Treść opublikowana przez wampir
-
Ktory FMIC?
Ja nie wiem jak Wy to montujecie. Mi Bakuś montował 18tke i nie musiał nic ruszac w belce, tylko odrobine w samym zderzaku. Zajeło mu to sekunde. Zdjecia są w moim temacie i/lub na stronie Bakusia.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam 18tke, robiłem logi i przy +34C około godziny 17:00 miałem IAT maksymalnie 58C . To jest najwyższa temperatura z piątego przejazdu pod rząd i chwilowego postoju.
-
Regulacja biegu jalowego
No pięknie, sprzedawca Cie oszukał. Towar do odesłania na koszt sprzedającego i tyle! Jak będziesz szukal to popros o dokładne zdjęcia. Ja tak zrobiłem i nie miałem problemów.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaką mocą dysponujesz i masą? Czy wielkość hamulców przez producenta jest dobierana wg mocy silnika tzn. mamy 2 auta, obydwa ważą 1700kg, ale jedno ma 50KM więcej więc wg producenta będzie miało mocniejsze hamulce czy też nie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To jest konkretna odpowiedź. Powinno się to dodać do FAQ na początku. PS: Puść ceny na PW
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie do praktyków. Czy idzie dobrą tarcza i klockiem na 320 osiągnąć to co seryjnie na 345? 320 idzie upchnąć jeszcze w 16", a 345 juz nie wiec byłoby to bardziej praktyczne. Pytanie jakie to są roznice w cenie? Dev, zapodaj jakies ceny dla porównania;)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja swój test zrobiłem przy +34C w cieniu. Wpadlem na pomysl zrobienia logow w extremalnych warunkach.... Poprawcie mnie jeśli się myle bo poki co mam wrazenie, ze wydam ok 2500zł na zestaw 320mm i 280mm i dalej po 2 hamowaniach będzie lipton?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
co?????? B5 o masie pewnie z 1450kg potrafisz w 2 hamowaniach zagotować ze hamując trzecie raz już czujesz, ze jest lipton?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś kto ma 320mm moglby powiedzieć ile trzeba je pomeczyc aby poczuć, że już nie hamują albo dymi się z nich?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zmiana płynu hamulcowego coś da?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, Czy to możliwe ze po 5 przychamowaniach ze 150 do 50 po zatrzymaniu az zaczęło się dymićz przednich hamulcow? Zestaw nowy zestaw montowany na Twoich gratach 2 lata temu. 312mm przód i 255mm tył. 1.8T quattro avant, 215/50/17 i masa prawie 1700kg. Zaraz czuć pod pedałem, że naciskam a tam jakby ktoś tarcze posmarował smarem.... Czy coś mogło się stać z hamulcami po tym jak tak z nich dymiło? Może to wina płynu hamulcowego? Czy jest ktoś to zmieniał z 312 na 321 a potem na 345?
-
drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h
B5 to jeszcze idzie rozdzielić, ale B6 jak ktoś potrafi jak rozdzielić to stawiam flache Ja u siebie wymieniłem cały wał i jezdze.
-
Aeb [email protected] :)
A możesz nagrac jakiś filmik jak się tym startuje w trybie jazdy ulicznej oraz wyscigowym ?
-
Aeb [email protected] :)
Szacun za wykonane mody. Da się poprawić to wstawanie turbo? Możesz nagrac jakies filmiki jak się tym startuje np. w ruchu ulicznym oraz w trybie wycigowym? Felgi obleśne, psują totalnie projekt, brakuje tylko naklejki hello kitty :/
-
Aeb [email protected] :)
Dawaj foty Panie i wykres... Taki projekt to powinien byc udokumentowany jak dobra playmate
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
skad to masz?
-
Regulacja biegu jalowego
oj przepraszam Cie bardzo, pomyliłem Cie z jednym znawca Te poduszki sa takie tanie bo to B5. W tej cenie jak się robi samemu to koszt zerowy ale co kto woli.
-
Regulacja biegu jalowego
A ty co? Maciej wrózbita? Jak Ty kupisz turbo za 1/3 ceny to na bank jest dobre, ale jak ktoś inny kupi to na bank wylane? A poniżej jeszcze reklama swoich gratów na sprzedaż Od tego jest chyba dział giełda? Wiele osób znam, która takie właśnie zamontowało i o dziwno jeszcze taniej kupiły. Jezdzą już kilka miesięcy i to ostro i nic się nie dzieje!
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
od 1.38bara do 0,85
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ja wczoraj przy +34C na zewnątrz, w dolocie przy max bucie miałem +57C za szóstym przejazdem. Ciekawe ile wyjdzie u Ciebie.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Robiles dzisiaj logi? Jaki miałeś IAT w taki upał?
-
Stozkowy filtr powietrza - rozmiar
Lepiej wyjdziesz na tym jak będziesz częściej zmienial seryjny filtr pod względem mocy i bezawaryjnosci przeplywomierza. drStozek montuje sie w autach, w których nie ma miejsca na seryjną puszkę. Trzeba pamiętać o odpowiedniej srednicy, rodzaju materiału i odizolowaniu go od silnika.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Czy to normalne, że jak zrobilem UC, potem UP, a na to NXT 2.0 to tam gdzie miałem jakieś rysy to widać je bardziej. Są białe. Tak, jakby któryś preparat po wyschnięciu. Nie miałem tego wcześniej... tzn tak kilka dni po aplikacji. Co z tym mozna zrobić?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jarek zmienia zdanie 1000x na minute Ja mam tylko do Ciebie prośbę abyś obiecał się nie wk***ić przy ewentualnym fuckupie (tfu tfu oby sie nie zdarzył) tylko szedł dalej i pokazał te +250KM. Rzecz jasna czekamy na logi:) PS: ten poprzedni wynik był na zwykłej k03s? Przepływke masz sprawną bo nie widziałem jeszcze +190g/s z 0,8 bara przy 6000obr
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na seryjnym doładowaniu czy zwiększonym?