Treść opublikowana przez wampir
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
A gdzie tam :/ Hamulce są już zawiezione do garge. Myslalem, że uda się je w tym tygodniu zalozyc bo były idealne warunki. Dziecka nie trzeba wozic do zlobka... ale mam pecha :/ Poki co taka mała analiza przepływu pokazujaca roznice pomiędzy k03s , Hybrydzie na bazie k03 chociaż z samej k03 to niewiele zotało oraz k04 TFSI.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Zimowki już zalozone ?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tylko stroker na 2.0 i hybryda k04 tfsi
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Hmm to przyrost może być symboliczny do 10KM. Obym się mylił. ..
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
To rozmiar goracej strony jak w k04-015 o ile dobrze pamiętam.
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
A tam nie ma jakiej mocniejszej gruszki? Swoja droga jakie są kluczowe wymiary tej hybrydy? Ostatnio przypadkiem Jarek nie miał na TD04 przy 1.1 bar ok 302KM ???
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
Takiego wyniku jeszcze nie widziałem. Jak taka moc przeleciała przez ciasną gorącą stronę ko3?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Czy ktoś może mi podać wymiary węża łączącego spryskiwacz reflektorów w B6 zwykly zderzak? Wewnętrza średnica to 8, 10 czy 12mm? Cieknie mi opasce bo wężyk pekł wzdłuż. Chce to mieć kupione zanim zaczne rozkrecac.
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Kiedy będzie ciąg dalszy? Lud żąda igrzysk!!!
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
Ja mam AMB z USA. To pewnie tez ma wpływ na rozmiar. Amerykanie wola większe
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
Albo Ty od golfa III
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
przez która fabrykę ? Ja mam u siebie na wlepce 215/55/R16
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
205/55/16 moim zdaniem nie jest oryginalnym rozmiarem bo jest sporo nizsze od np. 235/45/17. Według mnie dla R16 powinno być 215/55/16.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Dzisiaj rzuciłem okiem i widze na skrzyni jeszcze więcej mokrych czerwonych plam niż przed zmianą uszczelki :/ Auto pracuje nierówno czasami obroty zyją własnym życiem. Jutro zamawiam w ASO nowy króciec, nowe uszczelki i czujnik G62. Najgorzej, że nie chce się już z tym sam mordowaći najchętniej to oddałbym je do pewnego mechanika ale takich w Opolu nie znam. Jaki czujnik G62 inny niż ASO polecacie? Vernet będzie dobry ? Kupiłem nowy króciec wodny z ASO numeru nie zapislem ale to chyba 06B121132E Kosztował ok 63zł i był od razu z oringiem. Zamiast czujnika z ASO numer 059919501A za 108zł zaryzykowałem i kupiłem Vernet WS2604 za ok 30zł. Po założeniu i sprawdzeniu w Blokach - 01 - Engine -> Meas. Blocks -> 004 jest 96C natomiast w Blokach 17 + Instruments -> Meas. Blocks -> 004 jest 99C Rożnice są w normie. Teraz trzeba bedzie obserwowac czy nie ma wycieku.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Bardzo się starales je zmęczyć czy od starości?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Ja bym wolał 2.0teefesi
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Dzisiaj bylem w delegacji. Auto nadal nie odpowietrzone. Przed chwila wrocilem i Żona poinformowała mnie, że pojawi jej sie dzisiaj check engine. Podlaczylem sie i mam to: 1 Fault Found: 16501 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too Low P0117 - 001 - Upper Limit Exceeded 16501/P0117 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62): Signal too Low Possible Symptoms Difficulties with starting a cold engine. Starting the engine when engine is warmish or warm, idle rpm immediately is 1200 - 3000 rpm. RPM at idle is irregular. With all engine temperatures seldom idle rpm will vary between 900 - 1000 rpm. With engine warm (90 °C) the engine temperature suddenly drops (70 °C) and slowly comes back to 90 °C. Bad acceleration during warming up. Diesel: an indication is extreme long time burning time of the glow indication light. Engine Overheating Possible Causes The electrical signal coming from G62 is too low Wiring and/or connections faulty (short circuit?) Engine Coolant Temperature Sensor (G62) faulty Mechanical problems in cooling system Possible Solutions Check wiring and connections Check / Replace Engine Coolant Temperature Sensor (G62) Check cooling system and correct overheating condition if present Czujnik G62 zielony z króćca wymieniałem kilka miesięcy temu na nowy z ASO bo poprzedni nie stykał i czasami wskazówka temperatury cieczy opadała. Czyżby znowu sie zepsuł czy tylko wariuje przed zapowietrzony układ?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Krzysiek, odprazasz przy okazji zmiany uszczelki ?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Zsuwam na zgaszonym silniku? Kiedy mam pewność, ze już na 100% jest odpowietrzone?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Gdzie????
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jest sens ruszać śrubę odpowietrzajaca na rurze przy wtryskach bo ponoć z czasem się rozpada jak się chce ja ruszyć...
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Zysk niby ok 20KM ale jest P&P. W K04 TFSI trzeba już "trochę" rzeczy zmienić i to jest często psychologiczna granica.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Tak, parter przez okno od strony dużego parkingu, tam gdzie jest tez wejście klatki do klatki schodowej. Cos mi się nie zgadza teraz z poziomem płynu. Zanim go spuściłem to miałem max. Podczas spuszczania trochę się wylało. Wlałem to samo co spuściłem. i patrze, że jest ponad min, a mam jeszcze 0,5l w butelce do której spuściłem płyn. Ile jest ml pomiędzy min a max? Jak długo układ się odpowietrza?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Dzisiaj wymieniłem wspomniany oring. Mala "gumeczka", której koszt zakupu w normalnym sklepie pewnie wynosi ok 0,80zł ale w ASO to ponad 8zł!!! Operacja jest bardzo skomplikowana, trzeba zdemontować wiele wężyków podciśnienia a i tak nie jest różowo. Aby oring nie wypadl przy zakladaniu krućca potraktowałem go silikonem. Wyciek o ile był to raczej to było delikatne sączenie bo po 3 dniach i przejechaniu 45km wzrokowo nie ubyło nic ze zbiorniczka wyrównawczego. Teraz muszę uzupełnić i poczekać trochę aby upewnić się, że jest OK. Wyciągniety oring był sprasowany więc może coś było na rzeczy. Po wymianie wracałem do domu i od razu rzuciło mi się w oczy, a raczej moja dupohamowania wykryła, że auto nie jedzie. VAG nic nie raportował. Poprawiłem 2 opaski od wężyków podciśnienia i wyskoczyłem na drogę. Jedynka spokojnie... dwójka na 2/3 gazu i jest!!! ... Znów urywa łeb ... moc wróciła!!! Niby powinienem być zadowolony po wymianie ale ciężko mi się pozbierać ponieważ wczoraj miałem włamanie i okradli mi mieszkanie. Niech zdechną na raka jąder z przerzutami!!!
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jak jedziesz? Przy jakich obrotach się pojawia? Czy na postoju przy tych samych obrotach również? Rozrząd kiedy miałeś robiony? Masz jakieś błędy po podlaczeniu vcds?