Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to wogole możliwe? Nawet jakbym chciał bo nie sposób tego (moim zdaniem) nie zauważyć..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede Pomachajcie jak zobaczycie przyglupa jezdzacego w kolko w niebieskiej B6 Nie musisz jezdzić w kółko bo nie sposób przejechać obok i nie zauważyc..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!![br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 13:24_________________________________________________Oskar dziś bedziesz o 18?? czy na 19?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co fakt to fakt.. Oj niewiem czy nie za mało.. A dwie wieprzowinki na tylu chłopa wystarczy? Jak fajne to czemu nie.. Pod warunkiem, że będę pierwszy.. wszyscy cfaniakuja a jakby przyszło co do czego ,to nikt wódy nie ruszy. przerabiałem to wiec dwie krowy starczą w zupełności Ja tam dzwonie i mam kierowce wiec nie ma problemu.. ;p Poziek Ty sie tu nie reklamuj tylko na spota przybywaj.. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 10:35_________________________________________________ Jak to kto.. Poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oskaro z nią można.. Spokojnie.. To się nazywa tolerancja, na zachowania i instynkty męskie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe przy której by sie zajechał , zwłaszcza ze one zaprawione w boju są na bank :polew: :polew: W sumie bylo ich ok. 20 wiec na 100% nie dalby rady.. A co do tego ze zaprawione w boju.. to na 99% jestem tego pewien jak widzialem kilka z nich z bliska..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odnośnie Beach Party i panienek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a pracodawca wie o tym ?? Oficjalna wersja dla pracodawcy - my wszyscy ciężko pracujemy jak ich nie ma..
-
[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa
AndyN to jak najlepiej to zrobić?
-
[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa
Tomek, a nie idzie tego jakos innaczej np. do zmieniarki CD? Jakie tam jest napięcie?
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Mmm... Miodzio, daj poprowadzić..
-
[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa
domelq zrobileś juz to? Mi tez przydało by się gniazdo zapalniczki w bagażniku bo lodowki nie mam gdzie podlaczyć.. a ciepły browar to nie jest najlepszy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładny efekt Specu Ty na WL jezdzisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bawiłem się super.. Juz niestety wróciłem, ale może i dobrze, bo jak widzę co sie dzieje za oknem to masakra. A ciesz się że padła mi ta bateria, bo tak to chyba musiałbyś za potrzebą wyjść z biura. [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 09:14_________________________________________________ moskal większych się nie dało? yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powodzenia w badaniu i niskiego rachunku To ostanie najważniejsze, za wszystko inne zaplacisz kartą mastercard[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:06_________________________________________________ Widzę ze PARAF ma troche inny gust niż MY Error [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:12_________________________________________________tak wogole to yrB juz z Warszawy.. Niestety.. Wszystko co dobre szybko sie konczy Ale bylo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yrB wszystkim na pomorzu, relacja online z Beach Party - Gdynia 2009 - impreza byla za***ista. Cale szczęscie ze pogoda dopisala. I szkoda ze dziś trzeba juz wracać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widać bo na drugiej fotce swoich butów nie wymazał a tak poza tym to jak ja q***wa nie lubię nad ranem jeździć 200pln/6pkt dobrze że pani policjantka miała dobry humor i negocjacje przyniosły skutek Krzyniu to bya relacja online, niebylo czasu dla photoshopa..[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 10:51_________________________________________________ Przyjmuje rozgrzeszenie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary , ja Ci wierze ale wolałbym ZOBACZYĆ !!!! yrB Wlasnie wrócilem z Beach Party. Jakie suki tam sie kręciły.. :gwizdanie: A ja z pustą baterią w Nikosiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwierz mi ze byly jeszcze lepsze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok , powodzenia w łapaniu "foczek" :naughty: :naughty: :naughty: drodzy koledzy mam coś dla Was na żywo bez photoshopa prosto z Gdyni.. najgorsze jest to ze aparat mi sie rozadował..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema , śledziem nie yebie ???? :naughty: :naughty: :naughty: nie jest tak źle, wieczorkiem na Beach Party, a teraz to lece sie lansować po miescie i na plaży. Pozdr dla wszystkich z Gdyni - jeszcze na trzeźwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB z Gdyni.. Sie wypoczywa..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby było śmieszniej to są 4 takie wiochy w polsce..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie tylko Kaśki..
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.