Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgredek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zgredek27

  1. zależy czy zależy Ci na przeglądach No to chyba ma juz male znaczenie, chodzi mi o to czy w puszke po kacie dawac rurke czy zostawic pusta puszke. Ew. jaka tam srednica wchodzi rury. Nie mowie tutaj o samej rurce zamiast calego kata bo to odpada przez diagnostow
  2. A rurke w srodek dawac w puszke? czy nie ma sensu?
  3. A gdzie taki srodek z kata idzie sprzedac? w Krakowie konkretnie
  4. Witam, odgrzeje kotleta aby nie robic nowego watku o tym samym. Powiedzcie gdzie sie podlaczyc z lusterkami w a4 b5 po II lifcie, niestety pod bezpiecznik pod kierownica sie nie da, tam mam caly czas napiecie i tym samym lusterka grzeja caly czas, mozecie przyblizyc jak to jest rozwiazane po II lifcie? Ewenetualnie ktoredy idzie kabel do ogrzewanie tylnej szyby, albo ktory to kabel wychodzi z climatronica, wtedy wpialbym sie w niego.
  5. Łozysko, podnioslem samochod, pokrecilem kolem i huczy, tylko jeszcze tego nie bylo slychac w srodku widocznie, pojezdzilem 2 dni i juz w srodku slychac. Dodam ze "tyrkanie" wystepuej tylko przy skrecie w prawo (lozysko od strony kierowcy). Nie ma co gdybac i gadac. Przegub ma zupelnie inne objawy i na "luzie" nie tyka...
  6. Fag to najdrozsze lozysko jakie bylo w hurtowni-czytaj najlepsze w sensie / podpinam sie pod temat/ mowicie ze tez kaszana? akurat na przod kupowalem.
  7. A ja sie podlacze, przy skrecie tylko w prawo, huczy (nie wiem czy to dobre slowo) i to w pewnym zakresie skretu, kierownica bardziej skrecona to przestaje. Generalnie tyrka i nie jest to przegub. Myslicie ze moze to byc forny wahacz? Macałem go wczoraj i ma luz, reka nim ruszam w zakresie 2-3mm.
  8. W Polsce jak to w PL wszystko to jeden wielki absurd :/
  9. Panowie a kto dzisiaj pomykał A4 w klekocie, kolor wiśnia-metalic (coś takiego ), srebro w okól szyb, na xenonie. Oczywiscie z ramkami A4 CLUB. - miejsce spotkania światła i Opolska w strone Geanta i Huty. PS Jechałem czarnym B4 Avant z ramkami i naklejka Polskiego Klubu Audi 80 :> Jesli jest inny dział od tego to mnie przeniescie
  10. Jeszcze raz witajcie, szukam obecnie auta, oczywiscie A4 w TDI (1,9). Mam nadzieje ze znajde tutaj wiele cennych informacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.