Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Siłownia
Jaką kreatyne?
-
Prośba o wycenę - zawiesznie gwint FK
Zrobić logi.
-
Siłownia
to chyba ten zestaw Ja to nie mam zdrowia do takich anabolików, zaraz by mi wątroba wyszła bokiem. Lepsze są czopki bo nie podrażniają tak mocno całego układu.
-
Siłownia
Już troszkę ćwiczę ale nie mogę przytyć i siła już nie rośnie, ale najważniejsza jest masa. Jeśli będzie trzeba to mogę zainwestować trochę w odżywki, tylko nie interesuję mnie dopalacze typu hmb, bo to podobno łokcie i kolana wysusza.
-
Siłownia
super tryb życia prowadzisz tylko współczuć.. Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa... musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo... może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek Kolego rocco napisz jakieś konkrety jak się naprawdę znasz. Potrzebuje dobrego treningu i jakąś dietkę na masę. Jak masz tytuł naukowy w tej dziedziny to podziel się wiedzą, ktoś może skorzysta.
-
Siłownia
"aplikował" by strzał za strzałem oj tam, jak stoisz to nie wypada Spożywał ktoś WPC80.eu? Podobno warte swojej ceny.
-
Siłownia
Niestety nie, ale pewnie Ty byś chciał żeby Ci ktoś zaaplikował trochę koksu?
-
Siłownia
To bierz w czopkach, poprosisz kolegę to "palcem" głęboko popchnie to i przyjemniej się zrobi
-
Siłownia
Nie ma sprawy Ja już po siłce, 4h i chain dalej trzyma
-
Siłownia
Z HMB nie bo serducho może tego nie wytrzymać, ale możesz z ostatnio modnym BCAA + obowiązkowo kolagen w czopkach.
-
Siłownia
Nie trzeba, po prostu na koniec cyklu zmniejszasz dawkę przez 2 tyg do 1g/24h i wszystko wraca do normy.
-
Siłownia
Ktoś wspominał że ziemniaczan nieźle klepie.
-
vw touran 2.0 TDi
Głowica?
-
Problemy z komputerem !
Pytanie do zaawansowanych: Nie uruchamia się komputer stacjonarny, tzn starują tylko wiatraki i cdrom coś zamieli (bez obrazu i dźwięku z biosu). Gdy wyjmę grafikę to jest to samo, gdy wyjmę procesor jest to samo, dopiero gdy wyjmę ddr to piszczy. Od czego zacząć? Komp troszkę stary a nie chce w to za dużo inwestować.
-
Siłownia
śmiesznie małe duże to 15kg a małe 10kg?
-
Siłownia
Jak jesteś początkujący to lepiej tylko 5g po, jak dasz 12g dziennie to Ci jaja spuchną.
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Moja znajoma była, podobno d*py nie urywa a w dodatku bardzo drogo.
-
Siłownia
Miałeś jakieś opaski z hakami lub coś podobnego? Jakim ciężarem robisz serie? Jak ja robię 140kg to po 3-4 powtórzeniu już mi się otwierają łapki
-
Żarówki LED do domu
Bo to było tylko 4W, kup 10-12W to na pewno wystarczy. Ja w przedpokoju dł ok 6-7m mam 9W, świeci mniej więcej jak zwykła 75W.
-
Żarówki LED do domu
Żarówki LED E27 LEDLUMEN Zależy co ma oświetlić, czy pojedynczy żyrandol czy 2-3-5 żarówek itd itp
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje przez kontrolę żarówek migają W pozycyjnych tez migaja po przekręceniu kluczyka (chyba 5 razy) ale w podsufitce jest efekt jak przy ksenonie-błysk i szybkie rozjaśnienie.
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.
-
Siłownia
Właśnie wciągam tune z chlebkiem
-
Siłownia
W biedronce w promocji po 11,70zł mniej słodkie
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Ja posiadam auto już prawie 4 lata i nie wymieniałem baterii, co prawda działa już tylko z ok 10m, a czasami trzeba nawet podejść na 3m żeby zamknął/otworzył.