Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Tomek...To podaj ten numer tego czujnika co kupiłeś bo ten co podałeś (0281002223)nie wchodzi nigdzie
  2. Może to dziwnie zabrzmi ale sprawdź masę miedzy silnikiem a karoserią w jakim jest stanie i czy dobrze łączy... A jeszcze mi przyszło na myśl ....Skoro mocno pada : Czy odpływy wody masz drożne na podszybiu pod aku? Nie stoi tam woda?Czy do skrzynki sterownika silnika nie dostała sie woda? Sprawdź to to ważne !!!! ....
  3. Dawid .....Jeśli dalej interesuje Cie to to : Do 98roku występuje taki A od 99roku taki Jak widać jest różnica
  4. A ten drugi to nie podają wymiaru ale ma około 200 MM:hi:
  5. A to ciekawe z tą blokadą Ma jeszcze ją ktoś? Ja nie mam i spokojnie pojedzie lepiej
  6. Uzupełnij profil bo mało danych by Ci dokładnie pomóc
  7. Pytasz czy masz termostat? w każdym silniku w samochodzie jest termostat..A czy go musisz wymieniać przy wymianie rozrządu? Nie musisz jeśli twierdzisz ze masz go dobry.. Do wymiany termostatu nie potrzeba rozbierać przodu tak jak do rozrządu
  8. Silnik nagrzany -wolne obroty-001 (trzecia rubryka od lewej mg/R)
  9. Co do uszczelniania nastawnika to nie ma filozofii ....wymieni uszczelki pod nastawnikiem i pod dekielkiem (koszt uszczelek coś 20pare zł) potem ustawi dawkę i to tyle a jaką dawkę Ci ustawi to już mozesz sobie sprawdzić jak masz Vag..A co do pozostałości to już nie wiem co Ci odpowie ale czy było potrzeba zwalenia przodu ? Nie szło tego tak ob lukać :eusathink:Zobaczysz co Ci powie
  10. Kolego.To jaki problem weź ze dwa trzy metry wężyka (najlepiej przeźroczystego ) i pojemnik z paliwem ustaw na ziemi obok auta zdejmij przewód z filtra (zasilający)podłącz ten , po odpowietrzaj wszystko ładnie i palimy i sam się przekonasz czy ciągnie czy nie a powinno bez problemu...
  11. A czy to tak samo się stało?czy coś kombinowałeś ? Przewody paliwowe wypinałeś przy zbiorniku jak dmuchałeś je kompresorem?Wyciągałeś czujnik paliwa ze smokiem ze zbiornika ? nie jest zapchany smok? no i filtr paliwa w jakim jest stanie ...zacznij od tego najpierw może ..
  12. To jeszcze ładniej się będzie prezentowało niż przy ET45.. Po srawdzaj dobrze ,przejedź się na nich czy wszystko Ok no i jak Ci się podobają ..to Handluj cenę ...
  13. Według mnie jeśli wszystko inne się zgadza poza ET(42) to te 3mm na zewnątrz to raczej nie powinno być widać różnicy ale nich inni potwierdzą .
  14. Dokładnie jak piszesz Karolu...Ale nie wiadomo do czego ona mu jest potrzebna bo w założonym wątku ma opis silnika "ALL" a takiego motoru w etce nie ma w tym roczniku i pojemności Pisałem gościowi by uzupełnił profil by było coś wiadomo ale to chyba jakiś problem dla Niego..
  15. Powinieneś uzupełnić profil Nie wiem czy oto Ci chodzi ale to do silnika 1,6-1,8 o oznaczeniu ADP, AEB, AHL, AKM, A oznaczenia ALL jak masz w prefiksie w tym roczniku nie znalazłem
  16. OLIVER odpowiedział(a) na krzysztofquattro temat w Audi A4 B5
    motoAllegro
  17. W 1,9 (AFN) wystarczyły by tylko dwa przewody gdyż w zbiorniku jest tylko pływak ze smokiem ssawnym nie ma pompki Paliwo jest zasysane przez pompę wtryskową..Przewody tylko są podłączone do (nazwę to opornicą) by pokazywało nam poziom paliwa w zbiorniku...i wykorzystane są tylko dwa przewody. A że idą cztery przewody to producent wykorzystuje wiązki które również są stosowane w wersjach z innym silnikiem gdzie jest pompka paliwa w zbiorniku ...... Takie jest moje zdanie na ten temat i nie martw się tym ze masz cztery przewody w wiązce ....Masz wszystko OK.....
  18. Witam, Sorki, że się wtrącam w cudzy wątek... Czy mógłbyś sprawdzić w etce numer półosi napędowych i przegubu wewnętrznego 1.8T silnik AJL rocznik 1998. Dzięki Czy oto ci chodziło?
  19. Moze to Ci pomoże ...
  20. Sam widzisz jaki masz płyn.A jaki ma być ?ZIELONY.. Płyn już masz z pewnością stary do wymiany .... kup sobie nowy płyn zrób płukani układu zalej nowym od powietrzyj i zobaczysz Ale moim zdaniem chyba szukasz sobie problemów
  21. Dokładnie ..numer sie zgadza tylko nazw inna jak kolega wyzej napisał " KAPA " Według etki 80zł
  22. OLIVER odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Ta pozycja występuje jako komplet z tą łapą ...ale jeśli chcesz numer to podaj kod skrzyni inaczej nie podam ci dokładnego numeru tej części KUMASZ?
  23. OLIVER odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Zaznacz o co ci chodzi i podaj kod skrzyni ...masz go na wlepce w bagażniku koło kodu silnika jeśli chcesz bym ci podał prawidłowy numer części .....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.