Treść opublikowana przez wampir
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
ok dopisuje.. rozumiem, ze 1.9tdi?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ja był wolał K03... Wiecie dlaczego? Bo jest mniejsza i przez to jest mniejsza szansa, że zassie z pobocza jakiegoś bażanta :D
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
Może trochę późno wstaje i coś tam się pojawia cofanie. Jak masz kase i ochotę to można szukać o ile to paliwo było dobre.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak, korekty też wchodzą. Sam będę robił korektę. ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-chiptuning-korekta-gregor10-lokalizacja-wroclaw-opole-335616/
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Witajcie Temat póki co zakładam tak na szybko bez szczgółowego rozpisywania się, ale jest możliwość aby nasz kolega z forum Gregor10 przyjechał do Wrocławia i Opola w najbliższym czasie i wyciągnał z naszych furek ukryty potencjał Jak Gregor10 stroi to chyba kazdy widział w dziale Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut lub https://www.facebook.com/gregor10pl Akcja planowana jest na okolice 23-29 lipca więc nie trzeba długo czekać i plus dla tych z opolskiego i dolnośląskiego, że nie trzeba jezdzić daleko. Cennik: Diesel: 1,9tdi VP37 (90-110KM) - 600zl. 1,9tdi PD (101-115-130KM) - 600zl. 1,9/2,0 tdi PD (105-115-140KM - 700zl. 2,0 tdi PPD (170KM) -800zl. 2.5tdi - 800zl 3.0tdi - 1000zł Benzyna: 1.8T AEB/AGU/AJL (na lince ) )- 750 1.8T AVJ/BFB/AMB/BEX/AWT - 750 1.8tfsi/2.0tfsi - 1000zl 2.7biturbo - 900zl Korekta mapy LPG: - do 2000 r. - 150zł (strojenie AFR) - od 2001 r. - 80zł korekta mapy PB - indywidualnie hamownia - 80 zł (niezależnie od posiadanego napędu. W cenie 3 pomiary) !!!Cena dotyczy aut seryjnych oraz zmodyfikowanych mechanicznie w zakresie TIP, DP, FMIC!!! W przypadku wiekszego turba i wtryskow cena do ustalenia. Uwaga: Potrzebujemy łącznie minimum 10 aut. W przypadku większej ilości zgłoszeń decyduje kolejność zgłoszenia. Termin: 23-29.07.2014 Kilka istotnych faktów: 1. Chiptuning jest wykonywany indywidualnie ,legalnym i oryginalnym oprogramowaniem do edycji oprogramowania firmy EVC, jak również oryginalnym programatorem MPPS. Soft jest korygowany pod stan silnika, turbiny i reszty osprzętu, tak aby był maksymalnie bezpieczny dla samochodu. 2. CHIPTUNING poprzedzony jest diagnostyką auta potwierdzającą zgodność parametrów silnika i osprzętu, dopiero potem wykonuje modyfikacje jeśli samochód jest 100% sprawny. AUT NIESPRAWNYCH NIE MODYFIKUJE. 3. Do każdego strojenia w cenie programu jest pomiar na hamowni drogowej DYNOMET 4x4. Pomiar wykonuje przed i po modyfikacji i dołączam wykres z pomiaru mocy i momentu. 4. Możliwe dostrojenie instalacji gazowej w przypadku posiadania takowej w samochodzie. 5. Przewidywane przyrosty mocy podam każdemu indywidualnie , gdyż mamy mnóstwo wersji silnikowych różniących się potencjałem. Niedługo pojawia się ceny. Można zadawać pytania i się zapisywać. Lista: 1.wampir (soft) 2.Wojtek_S3 (soft) 3.Dawid 2.0 TFSI (soft) 4.elmer80 (soft) 5.cinkers (wstępnie) 6.Roman_tyk (hamowanie) 7.Imhotet (hamowanie) 8. ...
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
No to elegancko Zakładam oddzielny temat i zbieramy chętnych!!!
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czy ktoś z Was byłby zainteresowany strojeniem wykonanym przez naszego kolege z forum Gregor10, które odbyłoby się w Opolu/Wrocławiu? Diagnostyka, indywidualne strojenie i pomiar mocy (wykres)? W tym dziale są auto przez niego strojone Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
No właśnie zebrać i niech przyjedzie. Byłby jeszcze ktoś chętny oprócz mnie z Opola, Wrocławia, okolic aby zrobić strojenie w Opolu i/lub Wrocławiu?
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Jak N75 nie domaga to auto np. późno wstaje, faluje boost itp. itd. Przepraszam, ze tutaj zaśmiecę właścicielowi tematu i pozwole sobie na lekki OT ale obserwuje naszego kolegę forumowego Gregora10 już od jakiegoś czasu i widze, ze spod jego ręki wyszła kolejna wysoko wystrojona fura. Zaczyna we mnie dojrzewać myśl aby wystroić swoja fure u niego albo może inaczej, zaprosić kolegę Gregora10 na ziemię opolsko-wrocławską. Myślę, że potrzebne byłoby zebranie kilku chętnych aby przyjazd się opłacił oraz zapytanie samego Gregora10 czy byłby zainteresowany czymś takim.
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Czyli to jednak hybryda...
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Sama informacja o boscie i zapłonie jeżeli ktoś oczekuje, że usłyszy jedną wartość nie mówi wszystkiego bo każdy wie, że tak małe turbiny nie są w stanie utrzymać zadanego doladowania w całym przedziale obrotów. To nie jest big tubo, że jak ktoś powie "ładuje 1.5 bara" to takie doładowanie utrzyma do odcinki. Co z tego, że ktoś napisze - 1.2, 1.3 czy 1.4 jak to jest jedynie pik osiągany przez turbine w dolnym zakresie obrotów. Informacja o piku jest conajwyżej pośrednio potrzebna do oceny Nm. Jeżeli już pytać się o boost to np o konkretny w momencie uzyskania maksymalnej mocy, a głowę sobie dam uciąć, ze w punktcie MAX_MOC nie ma 1.3 bara Tak samo jak i zapłon który zmienia się w zależności od temperatury. Żeby porównywać się z tym autem trzeba znać więcej szczegółów. To jest dopiero wierzchołek góry lodowej w zadawaniu pytań co jest potrzebne aby uzyskać taką moc.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
3 i 20 to za mało bo nie masz informacji o innych czynnikach, które wpływają na zjawiska występujące w komorze spalania.
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
To o co pytasz to wierzchołek góry lodowej. Jak sam zrobisz soft to zobaczymy jak chętnie będziesz innym pokazywał szczegóły Wspomnisz moje słowa
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Jeszcze o lambde zapytaj a najlepiej żeby ci mapę za free wysłał...
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Bardzo ładny wynik
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
Po pierwsze auto się loguje od 2000 do odcinki. Po drugie, nie rób logów milion rekordów bo ciężko się to ogarna! Po trzecie ja tam widzę maksymalnie CF 3.0. Możesz od razu logować 3,20,118 żeby było od razu widać tempreture i doładowanie!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Super foto Coś jak zabawa w stylu "ile widzisz trytytek na zdjęciu?" :D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rozwiercona zimna strona turbiny z S4 B5. Jaki tam jest wirnik włożony 2080? Możesz pokazać stronę gorącą?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokladnie, kolektor high flow, dobry dolot, wydech i silnik w dobrym stanie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja tez nie widziałem. Aby było realne 260Km to takie k04-015 powinno dmuchac ponad 1.3 bara przy 5000obr. Wydech odetkany na maksa to duży plus, ale silnik musi być igła i na dodatek minimum pb100 lub lpg aby zapłonem nadgonić. Osobiście wątpie aby takie zestaw o ile w ogóle osiągnie taką moc to był w stanie dłużej pojezdzić. Może na hybrydzie na k04 taką jak jak scrollproduct z większym kołem kompresji i wirnikiem to może byłoby możliwe, ale to już pewnie będą limity limitów. Są osoby które mają
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
1.1 w piku pewnie przy 3500? a potem leci w dóóóół do 0,8?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
i czym się to zakończyło?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Szkoda, ze nie ma fotki np k03 vs obecne turbo
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
it's bjutyful... Predator kur.a!!! :D
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
ale porównuj w takich samych warunkach tzn, ten sam odcinek drogi aby nie było wzniesienia, ta sama temperatura, klimatyzacja itp itd