Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Ale na bank masz wymiar dla 17" np 235/45/17 93Y a więc dla 18" odpowiednikiem będzie 235/40/18 minimum 93Y. Ważna jest nośność i indeks prędkości. Pewnie i tak zaraz Ci doradzą tacy, co znają się lepiej niż fabryka, że lepiej brać 225 albo i 215 żebyś zaoszczędził na zakupie opon i dodatkowo 0,2L/100km.
  2. Jaki sens ma zniszczenie k03-073 bo inaczej tego nie nazwę. Chcesz żeby ktoś na Ciebie zwrócił uwagę i komentował? Cytując klasyka, takimi akcjami to sie ludzie jarali 10 lat temu
  3. Rozmiar 245 wybierany jest jeżeli komuś zależy na przyczepności, a Ty podałeś budżetowe opony. Masz B8 i kupujesz prawie najtańsze opony? Może lepiej zmienić 18" na mniejszy rozmiar?
  4. Zobacz sobie na wlepke jakie producent zaleca opony do Twojego auta.
  5. Do b8 i takie rozmiary to na pewno nie Ci producenci.
  6. Tomek, jak się jeździ tiptronic? Zadowolony? Jakieś wady?
  7. Użytkuje 320/288 dopiero 1 bak paliwa i jeszcze sa na dotarciu, nie mam też praktyki w 345/300. Jakos tak na logike ciezki mi sobie wyobrazic, ze 345/288 beda hamowac gorzej od 320/300. Przeciez po pierwsze mniejsza sila idzie na tyl, a dwa wentylowany tył daje tylko "ciut" większa siłe ale przede wszystki wieksza pojemnosc cieplna czyli pozwala zachomować kilka razy wiecej niż niewentylowane 288mm. Co z tego, że tył 300mm się nie zagrzeje skoro przod 320mm jest sporo mniejszy 345 i przod zagrzeje sie szybciej...
  8. A wiec tak mogłoby wyglądać moje auto gdyby zmienić "pare" detali ... robi wrażenie ... Kratki w zderzaku są koloru srebrnego czy tylko taki efekt po retuszu zdjecia ?
  9. Standardowy komplet Ciągniesz 3 bieg do konca, zmieniasz na 4 i dalej ile starczy drogi a potem pokaz 118 i 3
  10. 205 to tylko zimowki a letnie 215 i 235. Szkoda że nikt nie umie albo nie chce odczytać tych etykiet i kupuję np 225.
  11. a kto i za ile zrobilby takie adaptery zeby nie było z nimi problemow?
  12. to taniej niz ja 288 do mojego B6 ... ja pier.... Skad wy takie patenty bierzecie? podejdzie to do B6?
  13. Tomek, a nie jest tak, ze B7 jest zwyczajnie nowsze przez co plastiki tak nie skrzypia i moze materialy wygluszajace w lepszym stanie bo mniej styrane oraz to ze 3.0tdi jest ciezsze a to innaczej wplywa na odczuwanie, auto tak nie "skacze" jak mała taczka i dlatego takie odczucia ?
  14. Arek napisz jak sie tym jezdzi jak tak troche sniegu popadalo albo jest mokro? Czesto ESP mruga ?
  15. Cały czas mowie o tarczy 300mmx12mm z B8
  16. To wiem, ale koszto to pewnie ponad 1500zł. Jakie pozostałe wymiary ma tarcze 288 a jakie 300?
  17. tak
  18. a co jest nie tak w tej tarczy z B8 300mm 12mm grubosc ?
  19. Ale jakie tarcze w ogole wchodza w gre o srednicy okolice 300mm?
  20. Pytanie do praktykow: Czy mozna 288 zmienic na cos wiekszego zachowujac zaciski np poprzez zmianę tarczy oraz jarzm lub dorobienie adapterow? Podejda z innego auta tarcze o srednicy 300mm? W B8 nie ma przypadkiem 300mm na cienkiej tarczy niewentylowanej?
  21. jakis filmik nagraj jak mozesz
  22. Dobrze to napisales. Czytam od dluzszego czasu o tym i planuje dobor materialow np na tej stronie: Zamiast mat bitumicznych to butylowe http://www.bitmat.pl/pl/p/StandartPlast-GOLD-maty-wyciszajace-butylowe-75x50-cm-10-szt.-3%2C75-m2/275 a na nie maty wygłuszające http://www.bitmat.pl/Pianki-wygluszajace/K9s-Pianka-wygluszajaca-kauczukowa-9mm-samoprzylepna-izolacyjna-gumowa
  23. Gratuluje fury
  24. To wiem, bardziej marzy mi sie dojscie od poziomu wyciszenia w A6 albo i lepiej zeby zwyczajnie bylo ciszej. Stary sie juz robie i mam taka zachcianke.
  25. Tez uwazam, ze Roman_tyk powinien kupic jakies chinskie 19" 9,5 szerokosci to tego ofkozzz guma szerokosci 215 o naciagu jak baranie jaja i obowiazkowo negatyw czyli patrzac na auto od tylu wyjdzie taki sr**ący pies... a tak na powaznie to lekkie koło robi robote. Opony tez własciwa marka w seryjnym rozmiarze a nie jakiś drut. Bedzie dobre przyspieszenie i trzymanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.