Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Widze, ze już wiesz lepiej i masz "rozkminione" wszystko wiec nie ma sensu Ci doradzać. Jakby było tak jak mówisz to dawno byłoby na tym forum lub na streetracing ewentualnie na stronach popularnych tunerow mase projektów na hybrydach w 1.8T wzdluznym na +250KM a poki co pustki Pomysl logicznie, to ze ktoś tak nie stroi to nie znaczy, ze tak jest najlepiej. Tak jest po prostu łatwiej dla tunera. Wiekszosc z tunerow jak do nich przyjedziesz otwiera na komputerze plik który się nazywa np. "golf_k03" i edytuje wartości. Zmiana MAFa czy wtrysków wymaga już większego zachodu, czasu który dla tunera oznacza pieniądze. Zauważ też proszę, że skoro S3 BAM ma taką przeplywke przy 225KM to chyba konstruktor miał w tym jakąs intencję a konkretnie taką aby nie ograniczać dolotu. Wlot K04-023 jest większy od k03-073 i w tym celu jest MAF tez jest odpowiednio większy. Są jeszcze inne zależności, ale skoro nie wierzysz to nie będę Cie na sile przekonywał. Tak kolektor highflow poprawia góre i nie musi być spawany, wystarczy żeliwny. Mniej stresu ze peknie. PS: Skoro masz takie problemy z tuningiem w kraju, w którym mieszkasz to zrob sobie arkusz z kosztami modyfikacji B6 w jednej kolumnie, a w drugiej kolumnie wpisz koszt zmiany auta na B7 2.0tfsi + k04-530 i soft bo może okazac się, ze opcja B7 będzie tansza i mniej klopotliwa. B7 TFSI będzie mocniejsze.
  2. zimno i mokro czyli wilgotno to idealne warunki do testu silnika Nagraj film bez ls.
  3. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja bym Ci proponowal - maf 3" z S3 - TIP 3" by Gregor10 - k03RS by Gregor10 - DP zrobiony do nizej do rozwidlenia wydechu aby srednica wszędzie wtedy była minimum 2.5" - wtryski BAM na poczatek - kolektor wydechowy zeliwniak - FMIC by gregor10 i oczywiście strojenie by Gregor10 Grzesiek ma swoje sposoby i kruczki "budowy i montażu" tych podzespolow, które gwarantują moc i bezpieczne użytkowanie. Uwierz mi, że TIP TIPOWI nierówny czy nawet głupie orurowanie Najlepiej zadzwon do niego i pogadaj. Możesz oczywiście wywalić worek siana na to co chcesz bo to Twoje siano tylko nie wiem czy akurat jest to potrzebne do wyniku
  4. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupic turbo to jedno, dobrze skompletować wszystkie pozostałe graty to drugie, a optymalnie wystroić to wszystko to trzecie! Bez odpowiedniego strojenia pozostanie Ci jedynie swiadomość, że sprzet masz dobry, ale auto nie jedzie Ja miałem styczność z roznymi tunerami i ostatecznie trafiłem do Gregora10. Polecam! Zrobi Ci moc w ludzkich pieniądzach, a nie takich kosmosach jak wypisałeś.
  5. Gratuluje fury!!! Wypas Na streetracing jest temat o przywracaniu do serii ale jego powienie widziales ...
  6. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    KO3RS !!! Rewelacyjna nazwa
  7. możesz nagrac jakiś film ze startu 0-160?
  8. Tam gdzie turbo przez chwile dmuchnelo 1.45 to pewnie jest chwilowy duzy pik Nm Sporo masz tych g/s .. gratuluje!!!
  9. Przyloz proszę jakas miarke do wlotu i wylotu żeby było widać ile to jest mm
  10. Sam jestem ciekawy szczgolow, ale jak czytam, ze zabrakło wytryskow a moc wyszla prawie 260KM to na bank ograniczniem nie jest temperatura Widac postep w tuningu 1.8T na bazie turbin Borg Werner. Kiedyś żeby taki wynik osiagnac to trzeba było mieć worek siana i bez Garretta nie podchodz. Pozniej pojawiły się projekty na TD05/04 ale one wymagają jeszcze większych przerobek czyli wydatków! Dobrze, ze sa tacy ludzie jak Gregor10 ze szukają dostępnych dla zwykłego Kowalskiego rozwiazan ze jest moc!!!
  11. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd Ty nie masz typowej k04 tylko turbo o wymiarach zbliżonych do Frankenturbo F21, które ma większy wlot niepasujący do standardowego dolotu (TIP) i też większą stronę wydechową. Takiej turbiny nie da się nigdzie kupić. Kupienie k04 do wzdłużnego 1.8T czyli k04-015 jest nieopłacalne bo taniej wychodzi zrobienie hybrydy, ale o tym trzeba czytać we wcześniej przytoczonych tematach
  12. To sa logi na luźnym WG czy po napięciu? Bo widać, ze wstaje to dopiero ok 3300obr/min Jestem ciekawy co to będzie po finalnym strojeniu, pewnie grubo
  13. Jak k03s powiadasz? Czyli ma 1.11 bara przy 2320 obr/min jak moja k03s ? Kibicuje i czekam na wykres!!!
  14. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    to szykuj na to z kilkanaście tysi zeby było dobrze zrobione
  15. pokaz prosze jakis filmik jak to sie wkreca na 3 biegu od 2500 obr do odicnki.
  16. :D Dziewczyny nie kłócicie się tylko pokazujcie cos ciekawego
  17. Ale pokaz cos, jakiś wykres, filmik albo powiedz co tam w logach wyszło
  18. gandzie jaraliscie ?
  19. Nie ma się co nimi podniecać bo za hybryde na bazie k03/k04 wzięli około 2500zł.
  20. Mimo wszystko szczerze wątpie w te uczciwe 280KM. Masz do niego numer telefonu to dzwon, nie rob offtopa. Temat turbin powraca co kilka stron i ciągle pisane sa te same rzeczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.