Treść opublikowana przez OLIVER
-
Czy to czujnik położenia wału?
Tomek...To podaj ten numer tego czujnika co kupiłeś bo ten co podałeś (0281002223)nie wchodzi nigdzie
-
1.9 TDI 90 KM sam zgasł i odpalił w czasie jazdy, pomocy...
Może to dziwnie zabrzmi ale sprawdź masę miedzy silnikiem a karoserią w jakim jest stanie i czy dobrze łączy... A jeszcze mi przyszło na myśl ....Skoro mocno pada : Czy odpływy wody masz drożne na podszybiu pod aku? Nie stoi tam woda?Czy do skrzynki sterownika silnika nie dostała sie woda? Sprawdź to to ważne !!!! ....
-
Wymiana amortyzatorów - tył. <foto>
Dawid .....Jeśli dalej interesuje Cie to to : Do 98roku występuje taki A od 99roku taki Jak widać jest różnica
-
przewody miedziane - długości
A ten drugi to nie podają wymiaru ale ma około 200 MM:hi:
-
Nowy N75 i nowy problem
A to ciekawe z tą blokadą Ma jeszcze ją ktoś? Ja nie mam i spokojnie pojedzie lepiej
-
Wymiana komputera
Uzupełnij profil bo mało danych by Ci dokładnie pomóc
-
Czy to czujnik położenia wału?
Czy oto Ci chodzi?
-
śruba spustowa w misie olejowej - a4 b6 - 1/8T
- Wymiaiana rozrządu a termostat
Pytasz czy masz termostat? w każdym silniku w samochodzie jest termostat..A czy go musisz wymieniać przy wymianie rozrządu? Nie musisz jeśli twierdzisz ze masz go dobry.. Do wymiany termostatu nie potrzeba rozbierać przodu tak jak do rozrządu- Cieknie pompa wtryskowa
Silnik nagrzany -wolne obroty-001 (trzecia rubryka od lewej mg/R)- Cieknie pompa wtryskowa
Co do uszczelniania nastawnika to nie ma filozofii ....wymieni uszczelki pod nastawnikiem i pod dekielkiem (koszt uszczelek coś 20pare zł) potem ustawi dawkę i to tyle a jaką dawkę Ci ustawi to już mozesz sobie sprawdzić jak masz Vag..A co do pozostałości to już nie wiem co Ci odpowie ale czy było potrzeba zwalenia przodu ? Nie szło tego tak ob lukać :eusathink:Zobaczysz co Ci powie- Pompa wtryskowa słabo ssie paliwo
Kolego.To jaki problem weź ze dwa trzy metry wężyka (najlepiej przeźroczystego ) i pojemnik z paliwem ustaw na ziemi obok auta zdejmij przewód z filtra (zasilający)podłącz ten , po odpowietrzaj wszystko ładnie i palimy i sam się przekonasz czy ciągnie czy nie a powinno bez problemu...- Pompa wtryskowa słabo ssie paliwo
A czy to tak samo się stało?czy coś kombinowałeś ? Przewody paliwowe wypinałeś przy zbiorniku jak dmuchałeś je kompresorem?Wyciągałeś czujnik paliwa ze smokiem ze zbiornika ? nie jest zapchany smok? no i filtr paliwa w jakim jest stanie ...zacznij od tego najpierw może ..- Co w takiej sytuacji ? ET...
To jeszcze ładniej się będzie prezentowało niż przy ET45.. Po srawdzaj dobrze ,przejedź się na nich czy wszystko Ok no i jak Ci się podobają ..to Handluj cenę ...- Co w takiej sytuacji ? ET...
Według mnie jeśli wszystko inne się zgadza poza ET(42) to te 3mm na zewnątrz to raczej nie powinno być widać różnicy ale nich inni potwierdzą .- Numer uszczelki przed przepustnicą
Dokładnie jak piszesz Karolu...Ale nie wiadomo do czego ona mu jest potrzebna bo w założonym wątku ma opis silnika "ALL" a takiego motoru w etce nie ma w tym roczniku i pojemności Pisałem gościowi by uzupełnił profil by było coś wiadomo ale to chyba jakiś problem dla Niego..- Numer uszczelki przed przepustnicą
Powinieneś uzupełnić profil Nie wiem czy oto Ci chodzi ale to do silnika 1,6-1,8 o oznaczeniu ADP, AEB, AHL, AKM, A oznaczenia ALL jak masz w prefiksie w tym roczniku nie znalazłem- Łącznik
- Ile przewodów pływak zbiornika
W 1,9 (AFN) wystarczyły by tylko dwa przewody gdyż w zbiorniku jest tylko pływak ze smokiem ssawnym nie ma pompki Paliwo jest zasysane przez pompę wtryskową..Przewody tylko są podłączone do (nazwę to opornicą) by pokazywało nam poziom paliwa w zbiorniku...i wykorzystane są tylko dwa przewody. A że idą cztery przewody to producent wykorzystuje wiązki które również są stosowane w wersjach z innym silnikiem gdzie jest pompka paliwa w zbiorniku ...... Takie jest moje zdanie na ten temat i nie martw się tym ze masz cztery przewody w wiązce ....Masz wszystko OK.....- Jaki mam przegub zewnętrzny?
Witam, Sorki, że się wtrącam w cudzy wątek... Czy mógłbyś sprawdzić w etce numer półosi napędowych i przegubu wewnętrznego 1.8T silnik AJL rocznik 1998. Dzięki Czy oto ci chodziło?- Jaki mam przegub zewnętrzny?
Moze to Ci pomoże ...- Kierownica nierówno odbija
Sam widzisz jaki masz płyn.A jaki ma być ?ZIELONY.. Płyn już masz z pewnością stary do wymiany .... kup sobie nowy płyn zrób płukani układu zalej nowym od powietrzyj i zobaczysz Ale moim zdaniem chyba szukasz sobie problemów- Numer katalogowy - korek obudowy filtra oleju
Dokładnie ..numer sie zgadza tylko nazw inna jak kolega wyzej napisał " KAPA " Według etki 80zł- 3 poduszki pod silnik
Ta pozycja występuje jako komplet z tą łapą ...ale jeśli chcesz numer to podaj kod skrzyni inaczej nie podam ci dokładnego numeru tej części KUMASZ?- 3 poduszki pod silnik
Zaznacz o co ci chodzi i podaj kod skrzyni ...masz go na wlepce w bagażniku koło kodu silnika jeśli chcesz bym ci podał prawidłowy numer części ..... - Wymiaiana rozrządu a termostat