Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Witaj Wiesz jak to mówią ? "żeń się chłopie po co masz mieć lepiej od nas " A tak naprawdę to gratulację i wszystkiego dobrego Wam życzę już dziś
  2. tak nie trzeba zdejmować zderzaka natomiast trzyma sie na trzech śrubach dwie co widać z góry a trzecie jest jak by z tyłu reflektora i dojście jest kłopotliwe trochę ,trzeba torx (bodajże 30) długim przez otwór podejść do niej ,a następnie jest jeszcze wsunięty do takiego uszka ,ale to już nie problem z wyjęciem go
  3. Witam Zdecydowanie popieram przed mówców a ASO mnie powiedzieli 1800zł a ja zrobiłem rozrząd, pompę wody i paski nowe za 800 I też markowe części górna półka Mechanik wziął za robotę 150 zł,a ASO to mają chyba za godzinę tyle Ale decyzja należy do Ciebie
  4. Witam dodam moje trzy grosze Oglądałem filmiki i na pierwszym z nich przy odpaleniu widać jak silnik wchodzi prawie na na dwa tyś obrotów , A u mnie sprawdzałem nie wchodzi nawet na tysiąc przy odpaleniu ,oczywiście bez gazu .Na pewno dostaje dużą dawkę paliwa i stąd to przy kopcenie Coś na pewno kolega ma nie tak ale trudno powiedzieć co
  5. Witam Jeśli Ci nikt nie odpowie to w ASO podajesz dane pojazdu i oni Ci powiedzą Jaki powinien być oryginalny olej i ile wchodzi do skrzyni Jeśli będziesz chciał zalać oryginalnym to i tak na pewno go zakupisz w ASO bo raczej gdzieś indziej go nie dostaniesz wiem z doświadczenia mojego Jeszcze jedno do korka spustowego musi być specjalny klucz operacja nie jest tania ale warto ,wiesz co masz i na czym jeździsz pozdrawiam
  6. Nie nie razem z podszybiem ,ja mam nasuwaną na obudowę filtra pyłkowego taką wąską rynienkę ,wzdłuż podszybia . Chcąc wyciągnąć filtr to musisz ją pierw wyciągnąć bo inaczej jest to nie możliwe .może teraz będziesz wiedział o co chodzi pozdrawiam
  7. johnybravo Nad filtrem powinna być taka rynienka plastikowa mała ,masz ją ??
  8. Witam Ktoś szukał , proszę bardzo http://www.allegro.pl/item646305717_reperaturka_zlacze_vw_passat_audi_a4_a6_1_9_tdi.html http://moto.allegro.pl/item646813708_zlacze_elastyczne_audi_a4_a6_vw_passat_tdi.html same plecionki też są dostępne http://moto.allegro.pl/search.php?string=audi&from_showcat=1&category=18863&country=1
  9. OLIVER odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Witam goldik. Chyba to normalne bo przecież odbierasz dodatkowo ciepło z nagrzewnicy i czas nagrzania automatycznie sie zwiększa Ja u siebie zauważyłem podobną sytuacje Jeśli sie mylę to niech mnie ktoś poprawi Pozdrawiam
  10. Witam Bardzo dziękuje Panom za informację Pozdrawiam Proszę o usunięcie wątku
  11. Witam szanowne grono Czy słyszał ktoś coś na ten temat : że po Wielkiej Brytanii nie można jeździć polskimi samochodami ,bądź czy zostało wprowadzone jakieś ograniczenie dla polskich samochodów Bardzo dziękuję z góry za wszelkie informację Pozdrawiam
  12. Witam Wszystko OK czujnik wymieniony temperatura pokazywana jest zgodna z otoczeniem Proszę szanowne grono moderatorów o usunięcie wątku by nie zaśmiecać forum dzięki i Pozdrawiam
  13. Witam A czy Ty sam będziesz sobie ten rozrząd wymieniał , bo jesli tak to sie nie wtrącam a jeśli mechanik to niech on sobie zakupi wszystkie części tylko te z górnej półki i będziesz miał jakąś gwarancję na to .Słyszałem że na Allegro można nabyć podróbki jeśli chodzi o pasek .czasem pare złotych za oszczędzone na kupnie może przynieść niespodziankę i to kosztowną . Ale decyzję pozostawiam Tobie Pozdrawiam
  14. Witam Pana "mily" Po przeczytaniu wiadomości poszedłem zaraz do garażu i zrobiłem tak jak mówiłeś , wypiąłem stary czujnik i załączyłem zapłon , i na wyświetlaczu pokazało +18*C , wyłączyłem zapłon i ponownie podpiąłem NOWY czujnik i tu miła niespodzianka pokazuje +17,5*C,rewelacja . Wypiłem nowy i podłączyłem spowrotem stary i tu ząk +4,5*C A więc ewidentnie stary czujnik jest niesprawny , czeka mnie tylko podmiana i będzie OK Ciekawi mnie tylko czemu jak wczoraj przyjechałem z ASO do domu i na ciepłym silniku robiłem podmianę czujnika to nie było różnicy,jak stary pokazywał to nowy tylko o 1*C więcej . Ale już myślę że będzie OK Bardzo dziękuję za pomoc Pozdrawiam
  15. Tak dokładnie jest jak piszesz ,po rozłączeniu temperatura poleciała na 1,5*C i sprężarka klimy nie zastartowała ,dopiero jak przemierzyłem napięcie we wtyczce zaczęła rosnąć i dopiero klimatyzacja zaczęła działać jak powinna. Ale różnica temperatury właściwej a pokazywanej jest zbyt duża by to tak zostawić . A co do szrotu to koło mnie niema nic konkretnego by coś takiego dostać więc został mi chyba ASO Pytałem w serwisie BOSCH to powiedzieli że tylko mogą mi sprowadzić przez ASO i cena o 20zł większa niż ASO. To jednak osobiście się pofatyguję do ASO AUDI Pozdrawiam i dzięki za dobre rady [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 18:51_________________________________________________Witam Panowie Ponownie zakupiłem nowy oryginalny czujnik w ASO i nie wyciągając starego wypiąłem wtyczkę i podpiąłem nowy i .......rozczarowanie temperatura pokazuje tylko o 1*C więcej niż ze starego a więc jak na polu jest około +15, +20 * C to stary pokazuje +6*C a nowy +7 *C Co proponujecie mi by było to poprawne wskazanie wyświetlacza ?? czy to jakiś błąd i trzeba jechać na kąpa , tylko mnie dziwi jedno , jak wypnę czujnik i zmierzę miernikiem napięcie w tym gniazdku to temperatura na wyświetlaczu leci do mniej więcej prawidłowej i zostaje dopóki nie wepnę czujnika ,po wpięciu leci na dół jak już pisałem Proszę o opinie Pozdrawiam
  16. Witam A więc tak Panowie dostałem sie do czujnika i on jest nierozbieralny wychodzi z niego podwójny przewód zakończony wtyczką dwu pianową . próbowałem przemierzyć go Omomierzem i nic nie pokazuje ,żadnej rezystencji , co ciekawego zauważyłem po rozłączeniu tego czujnika zmierzyłem napięcie w gniazdku tego czujnika i pokazało mi 5,3V i temperatura zaczęła rosnąć na wyświetlaczu do mniej więcej prawidłowej (+21*C)i zatrzymała sie przy tej wartości , A gdy podpiąłem ten czujnik zaczęła spadać do +5*C i tak zostało Moim zdanie jest walnięty czujnik Sprawdzałem w ASO jest dostępny w cenie 143zł Przymierzam się do zakupu , A co Panowie o tym teraz sądzą ??
  17. Dzięki pooglądam jeszcze przewody jak mówisz ,może coś zauważę Pozdrawiam
  18. Witam szanowne grono Zauważyłem na wyświetlaczu między zegarami na samym dole pokazuje mi temperaturę jak sie domyślam zewnętrzna Problem w tym ze jest dosyć dużo zaniżona ,w garażu gdzie jest samochód jest jakieś 20*C a mnie pokazuje na wyświetlaczu 4,5*C Moje pytania są następujące : 1. Czy ta temperatura ma wpływ na coś innego poza informacją dla mnie ? 2. Czy to jest ten czujnik w plastikowym uchwycie między zderzakiem a chłodnicą ? 3. Czy wystarczy go wymienić i po sprawie ,czy po wymianie trzeba podpinać pod WAG ? Może ktoś już wymieniał go i posiada jakieś istotne wskazówki Za wszelkie wiadomości z góry bardzo dziękuję i Pozdrawiam
  19. OLIVER odpowiedział(a) na OLIVER temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witaj Lucabianco tak 10 to prawda że tyle
  20. Tak wygląda 1,9 .TDI. 110 KM. 10 x Poduszka 2x El .szyby El. lusterka Climatronik Centralny zamek + pilot Koła Alu . 205/55/16 + zimówki Alu 15 (Audi) To narazie tyle ,
  21. Witam . Mam na imię Stanisław obecnie śmigam B5 1,9 . TDI , AFN. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.