Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Tak? pokaż mi Filtrona OP525 za 10zł:eusathink:Ja wiem ze Filtron to dobra firma. np tu :FILTR OLEJU OP 525 VW, SEAT, VOLVO, AUDI (2596034826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w sklepie sie pytałem i jak dla mnie jest za 7zł ,mayle germany za 9zł,bosch za 14zł No to gratuluje w poszukiwaniach i dobrego sklepu z dużymi dla Ciebie upustami .... Ja nie zmieniam zdania odnośnie kombinacji zamiany filtrów (z mniejszego na większe) .Stosuję takie jak powinny być a co do firmy to jest nią Knecht....
  2. Czekamy na konkrety i może wyrysujesz schemacik podłączenia...Tego N18 A koledzy oszacują Czy to ma sens co piszesz :eusathink:Bo dotąd twierdzisz tylko ze nie masz czasu :facepalm:a to tylko trzy wężyki Nie pamiętasz ?A może podasz to forum gdzie to wyczytałeś Jak pisałeś wyżej.
  3. Tak? pokaż mi Filtrona OP525 za 10zł:eusathink:Ja wiem ze Filtron to dobra firma.
  4. Witaj Przyglądałem sie wymiarom obu filtrom i powiem Ci...... Ze aż tak dużo się one nie różnią poza średnicą filtra (Wymiar A) Gdzie : OP525/1 wynosi a w OP525 wynosi A-75mm------------------------- A-94mm B-69,5 mm-------------------- -- B- 72 mm C-61,5 mm-------------------- ---C- 62,5 mm H-138 mm------------------------ H - 139 mm G- 16mm ------------------------- G-16mm Nie wiem jak to działa w praktyce ale jak widać przykręcić się go da uszczelka raczej też załapie na chłodniczce. ale ze będzie wystawał poza chłodniczkę oleju (tak mi się wydaje )bo według Etki chłodniczki różnią się literkami na końcu,a i filtry też są różne dedykowane pod chłodniczkę Piszesz ze te OP525 są tańsze 10zł a jak by ktoś poszukałto by znalazł OP521/1jeszcze taniej bez kombinacji to jeden z przykładów... FILTR OLEJU AUDI 80 B4 TDI AUDI 80 B 4 W-wa (2626805392) - motoAllegro Z tego co widać to jakby sie dało to niektórzy załozyli by do samochodu byle co,byle by się dało przykręcić, byle by jako tako spełniało zadanie Najważniejsze to niska cena Nie popieram tego rodzaju praktyk:thumbdown: To moja opinia na ten temat .Moze ktoś coś doda do tego:smiley:
  5. Marcin .... Patrząc na na Twój opis to masz reflektory starego typu na żarówkę H4 Ta? Jeśli tak to nie podejdą . One są dedykowane pod żarówki H7 A jeśli masz nowe soczewkowe reflektory na żarówki (H7) to czy nie lepiej kupić trochę droższe z cienkimi przetwornicami które montujesz pod reflektorem we wnece na przetwornice i nie ma problemu z szukaniem miejsca na nie, nie robią zakłóceń radia itp. coś takiego.... Zestaw xenon slim H7M Ale minimum o spryskiwacze reflektorów nie zapomnij sobie
  6. Dzięki Tomku za obszerne wyjaśnienie .Może się to komu jeszcze przyda Byłem podobnego zdania ,że taka zamiana nie będzie miała powodzenia Zobaczymy co powie na to Kol. "Speckom" On podobno na takiej podmianie śmiga:eusathink:
  7. Sam jestem ciekaw jak to podłączenie będzie wyglądało i czy ktoś jeszcze potwierdzi zamianę tego zaworu elektromagnetycznego zwanego N75 Na przetwornik ciśnienia zwanego N18 Bo o tym rozmowa
  8. kup sobie lub zamień na Knechta OC 257 A Bosch to powinien być taki FILTR OLEJU BOSCH AUDI A4 A6 VW PASSAT 1.9 TDI (2572825971) - motoAllegro
  9. Cześć Tu byś coś nie dobrał? SPINKA WKRĘT MOCOWANIE OSLONY SILNIKA AUDI SKODA VW - Pozostałe - Części karoserii - Części samochodowe - Motoryzacja auto części Legnica albo tu http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=spinka+os%C5%82ony+silnika+audi&category=620
  10. Potwierdzam Zainwestuj w kosiarkę spalinową a nie będziesz żałował Polecam kosiarkę z silnikiem Briggs & Stratton Niezawodne
  11. Masz dobrze podpięte!!!
  12. 1-------pompa Vakum 2-------EGR 3-------filtr powierza Tak ma być
  13. schematu nie mam ale może to Ci coś pomoże,
  14. Jeśli chcesz byś nie łapał błędów w sterowniku to nic nie odłączaj EGR możesz sobie zaślepić ale N18 zostaw podłączony Jak go wypniesz z wtyczki zaraz wyskoczy Ci błąd....Sprawdzone
  15. to masz gruszkę o którą Koledze Damianowi chodziło
  16. Nie ma różnicy miedzy avantem a sedanem różnica jest w twardości sprężyny zobacz jakie oznaczenie masz na wlepce w bagażniku i takich sprężyn szukaj.. Tu masz przykład myslę ze Ci to pomoże
  17. No tak ..Chyba byłeś szybszy kilak sekund.... Na starym forum była info ze ktoś już udzielił w tym czasie wiadomości ..a teraz jej nie ma
  18. Zaraz zaraz....Ale kontrola hamulca ręcznego jest zupełnie osobna (koło ładowanie akumulatora) więc ta kontrolka co "Lejo 1992"podał nie ma nic wspólnego z hamulcem ręcznym.
  19. Według mnie od razu powinny świecić wybraną barwą światła ... Chyba coś sprzedawca poknocił Ci....
  20. Witaj Jak nie chcesz iść w koszty to ATE proponuje kontaktuj się z TOM77 miał dobre ceny
  21. Moim zdaniem nie ma sensu wymieniać piasty jak buczy łożysko .... Miałem podobny objaw wymieniłem łożyska od razu z obydwu stron i cisza i spokój na dłuższy czas. Tylko łożyska oczywiście z górnej półki.
  22. Jak chcesz wyciągnąć czujnik nie uszkadzając go to najlepiej zdemontować przegub i od środka go wyciśniesz i przy okazji wyczyścisz sobie pierścień ABS ale to już troszke roboty jest .... A Twoją metodą obrotu i wyciągania go ..to może sie udać ale nie musi... ... Jak jest złapany brudem i rdzą to możesz go uszkodzić i będzie do wymiany .
  23. Tu masz zestaw które przetwornice montujesz pod reflektorem i nic nie widać .. Barwę światła polecam 4300k No i co najmniej spryski reflektorów montaż Cię czeka ... Zestaw xenon slim H7R
  24. Marek ..A co mają te swieczki do obecnych temperatur na zewnątrz? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- Kolego ...Pisze tak bo nie wiem jak masz na imie bo profil nie uzupełniony ... Taki temat o nagrzewaniu już był poszukaj .jak jesteś ciekawy ale powiem ci ja też mam AFN i wcale tak szybko sie nie nagrzewa jak innym co opisywali w tym temacie co był Tak ze się nie przejmuj . Jak łapie temperaturę i ją trzyma ładnie to ja bym sobie nie szukał problemu .pozdrawiam
  25. fotki super tylko sobie kliknij na nie.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.