Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Co moze dac nasmarowanie jak tloczek nie trzyma?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wczoraj zrobiłem automatyczne podnoszenie klapy: IMG_2764.MOV
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dziargamy kilometry (po 100 dziennie) i tyle ? W sumie to tylne hamulce przeszły regeneracje: - zaciski zregenerowane i pomalowane przez @Dev (polecam) - tarcze zimmerman - klocki breck Pasuje powoli za przednie zawieszenie się wziąć (poduszki amortyzatorów i łożyska, łożyska w przednich kołach). Pewnie nowe gumowe tuleje na stabilizator. Ale to wszystko jak będę miał czas ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Czyściłem Idzie dojść od góry silnika. Trzeba odkręcić rurę z powietrzem do kabiny (jedna albo dwie śruby od tej rury są pod podszybiem ale idzie do nich dojść małą grzechotką). I pamiętam, że potrzebowałem lusterka bo nie mogłem jednej śruby z tyłu ale tak to jakoś się dało.
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
Grubo idziesz ? Kto będzie oklejał? Kiedyś żona siedziała w oklejaniu samochodów.
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Może jakieś odpowietrzenie?
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
Zostawisz lakier taki jak jest czy jakiś inny odcień?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Super dzialasz W a4 mam lz9w. Zadbany lakier robi robote. P.S. Musze Ci w wolnej chwili zrobic zdjecie wybieraka.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wpadl dzisiaj nowy silownik schowka bo moj stary byl wylany i klapa praktycznie swobodnie opadala w dol:
-
B7 Avant 1.9 TDI AVF/xenon/RNS-E/DRL+CLH/ [230KM/440nm] /GTB2060vklr
Ciezko zamontowac takie turbo do 1.9?
-
1.9 TDI AFN kompatybilność pomp wtryskowych
W SDI jak i w AFN tloczek ma 10mm. Generalnie pompa z SDI jak i z AFN jest bardzo podobna do siebie. Sterownik tez ogarnie pompe z SDI. Mozna zrobic jeszcze taka rzecz, ze do pompy z SDI wsadzisz fale z AFN + sprezyny glowne i bedzie gites. Jak cos to do Olkusza daleko nie masz wiec zapraszam do siebie ? Jak jestes zainteresowany to odezwij sie do mnie na priv.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wiem, ze test nie jest za rewelacyjny ? i daloby sie go lepiej zrobic ale przynajmniej pokazane w nim jest jak wygladaja rozne osadzenia swozni. Szkoda, ze nie zrobili testow na zrywanie tulei przy skrecaniu.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tak a propo wahaczy: Osobiscie nie mialbym ani czasu ani glowy by dogladac co chwile jak sie zachowuja nowo kupione wahacze. I ta mysl, czy mi sie wysunie ktorys wahacz z tulei przy ciasnym i szybko pokonywanym zakrecie.
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
Ostatnio wymienialem glosniki na Bose i przypatrywalem sie ile jest miejsca aby wygluszyc drzwi. Noo... ciezko tam wszedzie rece wsadzic
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
Demontowales ramki okien podczas wygluszania?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Moze benzyna ekstrakcyjna? Albo namoczyc ON i zeskrobac.
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Troche brudu bylo. Az dziw, ze sprzedajacy nie zrobil prania
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wczoraj, majac dzien wolnego, skonczylem montaz Bose - polozylem wczoraj wiazke (tutaj podziekowania dla kolego @kaju za ogarniecie profi wiazki). Najwiecej na zmianie zyskala srednica, wszystkie drugoplanowe dzwieki sa duzo lepiej slyszalne. Oplacalo sie spedzic nad montazem Bose tyle czasu @Edit Wrazen z uzywania Bose ciag dalszy. Jako iz mam porownanie, jak zmienia sie dzwiek wraz z upgradem audio, opiszcze poszczegolne etapy: - zmiana glosnikow na Bose przy pozostawieniu starego wzmacniacza - duzo mocniejszy bas i wyrazistsza gora - wzmacniacz Bose + wiazka Bose - glebszy dzwiek, duzo lepiej slyszalne dalszoplanowe dzwieki, gora wyrazniejsza aczkolwiek mniej kujaca w ucho. Dzisiaj rano, w drodze do pracy, sluchalem plyty, ktora bardzo dobrze znam i po zmianie na Bose odnioslem wrazenie, jakbym sluchal jej po raz pierwszy - pelno nowych dzwiekow i motywow, o ktorych istnieniu nie mialem pojecia. To tak jakby porownac ten sam film obejrzany raz jako czarno-bialy a raz jako kolorowy.
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
To super, ze poogarnywales wiekszosc usterek. Rozpiska kodowania jest gdzies na forum A2, musze poszukac. Niby da sie przekodowac wspomaganie ale... nikt nie wie czy cos to daje ? Skad wpadl Ci do glowy pomysl sprawdzenia polaczen w slupku B?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Pozdrawiam rowniez Problemy z elektryka moga wynikac albo z polaczen masowych (szczegolnie tego za jedna przednich lamp, brod wali na to polaczenie) albo pada Aku. Wydaje mi sie, ze to jest z tych rzeczy "pier**la ale trzeba sie jej naszukac". Koniecznie rob chipa i dlugich kilometrow U mnie ten silnik dziala az milo. Srednio spala ok 5l a jak trzeba to i 210 km/h pojedzie. P.S. Byly tez A2 bez klimatronika. Jesli nie masz webasta to masz elektryczna grzalke w nagrzewnicy, w zime wylacz econ i po chwili leci cieple powietrze.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cos daje taki kolektor?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To kolano czy Twoj brzuch? ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jaki mod wprowadziles w liczniku?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Od b6 to chyba standard jest ? Jaki to mod masz zrobiony nowy Kowi? Wynik mocy calkiem ladny