
N75 do AFN z allegro
Witam zapodaj linka z tym niby ori za 120zł Myslę że te co Ty masz na myśli to do naszych AFN -ów nie podejdą bo wtyczkę by trzeba było podmienić bo mamy inną :decayed:a cena podana w sklepie (350zł) to coś koł tego z wtyczką do naszych ..... Tu masz do naszego bez przeróbek i kombinacji ZAWÓR TURBINY EGR VW AUDI SEAT 1HO906627A N75 NOWY (2433657385) - motoAllegro
-
[B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
- Jak rozpoznać sprężynę 1BA?
<br /><br /> O to ci chodziło?- Nie mogę odpalić silnika
Sprawdź czy na zaworze odcinającym (elektrozawór) który jest na pompie wtryskowej jak załączysz zapłon i jak palisz jest napięcie 12V- Jaka dysza rozprężna
Tu masz numer ori dla tego rocznika ..porównaj numer zamiennika z ori i będziesz wiedział . <br /><br />- [B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
Nie napierasz na klucz do góry ..jak założysz klucz w pionie na śrubę to napierasz na niego w kierunku filtra powietrza ...czy to takie skomplikowane ?- Analiza logów - słabo się zbiera na trzecim biegu - przepływka ?
W logu statycznym 001 trzecia kolumna to dawka paliwa ..Ty ją masz ubogą (5,0-5,2)mozesz sobie ją zwiększyć tak na 3-4mg/R... silnik nagrzany bieg jałowy (zapinasz Wag -a wchodzisz na ten blok 001 popuszczasz śruby przykręcane nastawnik do pompy(delikatnie nie za mocno) i delikatnym sukiem w nastawnik w kierunku chłodnicy lub sciany grodziowej zwiększamy lub zmniejszamy dawkę ...zaraz to widać na wagu....jak już ustawimy odpowiednią to dokręcamy popuszczone śrubki sprawdzamy raz jeszcze na wagu i to wsio.....Cały zabieg nie jest trudny ale bardzo delikatnie trzeba go wykonać bo to wszystko jest bardzo czułe na takie regulacje Zwiększając dawkę silnik powinien minimalnie lepiej się zbierać- [B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
Każdy znas ma tą sróbę z lewym gwintem ....jak złapiesz kluczem 15 za śrubę i będziesz ją niby dokręcał to cała rolka łdnie się obniży i zwolni Ci pasek a ty go złapiesz na kole alternatora i z suniesz z niego i powoli opuścisz klucz a rolka się podniesie sama na sprężynie ale pasek już będzie luźny do ściągnięcia . i tyle .- Analiza logów - słabo się zbiera na trzecim biegu - przepływka ?
patrząc na czas do 4k obrotów nie jest źle....chyba już masz za mało kucy skoro tak twierdzisz:smiley:- Prośba o analizę logów-brak mocy pow. 3200/min
no tak ale podciśnienie jest potrzebne do zaciagania sztangi w górę co wiąże się z ujmowaniem i regulacją doładowania tak?a takiego nie ma wogule- Prośba o analizę logów-brak mocy pow. 3200/min
Brak podciśnienia? jak turbo wogule nie dmucha..najpierw popatrz czy nie masz gdzieś strzelonego węża od turba do kol.ssącego .A nie majstrowałeś coś sam ? Logi robimy na nagrzanym silniku ok 90* a ty masz o wiele mniej...jeszcze kąt wtrysku jest za mały- Prosba o numer przegubu wewnetrznego
Sorry ale numeru samego przegubu u mnie nie widzę Moz ktoś inny Ci go poda mimo checi nie pomogę .- Prosba o numer przegubu wewnetrznego
jak widzisz w etce masz typ silnika podany a Ty go w profilu nie masz a co do przegubu to oczywiscie ze mozna sam przegub wymienić- Prosba o numer przegubu wewnetrznego
<br /><br /> Witaj moze to Ci pomoże ..nastepnym razem napisz coś wiecej jaki rocznik -silnik zeby wiedzieć czego szukać ..- Adaptacja przepływomierza
najwyżej skasować błąd ..który może być zapisany uszkodzonym poprzednim przep...- Pompa wtryskowa
Raczej jak ustawisz napięciena 0,740 to dawka jeszcze Ci spadnie ja tak miałem ..ale mnie nie kopcił ...Jak tak będzie a podniesiesz jeszcze dawkę to co bedzie z tyłu za tobą widać?..Obym się mylił ..Proponuję zrobić komplet logów i zamieścić na forum a Koledzy na pewno postawią diagnoze kopcenia- [A4 B61.9TDI ] Dzis dostałem klapsa w drzwi ... co dalej
a nie masz plakietki wklejonej w książce serwisowej? A drzwi do wymiany- Potrzebny nr.fabryczny sprężarki klimy
Może To Ci coś pomoże ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting- Proszę o analizę logów
Przepraszam ...już działa ... http://imageshack.us/photo/my-images/710/beztytuuksj.png/- Proszę o analizę logów
Tu masz numer dla AFN. http://imageshack.us/photo/my-images/833/beztytuuvoa.png/- Czy 19" alu wejdzie bez problemu ?
Osobiście bym nie założył kółek 19"na nasze drogi góra 17".Ale jak widać są i zwolennicy- Problem z ABS
A czy te koła ktore zmieniłeś na przodzie (letnie) są tej samej wielkości co z tyłu? Podejrzewam ze nie i temu reaguje ABS sprawdź sobie najpierw to....- Odpływ wody
Może to Wam pomoże http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=89015.0;highlight=odp%B3yw+wody+z+klimatyzacji- Turbina
http://imageshack.us/photo/my-images/28/80336283.png/ - Jak rozpoznać sprężynę 1BA?