Treść opublikowana przez wampir
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dwie strony temu była dyskusja na temat wtrysków i turbin w tym jazdy bez strojenia.
-
Słaby dół
Robiłes logi? Masz czelny układ? DV sprawna? Jak nie to sprawdz to. Jezeli wszytko jest szczelne oraz DV sprawne, nie masz bledow na vagu, a z logów bedzie wynikało, że turbo późno wstaje to można założyć, że katalizator jest nadal sprawny a winowajca jest turbina. Daj do regeneracji w sprawdzonym zakladzie i tyle. W zaleznosci od tego co z nia jest nie tak to koszty zaczynają sie od kilkuset a mogą skończyć na tysiąc kilkaset.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Fajnie, tylko nie każdy jest fanem fuckbooka :/
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Soft buff przy pracy z UC na polerce DA z predkoscia 4. Jak to się mogło stać?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
To nie lepiej podnieść auto o te 2cm? Wygląd wyglądem, ale jak zatarasujesz kiedyś ulice bo nie będziesz mogl przejechać?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Tak trzymaj! PS: Napedy jakos wzmacniasz? Przeguby, wał, podporę wału?
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Ultimate polish to cleaner?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Obys tylko odpowiednio mocno tak sie pacnął w czółko. I pacnij się też tak mówiąc to kilku osobom chociażby z tego forum, które zmieniły na hybrydy i/lub k04 i jezdziły na seryjnych wtryskach, a potem miały remont silnika. Siedzisz sobie przed monitorkiem i powtarzasz zasłyszane/przeczytane wcześniej teksty, a jak koledze przydaży sie awaria silnika to co mu powiesz? "Sorry taki mamy klimat?" :D a może "Czytalem, że u innych było OK" :D
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
PS: Czy spotkales się kiedyś z lakierem audi, tak porysowany, ze nie szło wyprowadzić? Nie mówię o pojedynczych rysach, ale o takich drobnych od myjni automatycznej?
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
hehe Wiesz, nie chodzi o to aby specjalista popatrzył i znalazł ale żeby przeciętny człowiek zauważył roznice. Wtedy rekompensuje to trud wlozony w polerowanie...
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
ja poświeciłem 5h na pół auta. To mi pokazało jaką trzeba mieć wiedze i doświadczenie żeby to zrobić poprawnie ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 17:37 ---------- Dzisiaj w pełnym słoncu zrobiłem test... Pokazałem Żonie auto mówiąc o tym, że jeden element z całego boku był polerowany i żeby powiedziała który to. Załamało mnie to jak długo oglądała elementy i na koniec wskazała nie ten co był robiony. UC to chyba można stosować do mycia brudnych szyb a nie polerowania lakieru. Co za gówno!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To żeś mu doradził... jak wpakuje hybryde k03s która dmucha o wiele więcej "powietrza" to będzie miał ubogo i mase problemów z tym związanych. Ja u siebie jeździłem mając tylko k03s i seryjne wtryski i były problemy. Z tym, ze ja u siebie miałem podniesione doładowanie do 0,9bara jak zrobiłem podmianę turbo.
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
To chyba nie jest robota dla mnie. Nie mam tyle cierpliwości. PS: ile Ty robisz korektę audi. Nie mówię o czarnym lakierze tylko tym twardym.
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
To takim zestawem jak mam czyli Kestrel DAS6 Power+, do tego Meg's Professional DA Backing Plate (W68DA) i pad Soft Buff Cutting 1. Jak długo powinienem polerować drzwi aby pozbyć się przeciętnych swirli? 2. Czy nalozyc wieksza ilość UC? 3. Czy zwilza się jeszcze pada wodą? 4. Jaką prędkością z możliwych 6 biegów?
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Rozumiem, ze zartujesz teraz
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Już sam się przekonałem. Czerwony pad megsa do tego UC i polerka DA i efekt... prawie zerowy. Owszem lakier jest mniej matowy, ale rysy jak były tak są. Chyba, że za krótko polerowałem jedno miejsce.
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Ja już ponad rok jezdze na 370Nm. Zrobiłem niecałe 10tys kilometrów. Fakt, ze nie strzelam ze sprzęgła, ale bardzo często korzystam z dobroci Nm wyprzedzając na 3 biegu od 2500obr bo mam jakąś przydługawą tą skrzynię jak na 5 biegów (AMB).
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Jest zilion tematów o pompie do b6 1.8t w dziale "silnik"
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co mowi GTO?
-
1.8T czy 3.0?
To została Ci jeszcze przepływka, dv, n75, n249, sonda lambda, inzektor, hamulce, i przetwornice xenonow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No może, ale dlatego ze było strojone gdy cos niedomagało? Teraz się zmieniły warunki i jest inaczej... Pamietaj, ze miales strojna fure w zimie, a teraz w dzień masz z 20C więcej....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co mowi GTO na to?
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Dmuchniesz z siłą Kilku barów? Jeśli tak to masz rację, jest szczelne.
-
Jaki środek AIO wybrać?
A co lepsze Achilles czy Tenzi PC-1. Recznie lub maszynowo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Srednice niby maja te same, ale ten z Bex ma grubsze scianki.