Treść opublikowana przez OLIVER
-
3 poduszki pod silnik
Nic nie wspominałeś o poduszkach od skrzyni ... A co do poduszek od Q to nie wiem ja Ci znalazłem to o co prosiłeś . 2001r AVJ Jesli numery Ci się zgadzają to powinna pasować ...... a jeśli chodzi o poduszki skrzyni to podaj kod skrzyni .
-
3 poduszki pod silnik
Czy oto Ci chodzi? Poduszki pozycja 6,7 odbojnik
-
Syczy przy podszybiu przewód po zgaszeniu auta.
Dzięki kolego. ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Dokładnie właśnie ten element gdy poruszam przewodami syczy, jak nie ruszam to nic. To nic poważnego? mam to zbagatelizować? http://s13.postimage.org/g3ss9oaqr/jpg2.jpg <br /><br /> To normalna rzecz przecież ta rureczka siedzi w kołnierzu gumowym i jak nią poruszasz na boki to traci szczelność wszystko masz ok...
-
Filtr oleju Knecht
Jest to górna półka filtrów Polecam :good:a koszt nie wiele więcej od pozostałych..do 1,6 nie znam ceny
-
Syczy przy podszybiu przewód po zgaszeniu auta.
Cyba raczej chodzi o rureczkę pod ciśnienia która idzie od Vacum do serwa zlokalizuj to i po dociskaj by nie syczało bo syczeć nie powinno....
-
Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??
Grzybek ........ Chyba o tym mowa .......
-
Wąż turbiny audi a4 130km
Czy oto Ci chodzi?
-
Potrzebuję dwa kody z ETKA. Prośba o pomoc
Dokładnie tak jak napisałeś Piotrze....
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
No tak jest troszkę głośno ........ No to nie wiem co Ci mam poradzić ..:eusathink:być moze ze to turbo Ci się przycina jak koledzy Ci wyżej pisali .....
-
[B5 AFN] Sprawdzenie chłodnicy oleju
No chyba nikt z forum bubla Ci nie sprzeda .a jak nie ufasz to tu masz nowy zamiennik ...... CHLODNICZKA CHŁODNICA OLEJU AUDI A4 A3 (2680825279) - motoAllegro No chyba ze ori ASO ale to koszt prawie 600zł No i o nowym oringu (uszczelce pod chłodniczkę ) nie zapomnij w ASO około 40zł
-
Czy w adp nagrzewnica jest taka sama w klimatroniku jak i bez klimy
Wyglada na to ze nie ma różnicy czy z klimą czy bez zobacz
-
[B5 AFN] Sprawdzenie chłodnicy oleju
Kolego nie baw się w spawanie kup sobie używaną i po sprawie .....Może na forum ktoś ma zapytaj ....
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Przecież pisałem Ci ze specjalnie to sprawdzałem i nic się nie stanie ....... Niech ktoś kto Ci bedzie trzymał na gazie nogę niech obserwuje na Wagu by jednak nie przekraczać te 2200 mbar. A po kontroli sprawdź sobie czy nie łyknoł czasem błędu...
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
to trzeba było go podkręcić wyżej by załapał te2000 mbar i jak nie będziee słychać syczenia to to syczenie nie ma nic wspólnego z doładowaniem .....A jeśli jest nieszczelność (syczenie) to musi się ujawnić ...przy tm ciśnieniu (2000mar) Jest to do sprawdzenia ....Sam przed chwilą testowałem ,ja nie odkręcałem gruchy tylko wężyk na " krótko " rurka podciśnienia przy grodzi-grucha,pomijając układ sterowaniaN75 Osiąga 2000mbar przy 3400o/m Jeszcze dodam ze mnie przy około 2500o/m ciśnienie pokazuje ponad 1500mbar.ocztwiście na " krótko "
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
No troche to dziwna sprawa ze syczenie ciągle jest i nie potrafisz tego zlokalizować zwłaszcza na postoju .Zastanawiam się czy to syczenie od turbiny czy czasem nie od wydechu..sprawdzałeś bod samochodem ?nie ma gdzieś nieszczelnosci na wydechu? a próbowałeś jazdy z popuszczonym wydechem za turbiną ? (zrobić szparę 5mmi jazda próbna )by wykluczyć przy pchany wydech Moze to Ci się wydawać dziwne .ale wszystko trzeba posprawdzać
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Hmmm a co z tym syczeniem ? bo nic nie wspomniałeś jest ? nie ma? No i zrób jeszcze tego loga 011 z podwieszoną gruchą do 2500o/m Twardoscią węża się nie przejmuj .bo turbina Ci ładuje ...tylko by mogła troszkę wcześniej wstawać
-
Jakie dekielki
sprawdź sobie czy to ten numer felgi jeśli tak to numer dekielków pozycja -6 . około 45zł sztuka
-
N18 a N75
12-EGR 13-turbo
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
na łączeniu części zimnej jest oring uszczelniający Czyżby się podwinoł? pękł?:eusathink:trudno powiedzieć rozbierałeś to?
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Już na zimówkach :banan:w tym tygodniu śniegiem straszą :decayed:więc chyba nie ma na co czekać
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Pytasz co to da?? A to da ze turbina bedzie ładowała prawie maksa i syczenie powinno się pojawić .o ile takowe istnieje od doładowania a ty będziesz go mógł zlokalizować a jak jest wpięty zawór N75 to już nie ma takiego doładowania na postoju...
-
Jak wymienić łożysko visco
Może to Ci pomoże ..... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-wymiana-sprzegla-wiskotycznego-adr-sciagania-przodu-manual-123815/#post2239330
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Witaj ... No i nie ma rewelacji .....weź jeszcze odkręć gruszkę ( dwie nakrętki M 6 od dołu gruszki )i zaciągnij ją ze sztangą do góry na maksa i podwiąż by nie opadła ,wężyk podciśnienia z gruszki zaślep śrubką 4 i powtórz loga 011 do 2500 o/m. A jak to zrobisz dobrze by było by Ci ktoś przytrzymał na tych 2500 obrotach a Ty posprawdzał pod maską gdzie to syczy
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
No to jak nie robiłeś logów to skąd wiesz ze nic nie dało tak na wyczucie?? Chcący doprowadzić doładowanie do ładu to trzeba ale niestety się napracować " bez pracy nie ma kołaczy...."Znasz to przysłowie? Ja miałem podobny problem ale wykonywałem kolegów podpowiedzi i oczywiście opierałem się na logach .w końcu udało się doprowadzić do ładu i obecnie nie mam problemów A Ty jak widzę coś zrobisz i się przejedziesz i twierdzisz "ale to i tak nic nie dało "
-
Jak sprawdzić stan wahaczy?
Jeśli jesteś pewien że tylko jeden wahacz jest padnięty to wymień tylko jego .Ale jak jest spory przebieg na zawiasie to w przyszłości polegną następne .Tak ze to jest sygnał na inwestycje w zawias .