Treść opublikowana przez wampir
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czy BSD wymywa woski, które wcześniej były położone?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
... ale o co chodzi z ta tylna tablica ? Przecież to model USA i tam są "kwadratowe" blachy.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
za 30tys? :D Kolega kupił ponad rok temu za 32tys 3.0tdi... do dzisiaj chyba wydał na naprawy drugie tyle Nie pisz takich rzeczy bo lud czyta i myśli sobie, ze to faktycznie prawda.
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
Tez się zastanawiam nad tym. W serii to S4 B6 ma w zaleznosci od wersji ok 5.5s do 100km/h więc powinno płynnie bo płynnie ale przyspieszac..... ale... pewnie mało które auto jest w 100% sprawne bo a tu jakieś nieszczelności, siadły niektóre zaworki, przytkane kat, padajaca sonda itp. itd. na dodatek pewnie jest na średnio wystrojonym lpg. wiec z 344KM robi się 280KM. Nie mylcie tego z nietrzymaniem mocy bo to nie FSI Ty masz auto lżejsze pewnie z 300kg i zima działa na twoja korzyść z dobrym strojeniem. 0-200 w 20s jak na taka mase to nie jest zle. Zobacz w jakim czasie Ty robisz swoim 100-200
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
a po co ma zamieniać Quattro na gowno ?
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
To moim zdaniem pomysl sredni bo na sile zrobisz transformacje działającego i zadbanego diesla w wolnossaca benzynę, której w przypadku 3.2 FSI nie zagazujesz w rozsądnych pieniądzach, a i jej osiągi nie powalają nie wspominając o sporym spalaniu. Silnik V8 4.2 jest mocniejszy, ale tez doprowadzenie go do serii to grubszy pieniadz nie wspominając o jakimkolwiek podnoszeniu w nim mocy. Jego plus względem 3.2 FSI to możliwość zagazowania. To Twoje pieniądze i możesz zrobić z nimi co chcesz i byłoby ciekawie poczytać opis nowego projektu, ale gdybym ja miał coś robić to na Twoim miejscu wybrałbym opcję włożenia V6 2.7biturbo i dalej modził, ale trzeba pamietac, ze silnik to nie wszystko. Potrzeba dużo lepsze hamulce niż te w 2.5tdi, zawieszenie, wsporniki stabilizatorów itp itd. Nazbiera się spora sumka. Ewentualnie zmienił fure na A4 B7 2.0tfsi, która ma większe hamulce oraz sprzegło i wstawieł k04, FMIC, wydach i miał spokojnie zdrowe ponad 300KM. Zagadaj do kolegi Nosba to będziesz info z pierwszej reki na temat transformacji 2.5tddi na 2.7Bitubo. Powodzenia!
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
Mówisz o benzynowym V6 3.0, który jest seryjnie montowany w B6 czy może V6 FSI 3.2 z B7? Nie wiem co kombinujesz, ale chyba najlepiej będzie jak uruchomisz 2.5tdi i zmienisz auto. Chyba, ze silnik się całkowicie rozleciał to może lepiej wsadzić tam 1.9tdi i wtedy modzić albo sprzedać i kupić odpowiednia baze na mody.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Masz naklejke na rowerze ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wypas! Czasami się zastanawiam nad sensem naklejania naklejek forumowych bo to wyraźny sygnal "zadbane auto, warto kraść"
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
W dziale sprzedam B6 jest doinwestowana S4 B6
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki". Nawet Św. Mateusz pisał w swojej ewangeli aby nie modzić FWD bo tak sie to skonczy Nic z tym nie zrobisz bo nie można mieć wszystkiego w FWD tzn. łoić inne auta z Quattro na suchym bo sie ma mniejsze straty w napedzie i jezdzić komfortowo w deszczu i zimie.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Dev, robiles może fotki z tego montażu i wprowadzonych zmian ?
-
Brak ciśnienia oleju
Czy można powiedzieć, ze to taki paket startowy w 2,0tfsi w B7? Czy 2.0tfsi w B7 i B8 to rozne silniki? Jakie sa roznice?
-
Brak ciśnienia oleju
Jaki jest koszt takiej wymiany?
-
Brak ciśnienia oleju
Czy to jest typowy problemy tego silnika?
-
1.8 Turbo 163KM..Moc?
Zrób logi danymiczne 115 i 118 bo subiektywne odczucie to mozna miec rozne. Jak zrobić logi znadziesz w tematach w dziale diagnostyka.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
W planie miale robic "S4 look" bo S-line mi się nie podoba. Jakby ktoś miał jakiś namiar na odpowiedni taile to proszę o kontakt
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Patrzac na zakres modów to chyba potroisz wartość auta Trzymam kciuki, powodzenia
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Zassaloby psiaka
-
Jaki wosk ? od A do Z
Pewnie wypowiedzą się znawcy tematu, ale z tego co miałem do czynienia z taka pasta to zawiera ona dużo wypełniaczy i daje pozorny efekt polerki. Gdzies widziałem temat jak ktoś uzył takiej pasty i zamiast spolerować to porysował lakier.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Fura wypas, jaki ma przelot?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Ok, to jedziemy z koksem
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Wróce jeszcze do tematu hamulcow na 100% Dzisiaj w koncu niunia doczekala sie mycia i pielegnacji sponsorowanego przez kosmetyki Meguiar's Foty robił Tomek, właściciel stojącej na pierwszym planie Toyota MR2 Turbo Kto chce zobaczyc reszte fotek ?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Nie jest zle, za jakiś czas zobacz co tam slychac na 032. Swiece kiedy były zmieniane? Cewki? Jak chcesz sobie cos zrobić żeby odczuc efekt placebo to kup sobie na allegro preparat ANTYKOKS. Wpisz w wyszukiwarce a wyskoczy preparat w sprayu z rurka do aplikacji Psikasz po 10 sekund w każdym cylindrze potem postępujesz zgodnie z opisem. Przejezdzisz bak i znowu powtarzasz. Zobaczysz, ze auto bedize lepiej jezdzilo
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
a byl podmieniany? 16684/P0300/000768 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected Possible Causes Air Intake System leaking Fuel Supply faulty Injector(s) faulty Ignition Cable(s) and/or Spark Plug(s) faulty Ignition Coil(s) faulty Exhaust Gas Recirculation (EGR) Valve (N18) stuck/open Camshaft Position Sensor (G40) faulty Possible Solutions Check Misfire Recognition Check Air Intake System Check Fuel Supply Check Injector(s) and Injector Sealing Check Ignition Cable(s) and Spark Plug(s) Check Ignition Coil(s) Check Exhaust Gas Recirculation (EGR) Valve (N18) Check Camshaft Position Sensor (G40) Special NotesThis DTC indicates that one or multiple cylinders are misfiring, but the ECU fails to identify the cylinder.