Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. OLIVER odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Nic nie wspominałeś o poduszkach od skrzyni ... A co do poduszek od Q to nie wiem ja Ci znalazłem to o co prosiłeś . 2001r AVJ Jesli numery Ci się zgadzają to powinna pasować ...... a jeśli chodzi o poduszki skrzyni to podaj kod skrzyni .
  2. OLIVER odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Czy oto Ci chodzi? Poduszki pozycja 6,7 odbojnik
  3. Dzięki kolego. ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Dokładnie właśnie ten element gdy poruszam przewodami syczy, jak nie ruszam to nic. To nic poważnego? mam to zbagatelizować? http://s13.postimage.org/g3ss9oaqr/jpg2.jpg <br /><br /> To normalna rzecz przecież ta rureczka siedzi w kołnierzu gumowym i jak nią poruszasz na boki to traci szczelność wszystko masz ok...
  4. Jest to górna półka filtrów Polecam :good:a koszt nie wiele więcej od pozostałych..do 1,6 nie znam ceny
  5. Cyba raczej chodzi o rureczkę pod ciśnienia która idzie od Vacum do serwa zlokalizuj to i po dociskaj by nie syczało bo syczeć nie powinno....
  6. Grzybek ........ Chyba o tym mowa .......
  7. OLIVER odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B6
    Czy oto Ci chodzi?
  8. Dokładnie tak jak napisałeś Piotrze....
  9. No tak jest troszkę głośno ........ No to nie wiem co Ci mam poradzić ..:eusathink:być moze ze to turbo Ci się przycina jak koledzy Ci wyżej pisali .....
  10. No chyba nikt z forum bubla Ci nie sprzeda .a jak nie ufasz to tu masz nowy zamiennik ...... CHLODNICZKA CHŁODNICA OLEJU AUDI A4 A3 (2680825279) - motoAllegro No chyba ze ori ASO ale to koszt prawie 600zł No i o nowym oringu (uszczelce pod chłodniczkę ) nie zapomnij w ASO około 40zł
  11. Wyglada na to ze nie ma różnicy czy z klimą czy bez zobacz
  12. Kolego nie baw się w spawanie kup sobie używaną i po sprawie .....Może na forum ktoś ma zapytaj ....
  13. Przecież pisałem Ci ze specjalnie to sprawdzałem i nic się nie stanie ....... Niech ktoś kto Ci bedzie trzymał na gazie nogę niech obserwuje na Wagu by jednak nie przekraczać te 2200 mbar. A po kontroli sprawdź sobie czy nie łyknoł czasem błędu...
  14. to trzeba było go podkręcić wyżej by załapał te2000 mbar i jak nie będziee słychać syczenia to to syczenie nie ma nic wspólnego z doładowaniem .....A jeśli jest nieszczelność (syczenie) to musi się ujawnić ...przy tm ciśnieniu (2000mar) Jest to do sprawdzenia ....Sam przed chwilą testowałem ,ja nie odkręcałem gruchy tylko wężyk na " krótko " rurka podciśnienia przy grodzi-grucha,pomijając układ sterowaniaN75 Osiąga 2000mbar przy 3400o/m Jeszcze dodam ze mnie przy około 2500o/m ciśnienie pokazuje ponad 1500mbar.ocztwiście na " krótko "
  15. No troche to dziwna sprawa ze syczenie ciągle jest i nie potrafisz tego zlokalizować zwłaszcza na postoju .Zastanawiam się czy to syczenie od turbiny czy czasem nie od wydechu..sprawdzałeś bod samochodem ?nie ma gdzieś nieszczelnosci na wydechu? a próbowałeś jazdy z popuszczonym wydechem za turbiną ? (zrobić szparę 5mmi jazda próbna )by wykluczyć przy pchany wydech Moze to Ci się wydawać dziwne .ale wszystko trzeba posprawdzać
  16. Hmmm a co z tym syczeniem ? bo nic nie wspomniałeś jest ? nie ma? No i zrób jeszcze tego loga 011 z podwieszoną gruchą do 2500o/m Twardoscią węża się nie przejmuj .bo turbina Ci ładuje ...tylko by mogła troszkę wcześniej wstawać
  17. OLIVER odpowiedział(a) na seek temat w Audi A4 B8
    sprawdź sobie czy to ten numer felgi jeśli tak to numer dekielków pozycja -6 . około 45zł sztuka
  18. 12-EGR 13-turbo
  19. na łączeniu części zimnej jest oring uszczelniający Czyżby się podwinoł? pękł?:eusathink:trudno powiedzieć rozbierałeś to?
  20. Już na zimówkach :banan:w tym tygodniu śniegiem straszą :decayed:więc chyba nie ma na co czekać
  21. Pytasz co to da?? A to da ze turbina bedzie ładowała prawie maksa i syczenie powinno się pojawić .o ile takowe istnieje od doładowania a ty będziesz go mógł zlokalizować a jak jest wpięty zawór N75 to już nie ma takiego doładowania na postoju...
  22. Może to Ci pomoże ..... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-wymiana-sprzegla-wiskotycznego-adr-sciagania-przodu-manual-123815/#post2239330
  23. Witaj ... No i nie ma rewelacji .....weź jeszcze odkręć gruszkę ( dwie nakrętki M 6 od dołu gruszki )i zaciągnij ją ze sztangą do góry na maksa i podwiąż by nie opadła ,wężyk podciśnienia z gruszki zaślep śrubką 4 i powtórz loga 011 do 2500 o/m. A jak to zrobisz dobrze by było by Ci ktoś przytrzymał na tych 2500 obrotach a Ty posprawdzał pod maską gdzie to syczy
  24. No to jak nie robiłeś logów to skąd wiesz ze nic nie dało tak na wyczucie?? Chcący doprowadzić doładowanie do ładu to trzeba ale niestety się napracować " bez pracy nie ma kołaczy...."Znasz to przysłowie? Ja miałem podobny problem ale wykonywałem kolegów podpowiedzi i oczywiście opierałem się na logach .w końcu udało się doprowadzić do ładu i obecnie nie mam problemów A Ty jak widzę coś zrobisz i się przejedziesz i twierdzisz "ale to i tak nic nie dało "
  25. Jeśli jesteś pewien że tylko jeden wahacz jest padnięty to wymień tylko jego .Ale jak jest spory przebieg na zawiasie to w przyszłości polegną następne .Tak ze to jest sygnał na inwestycje w zawias .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.