Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Dwie strony temu była dyskusja na temat wtrysków i turbin w tym jazdy bez strojenia.
  2. wampir odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    Robiłes logi? Masz czelny układ? DV sprawna? Jak nie to sprawdz to. Jezeli wszytko jest szczelne oraz DV sprawne, nie masz bledow na vagu, a z logów bedzie wynikało, że turbo późno wstaje to można założyć, że katalizator jest nadal sprawny a winowajca jest turbina. Daj do regeneracji w sprawdzonym zakladzie i tyle. W zaleznosci od tego co z nia jest nie tak to koszty zaczynają sie od kilkuset a mogą skończyć na tysiąc kilkaset.
  3. Fajnie, tylko nie każdy jest fanem fuckbooka :/
  4. Soft buff przy pracy z UC na polerce DA z predkoscia 4. Jak to się mogło stać?
  5. To nie lepiej podnieść auto o te 2cm? Wygląd wyglądem, ale jak zatarasujesz kiedyś ulice bo nie będziesz mogl przejechać?
  6. Tak trzymaj! PS: Napedy jakos wzmacniasz? Przeguby, wał, podporę wału?
  7. Obys tylko odpowiednio mocno tak sie pacnął w czółko. I pacnij się też tak mówiąc to kilku osobom chociażby z tego forum, które zmieniły na hybrydy i/lub k04 i jezdziły na seryjnych wtryskach, a potem miały remont silnika. Siedzisz sobie przed monitorkiem i powtarzasz zasłyszane/przeczytane wcześniej teksty, a jak koledze przydaży sie awaria silnika to co mu powiesz? "Sorry taki mamy klimat?" :D a może "Czytalem, że u innych było OK" :D
  8. PS: Czy spotkales się kiedyś z lakierem audi, tak porysowany, ze nie szło wyprowadzić? Nie mówię o pojedynczych rysach, ale o takich drobnych od myjni automatycznej?
  9. hehe Wiesz, nie chodzi o to aby specjalista popatrzył i znalazł ale żeby przeciętny człowiek zauważył roznice. Wtedy rekompensuje to trud wlozony w polerowanie...
  10. ja poświeciłem 5h na pół auta. To mi pokazało jaką trzeba mieć wiedze i doświadczenie żeby to zrobić poprawnie ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 17:37 ---------- Dzisiaj w pełnym słoncu zrobiłem test... Pokazałem Żonie auto mówiąc o tym, że jeden element z całego boku był polerowany i żeby powiedziała który to. Załamało mnie to jak długo oglądała elementy i na koniec wskazała nie ten co był robiony. UC to chyba można stosować do mycia brudnych szyb a nie polerowania lakieru. Co za gówno!
  11. To żeś mu doradził... jak wpakuje hybryde k03s która dmucha o wiele więcej "powietrza" to będzie miał ubogo i mase problemów z tym związanych. Ja u siebie jeździłem mając tylko k03s i seryjne wtryski i były problemy. Z tym, ze ja u siebie miałem podniesione doładowanie do 0,9bara jak zrobiłem podmianę turbo.
  12. To chyba nie jest robota dla mnie. Nie mam tyle cierpliwości. PS: ile Ty robisz korektę audi. Nie mówię o czarnym lakierze tylko tym twardym.
  13. To takim zestawem jak mam czyli Kestrel DAS6 Power+, do tego Meg's Professional DA Backing Plate (W68DA) i pad Soft Buff Cutting 1. Jak długo powinienem polerować drzwi aby pozbyć się przeciętnych swirli? 2. Czy nalozyc wieksza ilość UC? 3. Czy zwilza się jeszcze pada wodą? 4. Jaką prędkością z możliwych 6 biegów?
  14. Już sam się przekonałem. Czerwony pad megsa do tego UC i polerka DA i efekt... prawie zerowy. Owszem lakier jest mniej matowy, ale rysy jak były tak są. Chyba, że za krótko polerowałem jedno miejsce.
  15. Ja już ponad rok jezdze na 370Nm. Zrobiłem niecałe 10tys kilometrów. Fakt, ze nie strzelam ze sprzęgła, ale bardzo często korzystam z dobroci Nm wyprzedzając na 3 biegu od 2500obr bo mam jakąś przydługawą tą skrzynię jak na 5 biegów (AMB).
  16. Jest zilion tematów o pompie do b6 1.8t w dziale "silnik"
  17. wampir odpowiedział(a) na abc77 temat w 1.8T
    To została Ci jeszcze przepływka, dv, n75, n249, sonda lambda, inzektor, hamulce, i przetwornice xenonow
  18. No może, ale dlatego ze było strojone gdy cos niedomagało? Teraz się zmieniły warunki i jest inaczej... Pamietaj, ze miales strojna fure w zimie, a teraz w dzień masz z 20C więcej....
  19. wampir odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Dmuchniesz z siłą Kilku barów? Jeśli tak to masz rację, jest szczelne.
  20. A co lepsze Achilles czy Tenzi PC-1. Recznie lub maszynowo.
  21. Srednice niby maja te same, ale ten z Bex ma grubsze scianki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.