Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Jaką masę masz wpisana w dowodzie a ile na wadze wyszło?
  2. Zdjecia będą jak się wykuruje bo poki co leze i zdycham w domu :/ Tomek, liczyłem, ze zapodasz k03RS z kilkoma modyfikacjami i 280KM peknie
  3. Nie mam TFSI, ale zaczalbym od sprawdzenia szczelności w dolocie, sprawności zaworu DV, pompy paliwa plus ewentualnie sondy lambda przed katem
  4. To jest obecny wykres i powtorze jeszcze raz, celowo bez wygładzania. Takie intymne pytania to proszę kierować do Tunera
  5. LOL. Jaka porazka? To wykres CELOWO bez wygładzania aby pokazać że od 5000obr/min moc prawie nie opada.
  6. Takie pokazy mają jedynie sens jeżeli obok stoi ktoś ze zwykłymi xenonami lub bixenonem aby można było porównać.
  7. Zdjecia robione kalkulatorem to tak to wygląda. Na żywo wyglada niesamowicie bo jest ciemniejszy i po nalozeniu wosku nie ma osoby, ktora przejdzie obok auta i sie nie obejrzy
  8. Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT 2003 r. – kod silnika AMB o seryjnej mocy 170KM Wyposażenie tak z grubsza: - silnik 1.8T AMB, -Quattro!!!! -lakier LY3C Amulet RED -skrzynia manualna 5 biegów (dłuższe biegi niż w wersji EU), -tempomat, -bixenon, -klimatronik, -szyberdach, -skórzane, elektrycznie sterowane i podgrzewane fotele ze schowkami, -4 elektrycznie sterowane szyby, -ABS, ESP -seryjne przyciemniane szyby, -pakiet oświetlenia, -homelink, -podłokietnik z uchwytami na kubki z przodu i tyłu „McDonaldy” -tunel na narty, -trójramienna kierownica, -lato: 17” alufelgi z oponami Continental ContiSportContact 5 -zima: 16” alufelgi z oponami Continental CONTI WINTER CONTACT TS830 Auto kupiłem w 2012 r. z przebiegiem na liczniku o ile dobrze pamiętam ok. 188tyś i wiedząc, że robie je dla siebie zrobiłem duży serwis: Silnik: -nowy ROZRZĄD -pompa wody -koła pasowe, pasek i rolka przy alternatorze -oleju (Motul 5W40) -filtry kabiny, powietrza, oleju i paliwa. -zawór DV, -zawór N75, -suction jet pump (ezektor), -kilka zaworów zwrotnych, - odma i sąsiadujące zawory, przewody i trójniki, -uszczelka pod pokrywą zaworów, -uszczelka kolektora ssącego, -koło dwumasowe, -sprzęgło z modelu BEX, -przepływomierz BOSCH, -serwis klimatyzacji, Zawieszenie i hamulce: -4 wahacze z przodu, -końcówki drążków, -drążki kierownicze, -tuleje wahaczy z tyłu, -gumy drążka stabilizatora z tyłu -linki hamulca ręcznego, -gumy drążka stabilizatora, Elektryka: -czujnik hamulca, - odbłyśniki w reflektorach bixenon, - przetwornice xenonów, - żarniki xenonów, - akumulator Varta, Zdjęcia robione kalkulatorem w deszczowy dzień, więc nie widać jak lakier się lakier prezentuje…. Obiecuje zrobić lepsze fotki jak się wykuruje. ] Tuning: -wymiana hamulców przód/tył z 288mm/245mm na 312mm/255mm a potem 320mm/288mm. Nowe klocki, tarcze hamulcowe, -wymiana poduszek silnika na S4 B5, -wymiana poduszki czołowej na Apikol Snub Mount, -zmiana filtra i oleju oraz płukanka silnika Millers, -profilaktyczne czyszczenie nagaru w komorze spalania, -czyszczenie i adaptacja przepustnicy, -świece Bosch F5DPOR, -dolot (TIP), -centralny intercooler (FMIC 180mm) -zamiennik katalizatora (DP) i programowe usunięcie drugiej sondy lambda aby nie było błedu „Engine check” -wymiana wtryskiwaczy na 440cc, -turbina k03-073 z modelu 1.8T BEX, -indywidualne modyfikacje i strojenie by Gregor10.pl aby uzyskać 232KM i 330Nm Aktualizacja na dalszych stronach .... moc rosnie
  9. wampir odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Jaki przebieg auta?
  10. Trzeba kogoś z jajami, kto stworzy FAQ
  11. Widze że znowu 100 pomysłow na godzine
  12. Po Twojej korekcie teraz jak pokazuje 15l/100km to już wiem, ze faktycznie tyle jest a nie, życie w świecie iluzji Auto zapie...la az miło Swoja droga, już mi się trochę nudzi i chyba czas zacząc myślęć o jakims nowym projekcie z Twoim udziałem Co o tym myslicie?
  13. Dobry film Sam musze zalozyc temat o swoim aucie i cos nagrać. Malolaty Ci nie mowia "ojej, 40 litrow na sto... ale to dużo pali.. trzeba było kupić diesla" ?
  14. Tak poza tematem to wlasni mi znajomy pisze, ze w swoim BMW E39 530i ma w serii chyba 324mm i 298mm... Ale bieda w tym B6 z heblami... w B7 niewiele lepiej...
  15. to już do Ciebie pisze maila
  16. O, to może na początek jednak zostanie 312 przód i tylko zmienie tył na 288. Taki sam tył kompletny to z tysiaka trzeba liczyć?
  17. Czy jest sens mając 312/245 założyć na początek tylko na tył 288? Byłoby wtedy 312 i 288 czy też może przod ma większe znaczenie?
  18. Przetestowales to na 100%?
  19. Co da sie wcisnąć pod taką felgę 16" ?
  20. rower :D No nic, tylko pamietaj abys na nim rowerował bo juz nie wolno mowic pedałował... takie czasy Jezeli bedziesz robił obiecaj nam tutaj wszystkim, ze zrobisz duuuuzo fotek... Ma być dużo ENGINE PORN
  21. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Jakbys znalzl to daj mi proszę znac.
  22. Czy mowicie o tym BSD http://www.motochemia.pl/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-bsd-750ml-p-2264.html ? Na ile starcza takie opakowanie? Jest sens stosowania tego preparatu po myciu gdy auto bylo nawoskowane wczesniej NXT 2.0 megsa?
  23. wampir odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    Sa takie sprawdzone turbiny ale w usa. szukaj na stronie frankenturbo modelu F21. Bez wydechu pelnego ale z odpowiednim osprzętem robi się okolice 300km (ponad 225g/s)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.