Treść opublikowana przez wampir
-
Strzelanie słupków A i B w b6 pomocy
a co to za tajemnice? Tutaj prosze pisac i dawac zdjecia. Sam mam plan zabrac sie za swoje auto i wyciszyc je odpowiednimy matami..
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Orginalny rozmiar to 235/45/17 A mniejszy to drut i tyle. Przy 200+ i fwd to już w ogóle nie ma gadania.
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
Jezeli masz plany na 270KM to postawiles sobie za cel ogarniecie tematu na poziomie, ktory nie ogarnia wiekszość firm w Polsce Zeby auto pojedzilo bezawaryjnie potrzebne bedzie wieksze turbo niz hybryda a to juz nie taka prosta sprawa jak zrobienie "c*paa na ka zero czy".
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mateusz, spotkales sie z peknieciami tego kolektora gdzies u kogos albo czytales gdzies?
-
Wybuchł silnik! Pomocy.
Jak można być takim leniem i nie uzyć funkcji szukaj... W ilu tematach jeszcze zadasz to pytanie? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/ A teraz skasuj pozostale powielone posty tam gdzie je napisales i nie smiec.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Arek, nie mow ze sie przejmujesz trolami co nie widzieli Twojego auta nawet na oczy. Z takimi ludzmi sie nie dyskutuje, pamiętaj "Don't feed the troll".
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jak policzyles te 9,5s do 190km/h w skoro filmik ma 9s ? Ja tam widze do 193km/h jest 9s ... ale moze mam stare oczy juz ..
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Arek zaloz sobie konto na photobucket.com bo G widac i zrob kilka fotek Dawaj wiecej fot no i 100-200
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wtryski BAM albo z volvo o koncowce 830, FMIC 180tka, DP obowiązkowo, TIP o średnicy pod turbo najlepiej u tunera na aucie bo wysyłkowo ciężko. Seryjny wydech i kolektor wydechowy pewnie nie puszcza powyżej realnych 250KM jeżeli turbo ma pochodzić dluzej niż sezon i nie było płakania ze gruszka oslabla albo luz na wirniku. Pompa zostaje seryjna jeżeli jest sprawna. Sprzeglo zostaw - jeżeli padnie to możesz wstawić z 1.9tdi AWX. Najlepiej oddac auto do jednej osoby aby nie było zwalania jednego wykonawcy na drugiego ze cos poszlo nie tak. Co do mocy jakie można uzyskac to www.gregor10.pl
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nieszczelność
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
Hmm w sumie to sie z Tobą zgadzam Marcin. Lepszy przyrost jest przy modyfikacji 3.0tdi. Gdyby jednak szukać jego benzynowego odpowiednika to pewnie byłby nim 3.0TFSI np taki http://gregor10.pl/audi-a6-c6-3-0tfsi-ccaa-300km-usa-stage-2-455km-569nm/ w który to tylko zmieniono kółko kompresora i wyszło po strojeniu 455KM i 569Nm. Pewnie ktos inny bedzie wolał 4 litroweg diesle ale dobrze, że nasz koncern wymyslił tyle silników, ze kazdego mozna zadowolic. Peace and love
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
Wiem kto robi i z jakim efektem VR6T. Sa takie auta ze tylko 1/4 jezdza ale wolnych obrotow juz nie maja Należenie do grona stroicieli tego silnika świadczy o wiedzy, doświadczeniu i w pewnym sensie też podnosi prestiż tunera. Nie bardzo rozumiem celu prowadzenia dyskusji i porownywania silnika 3.0TDI i 2.0TFSI. Mamy powiedzieć, że diesel o pojemności wiekszej o 1L ma wiekszy potencjał i pozwala na osiagniecie wiekszej mocy? Lubisz jezdzić autem o tak duzym Nm aby nie miec trakcji na 1 i 2, a od 4 biegu słyszec rezonans ... (jak tam podpora wału?) W sumie to nie było pytania bo kazdy ma prawo tak sobie wystroic auto jak chce. To wlasciciel ma byc zadowolony a nie komentatorzy z forum co nawet nie siedzieli nigdy za kierownica takiego auta
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
1.8T w małym palcu, a teraz 2.0TFSI ... Grzesiek, kiedy będzie jakies uturbione VR6 ?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jak się patrze na taki wykres i zakres momentu jaki generuje ten silnik to się zastanawiam po co swapowac V6 2,7Biturbo. Koszt zrobienia 350KM z 2.0tfsi moim zdaniem jest niższy niż z 2.7BT bo biturbo wymaga już zmiany turbin i innych modyfikacji. Dopiero planując przekroczenie 400KM to 2.7BT robi się "tańszy"
-
2.0TFSI QUATTRO BPG USA Stage 3 355HP@467NM by gregor10.pl
Gratulacje, teraz czekamy na jakis filmik nakrecony na niemieckiej autostradzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zalezy jaka hybryda, jakie lozyska, kto stroi. jak będziesz uzytkowal auto itp.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Gratulacje!! Arek tylko pamiętaj o jednym.... możesz stracic prawko w 4,8s w zabudowany :D tfu tfu odpukać
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Dev ma fajny patent ale to pewnie na forum juz n razy bylo opisywane
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Po zmianie na 320 z przodu bylo inaczej czuc na pedale. Teraz po zmianie tyłu tez jest inaczej. Kazdy kto zmienial 320/288 z ktorym rozmawialem po czasie jeszcze raz odpowietrzal i ja tez to planuje.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
To pasuje się wylogować z forum i zalogowac ponownie dopiero jak będą dokładk ... Jest i tył 288mm. Były spore opoznienia, skonczyło sie ponownym piaskowaniem i poskladaniem na nowych uszczelkach i tłoczkach zeby był spokój na lata. Odpowietrzenie to jakas masakra. Przynajmniej dla mnie.
-
Wybuchł silnik! Pomocy.
Facet planuje 250Km, a tutaj rady jak setup 400+ Blok seria, żadne zmiany głowic na szeroki kanał bo potem nie dojdziesz końca z tym autem. Wałki też na tym etapie nie są tak bardzo potrzebne. Lepiej kase zainwestować w: Dwumas zostaw seria Sprzegło z AWX. Turbina hybryda FMIC DP Wtryski z 1.8T BAM lub volvo Z doświadczenia powiem Ci, ze najlepiej robić wszystko u jednej osoby aby potem nie okazało się, że FMiC nie taki, orurowanie za małe, wtryski nie dają rady, a DP dzwoni i pęka. Trzeba pamiętac, że i tak najważniejsze jest strojenie, aby faktycznie była ta moc którą chcesz i żeby to jezdziło bezawaryjnie! Pooglądaj sobie tutaj na projekty człowieka z naszego forum, ile aut tego typu wystroił i naprawił po innych firmach: http://gregor10.pl/modyfikacje/stage-2-1-8t-250ps/
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Dobry mod, co jest potrzebne i ile kosztują części?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Arek to skakanie silnika przy zmianie biegu to właśnie niweluje poduszka czołowa.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
http://www.apikol.com/index.php/apikol-snub-mount.html
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ja polecam firmy APIKOL tez z usa. Polecana na audizine tylko trzeba ja delikatnie przyciąć aby nie dotykała krawędzi ramki w której porusza się silnik. Ddy odbojnik dotyka ogranicznika w którym się porusza to przenosi drgania na bude. Ten Twój tak wygląda jakby dość ciasno pasował.