Treść opublikowana przez wampir
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
a ultimate polish ?
-
taki tam oswojony BRUTAL
Nie wchodzcie na smutne tematy o pieniądzach Nawet lekki pomruk RS4 jest wart tych pieniędzy. PS: miałeś już jakies kreski z jakims BMW?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
To dlaczego maja inne numery OEM ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czy sprezyna tylna o oznaczeniu niebieski zielony zielony z B6 i B7 ma takie same parametry? Bo wg forumowego pdf z opisem sprężyn leza w kategorii 11 dla B7 i dla 12 w B6.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Który element jest mniej trwały w przypadku 1be ? Szybciej padaja sprężyny czy amory i które? Przod czy tył?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ale czy byles wazyc auto na wadze i z jakim stanem baku. Ja jak swoim pojechałem to z 1/4 baku, bez zapasowki i z lekkimi mniejszymi kolami zimowymi wazylem 1615kg wiec w lecie zatankowany pewnie mam tyle co w dowodzie albo i więcej...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
a wazyles go na wadze ?
-
taki tam oswojony BRUTAL
taaa, tylko ze rynkowa cena b6 wynosi mniej więcej tyle co komplet tarcz i klocków do RS Najwyżej stanę gdzieś z tyłu
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
A jak nie przejde nizej w kategorii to auto się nie obniży?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No to ja nie wiem dlaczego u mnie jest wyzsza kategorii wagowa. W dowodzie mam wbite 1684kg, a Ty ile masz u siebie w dowodzie?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Założyles kilka kategorii nizej. Czy nie jest za nisko i przez to amortyzator cierpi? Czy same sprężyny nie sa bardziej obciążone teraz? Jezdziles już autem załadowanym w 5 osob i bagaże?
-
taki tam oswojony BRUTAL
Bardzo chetnie tylko wstyd bedzie stanac moim biednym 1.8T przy Twoim potworze czy Mirona
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie czy dobrze to opisałem na podstawie danych z vin i rozpisku z forum dla mojego B6 1.8TQ AVANT: Zawieszenie 1BA Shock absorption/suspension, chassis 1BA Standard suspension/shock absorption Weight category front axle 0JK Weight category front axle weight range 10 Weight category rear axle 0YN Weight range 13 Prawdo podobnie sprężyny z przodu są: 8E0 411 105 BH a powinno być dla 1BE 8E0 411 105 CH niebieski biały zielony zielony lub 8E0 411 105 CJ zielony zielony fioletowy Prawdopodobnie sprężyny z tyłu są sprężyny 8E0 511 115 DB a powinny być dla 1BE 8E0 511 115 DN(FN) niebieski zielony zielony Albo 8E0 511 115 DP(FP) niebieski zielony zielony zielony Prawdo podobnie amortyzatory z przodu są: 8E0 413 031 CC ( SACHS 558 301) a powinny być dla 1BE 8E0 413 031 CL Prawdo podobnie amortyzatory z tyłu są: 8E0 513 036 AE a powinny być dla 1BE 8E0 513 036 AF
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Panowie po rozszyfrowaniu VIN wg kodów mam w moim 1.8T Quattro avant Shock absorption/suspension, chassis 1BA Standard suspension/shock absorption Weight category front axle 0JK Weight category front axle weight range 10 Weight category rear axle 0YN Weight range 13 Chciałbym założyć 1BE, jakich numery czesci i kolory potrzebuje?
-
taki tam oswojony BRUTAL
Ja widziałem to RS4 na żywo i Właściciela wiec nie wiem skąd masz takie informacje. Powie tak, wystarczy tylko, ze silnik zapala i już człowiekowi chce się żyć. To najlepszy znany ludzkości lek na poprawe humoru, lepszy niż viagra i prozac w jednym!
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jarek, dość pitu pitu o k03s, zakładaj nowy temat i opisuj projekt
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a ten co jest nie wystarcza?
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
Pb98 nie leje się dla mniejszego spalania. Masz wyżej wszystko opisane!
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
GRATULACJE!!! Można prosić o jakies filmiki? np. 0-200 ?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Nie żeby nie docenial Twojej pracy przy aucie ale to powinno dac Ci do myslenia aby modzic aby nie przesadzać. Dlaczego nie chcesz zalozyć odpowiedniej felgi rozmiarem i do tego właściwej opony tylko tak kombinujesz? Taki kat nachylenia i naciagnieta guma wygladaja pokracznie... Szkoda bo psuje efekt w super aucie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie no, ja pytam poważnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś z was majac 312/255 albo i więcej był na torze w poznaniu ? Jakie sa wrazenia ?
-
[B6 BDG] A4 S-Line 2.5TDI BDG by Emil
Ja bym się pierwsze udał do jakiegoś detailera żeby usunal to coś ze zderzaka i doprowadził lakier do porządku. Trzymam kciuki żeby się udało
-
[B6 BDG] A4 S-Line 2.5TDI BDG by Emil
Tak niesmialo zapytam, a co to auto ma z S4 bo taki masz opis tematu? Planujesz dokładać Quattro, zmieniać silnika na V8 lub inny, który mocą dorównuje silnikowi S4 B6, a może zawieszenie, hamulce czy pakiet zewnętrzny i wewnętrzny? Bo wygląda to jak opis handlarza Mirka z allegro i do tego ta imitacja grilla ....
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Będą bitches na maskach i Metaxa ?