Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na trajcu temat w 1.9TDI
    Moze czujnik predkosci obrotowej walu G28?
  2. Dobra cena i 40 km ode mnie wiec sie skusilem wymagaja przeprania ale i tak samochod w poniedzialek przed swietami idzie na calosciowe pranie wnetrza. Musze sie tylko sprezyc bo trzeba plecy oparc zmienic na te z avanta.
  3. Nareszcie upolowane! Swing tylko z sedana, dzielone :/
  4. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na allegro sa przejsciowki, montowalem kiedys do A2 RNS-D DX, adaptery z allegro maja chyba podwojna koncowke ale wtedy wystarczy podpiac na jedna i dziala. Chyba tak to mialem zrobione.
  5. Oznaczenie tapicerki mam LC czyli swing. Chcę zmienić fotele na sporty ale nie chciałbym kupić niewłaściwego koloru. Jak wiadomo, aparaty różnie przekłamują kolory i np. z fotelami poniżej mam małą zagwozdkę, co to może być:
  6. Gdzie na przednim fotelu mogę znależć oznaczenie tapicerki? Gdzie znajduje się metka z oznaczeniem?
  7. Pewnie tak Ale nie chcę pełnej skóry. Co najwyżej skóra z alcantarą. Za bardzo się pocę aby mieć skórę
  8. To prawda, kolor malo popularny. Chociaz gdzie na necie widzialem sportowe fotele, szare, z pamiecia, skora z alcantara. Chociaz juz galke, reczny i kierownice udalo mi sie znalezc w szarej, pikowanej skorze ;-)
  9. Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie dorwac sportowe stolki z pamiecia + RNS-E, to dopiero bedzie zmiana in plus No i na zewnatrz pakiet s-line.
  10. Zobaczymy jak to u mnie bedzie, u mnie b6 jest z drugiej polowy 2003r a wiec elektryke ma juz w wersji high. Moze spasi Dzieki za informacje!
  11. Wykonales jakas specjalna adaptacje czy wszystko zadzialalo z automatu?
  12. Mam nadzieje ze bedzie Ci dlugo sluzyc
  13. W planach mam rns-e. Ale to jeszcze, jeszcze. Na razie remont pochłania wszelkie możliwe finanse :/ Aczkolwiek patrze na różne ciekawe oferty, a nuż się coś trafi ciekawego BTW. Od żony na urodziny dostałem voucher na pranie całego środka samochodu
  14. Jeszcze brakuje mi wiazki airbaga ale nie moglem sie powstrzymac aby jej nie przymierzyc Pikowana skora pasuje teraz do galki i do recznego. Wiazka airbag powinna dotrzec w poniedzialek ;-)
  15. Sekunde/dwie. Wazne aby na naklejce pisalo "deodorant stick".
  16. Sztyft:
  17. Old spice tylko ten niebieski Bo bialy juz ma tlenek srebra (no chyba, ze cos zmienili w skladzie). Sam uzywam old spice aby po calym dniu nie bylo czuc potu.
  18. W sumie mnie tez facet zapytal na rozszerzonym przegladzie o silnik to odpowiedzialem bez zastanowienia, ze "mialem taki"
  19. Zglos. Jakbys mial jakis wypadek czy cos to nawet nie wiedzieliby z OC jaka wartosc pojazdu oszacowac bo dokumenty swoja droga a rzeczywistosc swoja. Niepotrzebne by nerwy byly. A tak to jedziesz na rozszerzony przeglad na SKP, facet poswieci latarka w rozne miejsca czy nienaruszone sa wzmocnienia samochodu i czy nie ma druciarstwa, wypisze nowe dane do dowodu i z tymi danymi trzeba sie dopiero udac do wydzialu komunikacji. Kiedys do Audi Coupe (rok 1994) wsadzilem 1.9 TDI, pojechalem na przeglad, pozniej do wydzialu komunikacji i legalnie w papierach mialem Audi Coupe z silnikiem 1.9 TDI czyli ewenement na skale kraju ;-) Nigdy w coupe nie montowali diesli. I dobrze, ze tak zrobilem, bo za pol roku od swapa dostalem strzala w tylek na swiatlach i dzieki temu wyplata odszkodowania przeszla szybko i bezbolesnie.
  20. Zmieniales w polo zawieszenie z przodu po swapie?
  21. Nie strasz mnie z tymi powycieranymi panewkami... ciekawi mnie jak to jest, że jedne 1.4 TDI przejeżdżają i 500tys km a niektore przy 200 tys mowia: - puk puk - kto tam? - panewka.
  22. 40l bak w A4? U mnie w A2 sa 42l No i z silnikiem 1.4 TDI ma to sens bo na 42l spokojnie mozna zrobic srednio 800km. Ale b9 i tak maly bak...
  23. Bylem z A4 B6 1.9 TDI i z A2 1.4 TDI, problemow nie bylo z przegladem.
  24. To byla szybka pilka z kierownica
  25. Wiem, ciezko tylko znalezc cos fajnego w kolorze swing Szczegolnie dokladnie taki, jak chcialem. Do Bukowiny musze sie wyrobic! Jeszcze musze dokupic jakas wiazke, bo w komplecie z kierownica jest zwijak airbagu oraz modul kierownicy z koncowka Q.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.