Treść opublikowana przez wampir
-
Dwa intercoolery od 2.5 tdi do 1.8t
było!!! http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/drugi-intercooler-2-5tdi-1-8t-321405/
-
do oceny logi na benie i gazie
Przeciez to sa logi na benzynie: 12.83 5760 140.6 19.76 154.81 12.48 3.1 0.540 13.34 5880 139.1 19.76 155.58 13.00 2.3 0.360 13.88 6000 134.6 19.24 153.08 13.52 1.6 0.280 14.39 6080 131.6 18.72 154.28 14.05 1.6 0.380 14.91 6160 130.8 18.20 153.33 14.56 0.8 0.380 15.42 6280 128.6 17.68 152.83 15.08 0.8 0.400 15.96 6360 130.1 18.20 154.08 15.59 0.8 0.420 16.47 6440 127.1 17.68 154.08 16.13 0.0 0.400 Dla Ciebie wartości od 0,540 d 0,400 sa poprawne?
-
do oceny logi na benie i gazie
Sonda do podmiany i sprawdzenia, albo cos nie tak z programem...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poszukaj w dziale diagnostyki.
-
Prośba o zerknięcie na log do znawców
A po co chcesz wyrzucać? Jak masz nieszczelności to je usun. Sprawdź wszystkie wezyki i zawory zwrotne..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A masz logi zaraz po strojeniu żeby porównać z aktualnymi?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przepływka do podmiany a potem sonda do sprawdzenia. Ps: to nie jest temat do takich spraw
-
VW Golf R 2.0TSI 380Hp/469Nm
Jak się jeździ kalekim napedem z takim Nm?
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
ale tez na dobrze rozgrzany? Zrob mu tak jak kiedyś robiłeś. Rogrzany silnik, a potem loguj 3x pod rząd 3 i 20. Jestem ciekawy czy będzie cofac bardziej z każdym przebiegiem..
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
a jakis trochę mocniejszy preparat zamiast UC i Achillesa do tej polerki orbitalnej jest? Czy też jest taki duże przeskok w scieralności, że albo słabe preparaty jak UC i Achilles albo mocne i niebezpieczne jak XX, YY?
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Czy ultimate compound w komplecie z Kestrel DAS6 Power+, do tego Meg's Professional DA Backing Plate (W68DA) i komplet padów Soft Buff Cutting, Polishing i Finishing wystarcza żeby usunąć ryski z lakieru B6 ???
-
Revo stage 1
hehe, wczoraj tez takiego logowałem... niestety nie jest w 100% sprawny
-
Pęknieta odma - fragment wpadł do środka...??? co robić???
Znam kogoś, komu wpadły te plastiki tak jak Tobie i potem przejezdził jeszcze 5tys km. Zeby było śmieszniej to robił też pomiary ciśnienia oleju i wszytko wzorcowo.
-
Pęknieta odma - fragment wpadł do środka...??? co robić???
Ale z jakąś płukanką np Motul.
-
Revo stage 1
Sugeruje, że to trudna sztuka aby po logach określić ilość KM Ja tego nie potrafię precyzyjnie robić. Jak chcesz to moge Ci przygotować kilka zestawów logów i zobaczymy czy określisz poprawnie
-
Revo stage 1
Logi tez trzeba umiec czytac, a nie tylko ile g/s
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Dziekuje za informacje. Coraz bardziej wchodzę w temat i przeraza mnie zakres prac jakie trzeba wykonać. Dzisiaj byłem na wizycie u speców od lakieru w moim miescie i stwierdzili, ze lakier jest matowy i przydalaby się korekta. Nakładanie wosku na taki lakier chyba mija się z celem... Raczej jednak pozostanę przy jakimś AIO np. taki ValetPRO Achilles Prep 500ml - -
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Jeżeli u Ciebie dzisiaj było takie zimno jak pies jak u mnie i wilgotno to masz wyjaśnienie dlaczego poprawiły się logi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wyobraz sobie, ze w lecie bedziesz jezdzil z taka przyczepnoscia przodu jak w zimie. Odpowiada Ci to?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pokazujesz auta zrobione do 1/4 mili gdzie sie trzyma kierownice prosto i wciska gaz Przecież to auto ma wozić ludzi i to pewnie w miarę komfortowo i bezpiecznie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja bym wolal w tych pieniadzach dolozyc Q niz mocy szczegolnie jak autem ma zona jezdzic...
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Kusi mnie kupienie jednego z powyższych albo tego Kosmetyki samochodowe - Zymöl Carbon - wosk 236ml | CarSPA Ale coś czuje, ze aplikacja Zymol Carbon na taki nieprzygotowany lakier to pewnie tak jak perfumowanie sie CHANEL po wyjściu z obory Spłonę na stosie przygotowanym przez detailerów
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Traktuję Cie jak eksperta także miej na uwadze, ze Twoje odpowiedzi mają wplyw na kształtowania świata przynajmniej mojego Myślę, że każdy z nas tutaj szuka preparatu, który jest poprostu wart swojej ceny. Jeżeli wosk za 1000 ojro faktycznie ma takie właściwości to widac jego cena ma swoje potwierdzenie natomiast mam wrażenie, że nie z każdym produktem tak jest. Swego czasu nawet mercedes wypuścił klase A, która nie przeszła "testu łosia" Wracając do tematu wosków nakładanych na auto, które jest myte na złotówkowych myjniach ręcznych. Jeżli przyjmę firmę Colli to pomiędzy woskami COLLINITE 845 INSULATOR WAX NA TRUDNE WARUNKI GRATIS Mikrofibra 35x35cm - ShowCarShine - Detailing Shop Collinite 476 Najtrwalszy wosk GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop COLLINITE 915 EKSKLUZYWNY WOSK GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop mogę się kierować ceną? Tzn ten droższy jest procentowo lepszy względem poprzedniego o różnicę w cenie ? Czym różnią się woski Collinite: 845 Insulator Wax, 476s Super Double Coat, oraz 915 Marque D’Elegance? | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
-
Jaka aktywna piana i szampon?
a ten COLLINITE 845 INSULATOR WAX NA TRUDNE WARUNKI GRATIS Mikrofibra 35x35cm - ShowCarShine - Detailing Shop ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
To już chyba taniej jest zrobić jakąś powłokę kwarcową albo ceramiczna? Jaką trwałość ma collinite 915? zniknie po 1 myciu ma myjni ?