Treść opublikowana przez pukko
-
[B7 BRE] Dziwne wskazania poziomu oleju
a tak.... budzik to, zdaje się, prędkościomierz, chciałem żeby było fajowo, a wyszło że się nie znam no to samochód Twój był ostrzej śmigany, ja mam 92 tysiaki. Dziwna akcja z tą wodą w aucie. Wszystko wskazuje na to, że jednak deszczowa pogoda ma na to wpływ, chyba że myjka zgrała się z opadami, musisz to obserwować.
-
[B7 BRE] Dziwne wskazania poziomu oleju
ile masz na budziku?
-
[ALL B7] 2,7 TDI , opinie
Bo na audi leca laski a na pande mniej :polew: ach ja! jak mawia wujek z niemiec
-
[ALL B7] 2,7 TDI , opinie
sorry za ot, jak trochę się poczyta to forum to można mieć wrażenie, że każdy z nas wchrzanił się w niezłe gówno, że w ogóle kupił audi, dlaczego zatem się je kupuje? Może lepiej pandę za 14 000 i masz spokój?
-
Paliwo w Pl
dokładnie, WYSOKIE KARY, tego trochę u nas brakuje
-
Paliwo w Pl
zatem na słowackim shellu zatankowałem dobre polskie paliwo, którym nie zajął się pan z polskiej stacji któremu wciąż mało, zgoda? :>
-
Paliwo w Pl
bo w Polsce nie przelecisz autostradą, widziałeś oddane niecały rok temu estakady w okolicach Żyliny?
-
Paliwo w Pl
Nie tylko ropę mają lepszą, np. knajpa w małej wiosce - nie ma tylko tyskiego i żywca tylko np. piwo Bernard z nalewka o ekstrakcie 10, 12, 14. To jest wybór + plus kilka innych gatunków. Zostajemy za nimi niestety. I paliwo, i autostrady, i fabryki, i piwko....
-
Paliwo w Pl
Wróciłem z wakacji, tydzień jeździłem na słowackiej ropie z Shella, zwykłej. Zatankowałem w Polsce też na Shellu, też zwykła, masakra, myślałem że coś mi się w silniku schrzaniło, albo, że przyczepę ciągnę, dopiero jak się wyjedzie widać na jakim syfie my tu jeździmy!!!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To ja inaczej, jadę w dłuższą trasę i mam jeszcze sporo oleju 5w 30 w zapasie, ale w silniku mam 5w 40. Wiem że przy dłuższych przelotach po autostradach mój silnik pije, więc pewnie poprosi o dolewkę, czy mogę dolać do 5w 40 porcję 5w 30, też Castrol, ale: 5w 40 ma 505.01 a 5w 30 ma 507.00 ??
-
[B6 BFB] Mieszanie olejów
To ja inaczej, jadę w dłuższą trasę i i mam jeszcze sporo oleju 5w 30, ale w silniku mam 5w 40. Wiem że przy dłuższych przelotach po autostradach mój silnik pije, więc pewnie poprosi o dolewkę, czy mogę dolać do 5w 40 porcję 5w 30, też Castrol, ale: 5w 40 ma 505.01 a 5w 30 ma 507.00 ??
-
[B7 BLB] Niepokojacy dym z korka oleju.
dolewam tylko gdy silnik nie chodzi, nie wpadłbym na to by na włączonym dolewać oleju
-
[B7 BLB] Niepokojacy dym z korka oleju.
Gdy na trasie nieraz dolewam oleju do BRE (po sygnale na FIS-ie) po odkręceniu korka też pojawia się para, a raczej opary. To normalne, zawsze tak miałem.
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
Przekonaliście mnie, zatem jeszcze trochę pojeżdżę
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
Ciekawe dlaczego w książce napisano i w ASO odpowiedzieli bez zmrużenia okiem gdy zadzwoniłem do nich, że 120 000? Bezrefleksyjny schemat?
-
[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
I co był zniszczony? Mam taki problem, że mam 90 000 na liczniku, i wyjazd do Chorwacji przed sobą, z jednej strony boję się jechać bez wymiany paska, a z drugiej taki wydatek przed wyjazdem też trochę boli, ale jak pęknie za granica to zabulę dużo, dużo więcej. Jak inni użytkownicy BRE, kiedy zmienialiście i w jakim był pasek stanie?
-
Phatbox
też sobie sprawiłem, brzmi pięknie im dłużej się bawię tym bardziej mi się podoba
-
[ALL B7] Świst
ucz się silnika, to raczej normalne, ja byłem na początku zdziwiony tym, że szarpie przy zmianach biegów, ale wcześniej nigdy żadnym dieslem nie jeździłem, zatem zanim zaczaiłem, że trzeba trochę przydusić ( a to zupełnie inaczej niż w benzynie) to chwilę to potrwało
-
[B5 AJM] Problem z olejem 10W40 czy 5W40
wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html
- A4 B8 na linii produkcyjnej
-
[ALL B6] Wibracje na kierownicy przy 80-120km/h
nawet większy kawałek wyschniętego, przyklejonego błota może telepać kołem
-
[B6 AWX] Spryskiwacze lamp nie działają
a mnie się jedna szufladka ze spryskiwaczem nie chowa sama do końca? Rada?
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
Nie mówcie że po przejechaniu 5 czy 10 tysi kierowca może rozróżnić dynamikę jazdy, że jest w stanie to spamiętać i odczuć. W hamowni wiadomo, ale reszta tzw odczuć to autosugestia z naciskiem na auto :-)
-
[ALL B7] Koszt wymiany oleju,płynów,filtra w ASO ?
Sorry za lekki OT, ale wiecie ile chcieli w ASO Konarzewski Bydgoszcz za 1 żarnik ksenonowy? 960 zyli! Chyba już wiecie jak koncerny radzą sobie w z kryzysem:-)
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Niech żyją domowe filozofy