Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Jakby ktos chcial kupic tanio kompletny zestaw hamulcow czyli jarzma, zaciski, klocki i tarcze 312/255 to pisac na PW. 312/255 wystepuje w 1.8T BEX 190KM oraz V6 3.0 220KM w B6. Zestaw wchodzi pod felge 16". Normalnie jest 288/245.
  2. Włączanie do ruchu, wyprzedzanie i zmiana pasa ? Pojezdzij chwile Quattro, naprawdę polecam. Z dynamicznym włączaniem do ruchu to miałem problem z moim starym 1.8 ADR 125KM na oponach Continental szerokości 205. Przy Quattro na tej samej szerokości oponie zimowej i majać ponad 100KM więcej nie ma najmniejszych problemów.
  3. Zawsze jakos wolalem auta które jada lepiej niż wygladaja...
  4. Zderzak bylby drozszy... nie spotkalem sie z taniej niz 1600 a trzeba doliczyc jeszcze gorny grill. Tak jak piszecie, trzeba miec wór pieniedzy, a potem robi sie podsumowanie i wychodzi cena A4 B8 Ja już dawno przekroczylem cene zakupu auta Gdybym mial wywalic kase na wyglad to byloby mi szkoda, bo za to mozna juz myslec o stage II
  5. a k03s i k03-029 mają tą samą stronę gorącą wiec to by się zgadzało. Daleko im do RS2.
  6. a teraz mi jeszcze napisz obok tych czesci ich ceny umieram z ciekawosci ...
  7. która to która? obróc je tak samo do zdjęcia..
  8. Póki co jeżdżę i sam nie wiem co mam o tym myśleć Zobaczymy co będzie jak dołożę tył. Tak z inne beczki czy S4 look to nie wiocha w A4? Zawsze mi się wydawało, że jeżeli miałbym przykleić znaczek S4 do swojego auto to musiałoby ono jeździć jak S4 bo inaczej wstyd.
  9. No możliwe, z głowy pisałem i mogłem się pomylić chociaż tak ja Cezary Pazura w "Chłopaki nie płaczą" powiedział, że kiedyś dałbym sobie za to rękę uciąć ..... i był k...a teraz nie miał ręki.
  10. 312 w nie jest takie tragiczne. Sam jeździłem to wiem ile trzeba hamować żeby to odczuly.
  11. 42/50 to przecież seryjna k04-015 k04-023 z S3 ma wieksza goraca strone...
  12. Wgrywałeś już sam soft do swojego AMB? Jeżeli nie to uważaj z tym. Ja mam AMB i za pierwszym razem gdy leciało to po kablu u GTO z Digitun to wszystko padło. Trzeba było wyciagac sterownik i na stole go robić. Jak potem robił mi korektę Grzesiek z gregor10.pl to wykrył w czym rzecz i obyło się bez wyciągania ECU z auta. Wiem, że pod pewnym względem AMB różnią się od wersji europejskich AVJ/BFB/BEX.
  13. 2x większe kanaly. Jeszcze jakby powiekszyc kanaly w samej stronie goracej to bylaby moc, a tak jest co jest.
  14. Sa przyrządy do pomiaru tarcz np. czujniki zegarowe. Jak kilka razy przyhamujesz ze 180 a masz 288mm to cudów nie oczekuj.
  15. Ciekawe czy ma to wpływ na dynamikę auta. Masz jakies logi przed i po?
  16. Ten DP to chyba nie był robiony u Grzeska tylko poprawiany?
  17. Wiesz, ze pierwsze sie zasmialem jak to przeczytalem... a potem pomyslalem, ze masz 100% racji.. Jako wrodzony pesymista mam nadzieje, ze sie bardzo nie rozczaruje zmiana z 312/255 na 320/288. To co zakladam jest 6x drozsze i szczerze watpie czy 6x lepsze ..
  18. Po wielu miesiącach w końcu ruszył temat hamulców. Przód 320mm Textar Pro już założony. Oczywiście nie bez przygód i wymiany przewodów hamulcowych. Tył 288mm nadal leży zakurzony.
  19. a masz możliwość zamienić stronami całe półosie? Ktoś tak kiedyś napisał na streetracing że zamiast wymieniac przeguby wewnętrzne to można wlasnie taki zabieg wykonać. Miałeś wymieniane sprzęgło a jeśli tak to na jakie? Miałeś zmieniany dwumas czy nadal masz oryginał?
  20. Zależy na jakich czezsciach i czy będziesz sam robil. Okolice 2tys trzeba mieć przygotowane.
  21. a jesteście w stanie tak delikatnie przyspieszac ze nie slychac tego buczenia?
  22. lewa tzn ta po stronie turbo ?
  23. :D Pokazesz jakiegoś loga z przepływu i doładowania ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.