Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Pik z dołu jest średnio interesujący ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2014 at 00:31 ---------- Taki wykres bez "zaokraglania"
  2. To ile miałeś? Rozumiem, że to było po zmianie turbiny przed strojeniem u Grześka ?
  3. Porównaj sobie te logi do seryjnego BEX 190KM tzn przepływ oraz zapłon. Może okazać się, że ten BFB nie ma nawet tych 190KM ...
  4. Widać: - spokojne doładowanie, - słaby zapłon, - dużą temp w dolocie. Wymyj wewnątrz i zewnątrz IC i wzmnocnij program jeżeli potrzebuje więcej mocy. Matko, ale ze mnie slepak teraz dopiero widze, ze to BFB, a nie BEX .... opis mnie zmylił
  5. Bo ludzie się naoglądali cukierkowych wykresów, gdzie seryjne auto po zmierzeniu ma 11KM więcej. Żeby nie było, to każde z tych aut, przy których hamowaniu ja byłem, było logowane przed pomiarem i wszystkie były sprawne co potwierdzały logi. Moc w nich wychodziła przeważnie kilka KM mniej niż seria. Niestety takie wykresy nie są mile widziane "marketingowo" przez klientele. Każdy chce mieć na papierze więcej mocy tylko potem się dziwi jak go objedzie fura o faktycznie takiej mocy Ja jestem z pracy Grześka bardzo zadowolony i mam nadzieje, ze jeszcze powalczymy kiedyś znowu na innym setupie albo w innym aucie
  6. Aktualizacja cen za chiptuning / korektę softu / hamowanie. http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-chiptuning-korekta-gregor10-lokalizacja-wroclaw-opole-335616/#post4353857 Polecam ---------- Post dopisany 24-07-2014 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 16:58 ---------- Panowie, znacie może kogoś kto ogarnia alarmy samochodowe? Padł mi pilot od mojego alarmu i póki co pracuję na drugim, ale martwi mnie to, ze jak on by zdechł to nie rozbroje auta. Znacie jakiegoś dobrego i taniego fachmana?
  7. Ciekawe jak wypadnie "mierzenie długości penisa" tzn. hamowanie we Wrocku bo w Opolu każdy łącznie ze mną miał "zdziwioną" minę
  8. Mówi, ze nie pamięta, a jakby pamiętał to obowiązuje go tajemnica spowiedzi
  9. To jest k03s. Dmucha "bezpieczne" 0,9bara przy 6000obr. Twoje k03s ile dmucha?
  10. Jasne, już wrzucam. Padam po dzisiejszym dniu... Generalnie moje założenia zostały w 100% wykonane: 1. Mniejsze doładowanie z dołu aby turbo było bezpieczne bo dotychczasowe 1.35 bara to jednak bardzo męsko. Teraz z dołu jest 1.25bara i 0,9 u góry. 2. Poprawienie mocy u góry bo na starym wykresie widać, że moc była osiągana nisko przy 4800obr i potem spadała. Teraz odczucia za kierownicą są bardzo przyjemne. Czuć, że jedzie do odcinki! 3. Zredukować cofanie zapłonu ponieważ w pierwszy logowaniu wczoraj wieczorem dobiło do CF 6.8 na PB98. Wcześniej musiałem jeździć na pb100 i na nim robiłem stary wykres. Udało się zredukować cofanie absolutnie do ZERA!!! BTDC osiąga jak dla mnie kosmiczne wartości dla Pb98 osiągane przeważnie na LPG. Widać, że silnik jest zdrowy. 4. Przekalibrować wtryski aby na kanale 032 nie było widać bzdur. 5. Przekalibrować na FIS spalanie aby pokazywał rzeczywiste wartości.
  11. Już prawie skonczylismy... Nie wiem czy jutro jeszcze cos będziemy robić. Chyba tak zostawię. Wyszedł mega bezpieczny soft na pb98. Zero cofania do odcinki
  12. 1. wampir (soft AMB 170km) OPOLE 2. Wojtek_S3 (soft 1.8T 225km ) 25lipca Wrocław 16 00 3. Dawid 2.0 TFSI (softu) Wrocław 25lipca Wrocław 4. elmer80 (soft 1.9TDI 130km ) 25 lipca piątek Wrocław 9:00 5. Roman_tyk (hamowanie) Wrocław 28 lipca poniedziałek 21 00 6. Imhotet (hamowanie) Wrocław 28lipca poniedziałek 22 00 7. Firmuś 1.9Tdi (hamownia+diagnostyka) 23 lipca 14:30 OPOLE 8. Szwagier Karol24 A3 1.8Tq ( hamownie + diagnostyka ) 23 lipca 16:00 Opole 9. lumbarjack (hamownia) Piątek Wrocław 10. Witku (soft hamownia 1.8T 180km) 26lipca Wrocław 11. Karol24 (hamownia+diagnostyka) Opole 23 lipca 17 00. 12. Wojtek A3 2.0Tdi 140km (soft) Wrocław 28 lipca poniedziałek 16 00 13. Krzychu_S4 2.7biturbo (soft) Wrocław 29 lipca 18:00 14. _Kris Legnica 1.8T 225q Audi TT (soft) 26lipca Wrocław 9:00 15. Kandrzej 1.8T (strojenie lpg + korekta softu) 26 lipca 9:00 Wrocław (proszę o kontakt!!!) 16. A4Arek (hamownia+diagnostyka) Wrocław 26 lipca 8:00. (proszę o kontakt!!!) 17. .... A4Arek musisz mieć auto zważone i skontaktuj się proszę telefonicznie z Gregor10 (nr tel. 731226888). Lokalizacja: Most milenijny
  13. GTO mi rozciał jak robiłem u niego soft 1.5roku temu. Już jesteśmy po pierwszym przejeździe testowym..... poki co średnio to wygląda :/
  14. Pogadamy na pomiarze mocy ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 19:47 ---------- Wczoraj o 21:00 "Eagle has landed" :D Gregor10 dotarł i bez marnowania czasu wyciągamy ECU. Potem pierwsze rozpoznanie co tam w sofcie nagmerane Przykra niespodzianka! Przy próbie modyfikacji problem z CHECKSUM!!! To co dla niektórych tunerów jest nie do przejścia zajęło "kufel czasu" Rano pobudka i podłączenie kompa. Stay tuned!
  15. Nie robie i mam nadzieje, ze nie bede musiał Małżonka moja ma tą niebywałą przyjemność. Tak to AMB czyli amerykaniec.
  16. hehe, to powinienes też widzieć czasami moją czerowną sukę na parkingu A za kilka dni korekta... zobaczymy co to będzie co to bedzie... Poprzedni wykres (hamowanie) było zrobiony na Pb100 bo po zmianie turbo, zaczeło dmuchać mocniej i CF się pojawił, a nie chciałem jechać na korektę. Teraz jest plan stroić i hamować tylko na Pb98..... pewnie szału nie będzie :/
  17. Napisałeś, że na włączonej klimie pojawia się cofanie? Zweryfikuj tą teorię jeszcze raz. Jeżeli faktycznie włączona klima powoduje CF to prawdopodobnie kompresor obciąża silnik i/lub powoduje drgania, która są odbierane przez stukowce. Jak włącza się klima to nie słychać żadnego rezonansu, drgan blachy itp? Może masz też odbojnik czołowy nieseryjny lub zle ustawiony, że włączenie klimy powoduje drgania. Ja tak miałem u siebie i wyregulowanie pomogło. Zrób tez logi na 3 biegu bez klimy od 2000 do odcinki. Z 2 przejazdy najlepiej na dobrze rozgrzanym silniku w upał.
  18. hehe, to często widuje Twoja fure, mówiłem wlasnie kolegom z pracy, ze ktoś ogarnięty musi to auto mieć bo dobrze wygląda. Jedynie te klapki od spryskow I jeżeli pracujesz w GEA to pewnie mamy wspólnych znajomych
  19. Czy Ty czasami nie parkujesz fury na ul. Łangowskiego ?
  20. Wiadomo że trzeba zważyć, ja ważyłem na 2 różnych wagach w Opolu za free aby mieć 100% pewnosci. Namiary na pw.
  21. Moja rada. Nie kombinuj dla 150zł. Potem będziesz żałował i drugi raz wydasz niepotrzebnie kasę.
  22. Cofa 6.8 na jałowym z włączoną klima ? Sprawdz sobie kompresor czy przypadkiem juz nie zdycha. Jak stawia opór to obciązą i powoduje drgania to masz odpowiedź. Może też poduszki pod silnikiem. U mnie ustawienie odbojnika powodowało ok CF2-3.
  23. Ja ze swojej strony dodam, że jak ktoś jest z Opola lub okolic i potrzebowałby pomocy przy zrobieniu logów aby mieć pewność, że jego auto jest gotowe na softa to mogę pomoc (kontakt na PW).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.