Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Ja nie wiem jak Wy to montujecie. Mi Bakuś montował 18tke i nie musiał nic ruszac w belce, tylko odrobine w samym zderzaku. Zajeło mu to sekunde. Zdjecia są w moim temacie i/lub na stronie Bakusia.
  2. Ja mam 18tke, robiłem logi i przy +34C około godziny 17:00 miałem IAT maksymalnie 58C . To jest najwyższa temperatura z piątego przejazdu pod rząd i chwilowego postoju.
  3. wampir odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    No pięknie, sprzedawca Cie oszukał. Towar do odesłania na koszt sprzedającego i tyle! Jak będziesz szukal to popros o dokładne zdjęcia. Ja tak zrobiłem i nie miałem problemów.
  4. Jaką mocą dysponujesz i masą? Czy wielkość hamulców przez producenta jest dobierana wg mocy silnika tzn. mamy 2 auta, obydwa ważą 1700kg, ale jedno ma 50KM więcej więc wg producenta będzie miało mocniejsze hamulce czy też nie?
  5. To jest konkretna odpowiedź. Powinno się to dodać do FAQ na początku. PS: Puść ceny na PW
  6. Pytanie do praktyków. Czy idzie dobrą tarcza i klockiem na 320 osiągnąć to co seryjnie na 345? 320 idzie upchnąć jeszcze w 16", a 345 juz nie wiec byłoby to bardziej praktyczne. Pytanie jakie to są roznice w cenie? Dev, zapodaj jakies ceny dla porównania;)
  7. Ja swój test zrobiłem przy +34C w cieniu. Wpadlem na pomysl zrobienia logow w extremalnych warunkach.... Poprawcie mnie jeśli się myle bo poki co mam wrazenie, ze wydam ok 2500zł na zestaw 320mm i 280mm i dalej po 2 hamowaniach będzie lipton?
  8. co?????? B5 o masie pewnie z 1450kg potrafisz w 2 hamowaniach zagotować ze hamując trzecie raz już czujesz, ze jest lipton?
  9. Czy ktoś kto ma 320mm moglby powiedzieć ile trzeba je pomeczyc aby poczuć, że już nie hamują albo dymi się z nich?
  10. Zmiana płynu hamulcowego coś da?
  11. Dev, Czy to możliwe ze po 5 przychamowaniach ze 150 do 50 po zatrzymaniu az zaczęło się dymićz przednich hamulcow? Zestaw nowy zestaw montowany na Twoich gratach 2 lata temu. 312mm przód i 255mm tył. 1.8T quattro avant, 215/50/17 i masa prawie 1700kg. Zaraz czuć pod pedałem, że naciskam a tam jakby ktoś tarcze posmarował smarem.... Czy coś mogło się stać z hamulcami po tym jak tak z nich dymiło? Może to wina płynu hamulcowego? Czy jest ktoś to zmieniał z 312 na 321 a potem na 345?
  12. B5 to jeszcze idzie rozdzielić, ale B6 jak ktoś potrafi jak rozdzielić to stawiam flache Ja u siebie wymieniłem cały wał i jezdze.
  13. A możesz nagrac jakiś filmik jak się tym startuje w trybie jazdy ulicznej oraz wyscigowym ?
  14. Szacun za wykonane mody. Da się poprawić to wstawanie turbo? Możesz nagrac jakies filmiki jak się tym startuje np. w ruchu ulicznym oraz w trybie wycigowym? Felgi obleśne, psują totalnie projekt, brakuje tylko naklejki hello kitty :/
  15. Dawaj foty Panie i wykres... Taki projekt to powinien byc udokumentowany jak dobra playmate
  16. wampir odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    oj przepraszam Cie bardzo, pomyliłem Cie z jednym znawca Te poduszki sa takie tanie bo to B5. W tej cenie jak się robi samemu to koszt zerowy ale co kto woli.
  17. wampir odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    A ty co? Maciej wrózbita? Jak Ty kupisz turbo za 1/3 ceny to na bank jest dobre, ale jak ktoś inny kupi to na bank wylane? A poniżej jeszcze reklama swoich gratów na sprzedaż Od tego jest chyba dział giełda? Wiele osób znam, która takie właśnie zamontowało i o dziwno jeszcze taniej kupiły. Jezdzą już kilka miesięcy i to ostro i nic się nie dzieje!
  18. od 1.38bara do 0,85
  19. Ja wczoraj przy +34C na zewnątrz, w dolocie przy max bucie miałem +57C za szóstym przejazdem. Ciekawe ile wyjdzie u Ciebie.
  20. Robiles dzisiaj logi? Jaki miałeś IAT w taki upał?
  21. Lepiej wyjdziesz na tym jak będziesz częściej zmienial seryjny filtr pod względem mocy i bezawaryjnosci przeplywomierza. drStozek montuje sie w autach, w których nie ma miejsca na seryjną puszkę. Trzeba pamiętać o odpowiedniej srednicy, rodzaju materiału i odizolowaniu go od silnika.
  22. Czy to normalne, że jak zrobilem UC, potem UP, a na to NXT 2.0 to tam gdzie miałem jakieś rysy to widać je bardziej. Są białe. Tak, jakby któryś preparat po wyschnięciu. Nie miałem tego wcześniej... tzn tak kilka dni po aplikacji. Co z tym mozna zrobić?
  23. Jarek zmienia zdanie 1000x na minute Ja mam tylko do Ciebie prośbę abyś obiecał się nie wk***ić przy ewentualnym fuckupie (tfu tfu oby sie nie zdarzył) tylko szedł dalej i pokazał te +250KM. Rzecz jasna czekamy na logi:) PS: ten poprzedni wynik był na zwykłej k03s? Przepływke masz sprawną bo nie widziałem jeszcze +190g/s z 0,8 bara przy 6000obr
  24. Na seryjnym doładowaniu czy zwiększonym?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.