Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Dlaczego nie wlozysz takiej kierownicy powietrza do B6/B7?
  2. http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=109073&st=20 Nawiew na hamulce.
  3. Popatrz na kategorie wagowe u niego i u siebie a będziesz wiedział. W teorie przod powinien siasc natomiast przod nie bardzo bo S4 ma cięższy silnik.
  4. Nie o to mi chodzi. Jeżeli zaciski sa takie same i roznia się jedynie jarzmem to wymiana jarzma powinna pozwolic je zamontować. Jeżeli zaciski nie są takie same to pytam czym się różnią? Tak na marginesie to ile kosztują same jarzma?
  5. Ale co konkretnie nie pasuje?
  6. Dwie sprzeczne odpowiedzi
  7. ale majac do wyboru tylko te 2 opcje które przytoczyłe poniewaz mam na stanie już zaciski z B7 3.0tdi ale musze kupic nowe klocki i tarcze. Tak sobie pomyslalem, ze zamiast kupowania tarcz i klockow do 320mm to może lepiej sprzedać zaciski i wrzucić zestaw 345mm.
  8. A jakiś praktyk sprawdzał co jest lepsze majac 288mm z tyłu: 1. Na przód założyć 320mm z klockami Ferodo DS i stalowy oplot 2. Na przód 345mm ze zwykłym klockiem Ferodo
  9. 17" 7.5J ET35? A jak cenowo to wypada?
  10. Ja tu widzę jeden zasadniczy błąd. Gdyby było 263KM to mógłbyś sobie zrobić opis "Seria + 100KM" a tak jak to wygląda? No sam powiedz Już tak na poważnie to jeszcze raz Gratulacje!!! Dzięki takim projektom by Gregor10.pl człowiek znowu zaczyna myśleć o modach
  11. Za dużo się naczytales o układach wydechowych w silnikach wolnossących i siejesz zamet.
  12. Liczyłem, że pośmiejemy się pseudoteorii ale to zwykły troll z 1 postem na koncie. Trzeba to zgłosić do moderatora niech posprząta bałagan.
  13. Panie nieograniczony, może podeprzesz swoją teorie jakimś konkretem?
  14. Gratuluje!!! Ile tam dmuchała turbinka?
  15. Jak ma jeszcze pojezdzic to auto to tylko w Gregor10.pl
  16. wampir odpowiedział(a) na lexyy temat w 1.8T
    Do silnika możesz wziąć z V6 B5.
  17. Tzn, ze nikt nie jest w stanie polecić producenta, który ma dobra powłokę?
  18. Najlepsze to z B6 1BE z przodu o dwie kategorie nizej a z tyłu o jedną. Narobiłeś sobie moim zdaniem niepotrzebnie bałaganu.
  19. Nie rozumiem co maja znaczyć Wasze odpowiedzi. Sąsiad ma A6 C6 i tarcze kolejny rok jak nowe. Drugi sąsiad E39 528 i także tarcze idealnie wyglądają.
  20. To jaki producent ma to na poziomie bo widziałem OZ po roku i były zardzewiale.
  21. Pytanie do osob, które jezdza na 320/288 i większych aby napisali kiedy je montowali i w jakim stanie sa teraz tarcze. Czy porastają już rdzą? Czy ktoś wie ile kosztują w ASO tarcze 320mm?
  22. Licze na pierwsze 300KM z hybrydy
  23. To może kilka słow o swapie skrzyni i cenach . Może być na pw
  24. a rozmawiales z jakims profesjonalista od wyciszania albo car audio? Ktos Ci to polecił? Wiesz może co warto wygłuszyć w avancie? Ja mam wrazenie, ze u mnie bardziej a przodu słychać hałas niż z tyłu ...
  25. uzywales mat butylowych czy bitumicznych?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.