Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Tez odświeźyłem trochę archieum: Czarownica 6/10 tak rodzinnie przy niedzieli Non Stop 7/10 mogą wciąga po za sceną lądowania bo trochę przrkoloryzowana
  2. Właśnie tego było mi trzeba...dzięki za wyczerpujące odpowiedzi[emoji106]
  3. Napisz proszę jak to świeci w porównaniu ze zwykłą żarówką h11 czyli jaki ma zasięg wytwarzane światło?
  4. Jaką mają barwę światła, jest różnica między ksenonem? No i najważniejsze pytanie ile dają światła? Mam u siebie led cree i poza ładna barwą to świecić one za bardzo nie świecą [emoji35]
  5. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba się będzie pokłonić nad tą lampą [emoji15] sam silniczek idzie ogarnąć?
  6. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebne wsparcie, właśnie wróciłem z auta i co...hit! Przestało działać poziomowanie prawego xenona (nieskrętny) lewy działa prawidłowo...ktoś miał może podobny przypadek? Dodam że na FISie komunikatów brak a VCDS wypożyczony tak ze możliwość odczytania błędów dopiero w poniedziałek. Tak apropo ktoś wie gdzie jest montowany prawy czujnik poziomowania xenona? Ostatni miałem miałem mały wypadek, auto spadło mi z lewarka przy zmianie kół i tak kombinuje czy to przypadkiem nie miało wpływu na zaistniałą sytuację?
  7. Jak możesz zapodaj foto jak to świeci. Szybko się rozpalają te diody? Kupowałem bezpośrednio na 'ali?
  8. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podłączam się pod opinie kolegi...autoryzacja serwisu nie jest dla mnie tyle warta co fachowość mojego szpenia, który sprawuje opiekę na moją Audi. A co najbardziej mnie satysfakcjonuje to możliwość przebywania przy każdym z przeprowadzanych zabiegów.
  9. Długi się zbierałem, ale nie żałuję... POLECAM i śmiało 8/10 musi być!
  10. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odnośnie czesci odpytaj Dzika z forum, ceny mega dobre i fachowe doradztwo. Co do rozrządu to jak najbardziej komplet.
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie chce być inaczej...prawa
  12. Święte słowa Hohe...ja u siebie na początku zabawy z MMI taki miszung zrobiłem ze auto mi aku rozładowywało w 24h! Zielone menu potrafi być zdradliwe [emoji12]
  13. Zakończenie raczej na to wskazuje.
  14. Nie jest źle, chociaż tak jakoś bardzo przewidywalny...jak dla mnie 5
  15. Czyli chodzi Ci o barwę światła a nie o moc. Jak najbardziej możesz. Ja u siebie wrzuciłem 6000K i nie jestem zadowolony tak ze przy najbliższej okazji wymiana na max 5000K
  16. Co masz na myśli pisząc mocniejsze?
  17. Dzisiaj rano również niemiło zaskoczyła mnie wyżej opisywana kontrolka...widzę że kolega sobie poradził z problemem wiec może opiszesz jaj wyglądała operacja czyszczenia kluczyka?
  18. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    żeby tak było to wtryski musiałby solidnie lać...to tak na mój chłopski rozum
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie taka akcja z chodzącą "wichurą" potrafi trwać nawet do 10 min...teoria Gabriela jest jak najbardziej słuszna.
  20. Mam tak u siebie i z tego co czytałem, większość tak ustawia. Kiedyś też nie mogłem osiągnąć prawidłowej konsystencji piany, wtedy wina leżała po stronie wężyk z pianownicy. Tak się nieszczęśnie wężyk ułożył że odcinał wydostanie się środka z butli.
  21. A pianownice wyregulowałeś? Górne pokrętło powinno być praktycznie na minus.
  22. Właśnie skończyłem, jak dla mnie też rewelacja.
  23. Kaju77 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Sprawdź jeszcze ten czujnik na listwie od strony maski czy przypadkiem tam gdzieś się przez przypadek coś nie przytkało.
  24. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Temat chłopakom zamknąłeś...a tak pewnie walkę kontynuowali by jeszcze przy wigilijnym stole[emoji12]
  25. Jak dla mnie laika d*py nie urywa, ale mogę się nie znać. Niech się mądre głowy wypowiedzą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.